Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli

Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli ,Pixel Gun 3D Pro Android oyunu minecraft tarzı piksel grafiklere sahip nişancı oyunudur. Çok oyunculu moduyla ister arkadaşlarınız isterseniz de diğer oyuncularla ölüm maçlarına girebilirsiniz. Ayrıca tek oyunculu offline modunda arenada hayatta kalma oyunlarına çıkabilirsiniz. Oyunda ilk olarak bir karakter oluşturup özelleştirerek savaş alanlarının kapısını aralayabilirsiniz. Pixel Gun 3D Pro Mod Apk 2021 linki yazımızda.

Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli

Pixel Gun 3D Pro Hakkında

Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli

Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz harita içinde dünyanın dört bir yanından rakiplerle mücadele ederek bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Pixel Gun 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silah ve ekipmanları satın alıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz.

Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli

Hayatta kalma içgüdülerinizi hiç araştırdınız mı? Değilse, burada sizin için yeni bir ürün var! Minecraft veya Last Day of Earth Survival gibi hayatta kalma unsurlarıyla birleştirilmiş bir nişancı oyunudur. Artık kurgu gibi zor durumlardan geçmeden hayatta kalmanızı cep telefonunuzda bulabilirsiniz.

Pixel Gun 3D Survival Shooter ve Butt Royal, iki ana oyun moduna sahip bir atış oyunudur: yüksek nüfus modunda zombilerle savaşmak veya PVP modunda diğer oyuncularla savaşmak. Oyununuza başlamak için önce karakterinizi donatmanız gerekir. Mağaza büyük bir silah cephaneliğidir. Birincil silahlar, yan silahlar, isyan silahları, keskin nişancı tüfekleri veya özel silahlar bulabilirsiniz.

Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli

Her silah türü, kendine has özellikleri ile karakterize edilir: saldırı etkinliği, ateş gücü, mermi sayısı ve hareket (ağırlık). Bir silahın etkili olup olmadığı öncelikle ateş gücüne ve hareketliliğe bağlıdır. Bu özelliklerin her ikisi de silahın gücünü ve çevikliğini göstererek düşmanın paniğe kapılmasına neden oluyor.

Farklı Haritalar

Ancak, maliyetleri oldukça yüksek, paranın kilidini açmak için çok çalışmanız gerekiyor. Silahınızı bulduğunuzda, oyun tarzını seçmeniz, zombilerle veya diğer oyuncularla savaşmanız ve savaşa başlamak için bir harita seçmeniz gerekir. İstediğiniz haritayı seçebilirsiniz …

Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli

Haywood Garden, Pakut City 3018, Nükleer Şehir, Beyaz Saray, Sky Island ve daha fazlası. Her haritanın farklı harfleri ve boyutları vardır, bu nedenle savaşması en kolay olan harita olduğunu düşündüğünüz harita. Haritayı seçtikten sonra, bir helikopterin yukarıdan hemen iniş pozisyonuna düştüğünü göreceksiniz. Savaşmaya başlayacak.

Arkadaşlarla oynamak

Bu noktada, bir ana düğme, bir ateşleme anahtarı ve hareketi kontrol etmek için bir düğme içeren konsol açılır. Etrafta dolaşın, yardımcı eşyaları toplayın ve en yakın düşmanlarınızın neredeyse tamamını mümkün olan en kısa sürede öldürün. Savaş sırasında silahları değiştirmek isterseniz, ekrandaki silahlara dokunun. Oyun ve bazı temel özelliklerde ustalaştıktan sonra, karakterinizi daha fazla izlediğinizden emin olun. Şapkalar, giysiler, maskeler, ayakkabılar ve hatta evcil hayvanlar gibi şeyler satın alın. Ekipmanlar, gücünüzü artırmanıza yardımcı olurken, evcil hayvanlar size savaşta eşlik edecek.

Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli

Pixel Gun 3D Oyunu piyasaya sürdüğünüzden beri, Manic Craft hayatta kalma oyunlarının tanıdık arayüzüne ve arka planına adapte oldunuz, değil mi? Evet, Pixel Gun 3D grafikler Minecraft, 8 bit grafikler, kutulu bloklar ve oldukça canlı renkler için aynıdır. Bu oyunun boyutu oldukça hafif ve şu anda deneme, oyun indirme ve kavga başlatma söz konusu olduğunda ağ bağlantısı gerektirmiyor.

Pixel Gun 3D

Siteden aldığımız talepler üzerine güncel versiyonu eklememiz gereken, RiliSoft stüdyosu tarafından üretilen Android platformunun popüler aksiyon, FPS oyunlarından biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten gelen karakter ile bir bütün olduğunuz haritada dünyanın her yerinden rakipler ile savaşarak bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Oyun içerisinde yaşanan maddi sorunlar ve genel zorluklar nedeniyle. Bu nedenle Mod Apk, Sınırsız Bullet sunar.

Oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilmeniz için tüm silah ve teçhizatı satın alabilir ve düşmanlarınızdan her zaman üstün olabilirsiniz. Çok oyunculu mod sorunsuz çalışıyor, tüm ürünlerin fiyatı “0” sıfır. Geniş oyun evreni, onlarca ekipman-silah, gerçek rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Pixel Gun 3D’nin mevcut sürümünde 3 × 3 savaş modu, yeni haritalar, stres çarkı meraklıları için özel bir silah, Fidget Thrower eklendi ve hata düzeltmeleri yapıldı. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Çift parmakla sağı kontrol eder.

Android için Pixel Gun 3D Pro Mod Apk v21.0.2 İndir 2021 – Mermi Hileli İndir

Pixel Gun 3D Pro Apk İndir – Mermi Hileli Mod 21.0.2

YEDEK OBB