Among Us Mayın Modu Nasıl İndirilir? Mayın Modu Nedir?

Among Us Mayın Modu Nasıl İndirilir? Mayın Modu Nedir? ; Among Us mayın modunun sızdırıldığı dedikoduları bazı forum sayfalarında yapılırken Among Us severler modu nereden elde edebileceklerini merak ediyor. Mayın modu nasıl indirilir bilmeyenler yanlış dosyalar indirerek kendine veya cihazına zarar verebiliyor.

Mayın modu hakkında yayınlanan eğlenceli videolar oyuncuların iştahını kabartıyor. Herkes bir şekilde bu yeni oyunu elde etmeyi amaçlıyor. Halihazırda eğlenceli olan Among Us’ı daha da eğlenceli bir hale getiren mayın modu nasıl indirilir bu yazımızda anlatacağız.

Among Us Mayın Modu (Land Mind Mode) Nasıl İndirilir?

Mayın modu apk dosyaları, Among Us geliştiricileri tarafından geliştirilmemiştir. Bazı bağımsız oyun geliştiricilerin Among Us’a yeni bir konsept getirme çabaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Orijinal bir mod olmadığından farklı gruplar tarafından çıkarılan dosyalar vardır. Bu durumda mayın modunu indirmek isteyenlerin yanlış dosyalar indirmelerine sebep olur.

Land Minde Mode olarak da bilinen mayın modu adlı güvenilir bir apk dosyası bulunmamaktadır. Böyle bir mod geliştirdiğini söyleyen bazı iyi ve güvenilir bağımsız yazılımcılar olsa da henüz çalışmasını tamamlayıp modu yayınlayan kimse yoktur.

Mayın modu apk dosyası indirmek isteğinizi kullanmak isteyen kişiler mod dosyası adı altında virüslü yazılımlar indirmenizi sağlar. Apk dosyalarında bulunan virüsler, cihazınızda dönüşü olmayan hasarlara sebebiyet verebilir. Arka planda çalışan casus yazılımlar aracılığıyla kişisel bilgilerinizi kopyalayabilirler, hatta sosyal medya hesaplarınızı yönetmeye başlayabilirler. Bu nedenle bu tarz apk dosyalarını indirmemenizi tavsiye ederiz. Orijinal Among Us oyununu uygulama ve oyun mağazalarından istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Oyunun orijinal halini oynamak en güvenilir olanıdır.

Among Us Mayın Modu Nedir?

Among Us mayın modu ‘nda sahtekara yeni bir sabotaj özelliği daha eklenmiştir. Sahtekarlar bu modda etrafa mayınlar bırakabiliyor. Mürettebatın hem sahtekardan hem de mayınlardan kaçması gerekiyor. Mayına basan bir mürettebat olduğunda şiddetli bir patlama sonucu ölüyor. Bu durumda sahtekarın daha kolay kazanmasına yol açıyor. Mayınları doğru yerlere yerleştiren sahtekarlar büyük ihtimalle oyunu kazanıyor. Mürettebatları kovalamalarına gerek kalmadan bir çoğu mayınlar aracılığıyla ölüyor.

Among Us Oyun Modları 

Bu oyunda, çok azının farkında olduğunuz ve birkaçını henüz duymadığınız farklı modlar var. Bu yazımızda Among Us Oyun Modları, Among Us Farklı Oyun Modları, Among Us Özel Oyun Modları, Among Us Slasher Oyun Modu, Among Us Oyun Modu Fikirleri, Aramızda Oyun Modları En İyisi, Among Us Oyun Modu Listesi ile ilgili her şeyi sizlere aktaracağız.

●Karanlık Mod-( Dead by Daylight )

● Saklambaç – (Hide and Seek)

● Konuşma Yok  – (No Talk)

●Cinayet Modu – (Murder, She Wrote)

● Renk Körü Modu -(Colourblind Mode)

●Kısa Konuşma -(Small Talk)

● Zombi Modu  -(Zombie Mode)

●Canavar Modu -(Monster Mode)

● Slasher Modu -( Slasher Mode)

● Çılgın Mod  -(Frantic Mode)

Yukarıda Among Us En İyi Oyun Modlarının listesi bulunmaktadır.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: