Among Us Airship (Zeplin) Haritası – Airship Haritası Nasıl oynanır ?

Among Us Airship (Zeplin) Haritası , Among Us Airship (Zeplin) Haritası Nasıl Oynanır ? oyun içinde yeni bir Airship haritası içerdiğinden 2021’de büyük ölçüde tartışıldı. Among Us Zeplin haritası  ve Among Us Zeplin haritasının nasıl oynanacağı hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri bu makaleye ekledik. Among Us Zeplin haritasının nasıl alınacağına ve Among Us yeni harita 2021’in kolay bir şekilde nasıl kullanılacağına ilişkin adımlara ilişkin tüm bilgilere göz atın. Among Us Airship Haritası İndirme hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan okumaya devam edin.

Among Us Airship (Zeplin) Haritası , Airship Haritası Nasıl oynanır ?

Among Us Airship (Zeplin) Haritası – İyi mi?

Among Us , 2018’de Innersloth tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyun uygulaması, kilitlenme sırasında oyuncular arasında ani bir şöhret kazandı. Oyun, Eylül ayında 100 milyondan fazla indirildi. Bu hızlı patlama ve oyunun devam eden kullanımı, oyunu ileriye götüren entrikalar ve komplolardan kaynaklanıyor. Oyundaki eğlence unsuru Among Us’ın en baştan çıkarıcı kalitesidir. Oylama sırasında sohbet kutusundaki sohbetler, arkadaşların bile birbirlerine açılmasına neden oluyor, ancak komik bir dokunuşla. Özelleştirilebilir komik kostümler de komik rölyefe katkıda bulunur; aslında oyunun tamamı sadece oyuncuları eğlendirmek ve eğlendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Oyunun hızla yükselen popülaritesi daha fazla oyuncuyu cezbetti ve oyun hakkında çok fazla sorusu olan birçok oyuncu olmayan oyuncuya tanıttı. Tüm bunlar, birçok oyuncunun oyunu arkadaşlarıyla oynamak istemesine neden oldu ve bu da birçok kişinin oyunu indirme ve oynama sürecini bilmek için özlem duymasına neden oldu.

Peki, Among Us 2021’de Airship (zeplin) haritasını nasıl edineceğinizle ilgileniyor musunuz?

Among Us Airship (Zeplin) Haritası Nasıl Oynanır?

Dünyanın dört bir yanındaki Among Us’daki oyuncular, Innersloth adlı geliştirici tarafından yapılan yeni geliştirmelerle ilgili çok şey araştırıyorlar. Oyuncular, Among Us’daki yeni zeplin haritasını nasıl oynayacakları konusunda çevrimiçi olarak avlanıyor ve oyunu nasıl oynayacaklarını bilmek için ne kadar umutsuzca bakıyorlar.

Bu yüzden size yardımcı olmak için Among Us Airship (Zeplin) oynamaya benzer sorularınızı netleştirecek adım adım talimatları tamamen listeledik. Bu yüzden daha fazla gecikmeden, Among Us yeni harita Airship’i elde etmek için derin bir dalış yapalım.

Among Us Airship (Zeplin) Haritası

Harita gösterişli bir uçan gemi ve yüzen bir yolcu gemisine benziyor, lüks alanlar, kırmızı halılar ve devasa mutfaklar. Çeşitli konumlar arasında da binebileceğiniz platformlar var. Tabii ki, Among Us‘daki sahtekarlar havalandırma deliklerinden fırlayacak ve şüphelenmeyen ekibin geri kalanını gizlice öldürmeye çalışacak.

Airship, oyuncuların başarması gereken yeni görevler içeriyor ve oyuncuların geminin farklı alanlarına erişmek için kullanmaları gereken merdivenler ve asansörler de dahil olmak üzere önceki haritalardan çok daha ayrıntılı.

Yeni harita aynı zamanda oyunculara bir toplantıdan sonra birden fazla doğma noktası sunacak, böylece gruplaşmadan ve herhangi bir sahtekar tarafından kolayca seçilmekten kurtulabileceksiniz.

Among Us Airship Haritası Nasıl Oynanır?

Among Us’daki oyuncuların önce yerel bir Among Us oyunu oluşturmaları gerekecek.

Lobide bulunan dizüstü bilgisayarınızı açın,

“Oyunu” analiz edip bulun ve harita olarak “Airship” adlı seçeneği seçin.

O olağanüstü lobiyi bırakın.

Kesin aynı ayarlarla farklı bir çevrimiçi oyun oluşturun.

Among Us oyuncular artık lobide dört veya daha fazla oyuncu bulunduğunda oyunu oynamaya başlayabilir.

Yeni Harita Ne Zaman Çıkacak?

Among Us’ın resmi Twitter hesabından yaptığı bu açıklama ile bir süre daha – en azından bu ay içerisinde – yeni haritaya ulaşamayacağız gibi görünüyor. 2021’in başlarında çıkacağı söylenen yeni harita için oyunun hayranları merakla beklerken, Among Us ekibi tam bir zaman vermeyerek hayranlarını muallakta bırakıyor.

Among Us Benzeri En İyi 12 Oyun 2021

Among Us Nasıl Oynanır ? 2021 Taktikleri

Among Us En İyi Modlar