YouTube Premium APK İndir -v16.07.34

YouTube Premium apk indir ve hemen ücretsiz şekilde YouTube Premium uygulamasını kullanın. YouTube premium, YouTube uygulamasının çıkarmış olduğu spotify benzeri bir uygulamadır. Yakşaık 19 ay kullanıma sunulan YouTube premium kullanıcıları tarafından popülerliğini sürdürüyor.

Bu uygulama ile bir çok özellikten faydalanabilirsiniz. Bu özellikleri aşağıda listelenmiş şekilde görebilirsiniz.

YouTube Premium APK İndir -v16.07.34

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı: YouTube
Yayıncı :Google LLC
Tür :Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut :90M
En Son Sürüm :16.07.34
MOD Bilgisi: AD-Blok / Arka Planda Oynatma / HDR / Maks.Çözünürlük
Google Play’den indirin
27 Şubat 2021 Güncellemesi

YouTube Premium Hakkında

YouTube Premium APK Özellikleri

  • Arka Planda Çalışıyor
  • Reklamsız
  • Video İndirme
  • YouTube Müzik Premium

Ve daha bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.
Diğer uygulamaları kullanırken veya ekran kilitliyken reklamsız video izleyin.
Videolarınızı indirin, en çok ihtiyaç duyduğunuz anlarda izleyin – mesela uçak yolculuğundayken.
Yeni müzik uygulamamızla kesintisiz müzik dinleyin.

Bu özelliklerden en çok beğenileni şüphesiz ki arka planda çalışıyor olması. YouTube kurulduğundan beri getirmediği tek özellik arka planda müziklarin çalışmasıdır.
YouTube premium apk dilediğiniz video veya müziği indirip 30 güne kadar çevrimdışı dinleyip izlemenize olanak sağlar.

Nihayet YouTube, YouTube Premium ile bu özelliği kullanacılara getirdi.

Sizde YouTube Premium apk indirirerek dilediğiniz gibi ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanımlar

Anladığım kadarıyla YouTube dünyadaki en kullanıcı dostu ve kullanıcı dostu uygulama çünkü teknolojiyi merak eden bir çocuk bile uygulamayı iyi kullanabilir. Elbette belki de bu uygulamanın yalnızca temel özelliklerini kullanıyorlar, çünkü aslında bu uygulamada yararlanabileceğiniz özellikler çok kapsamlı. Bireyler içeriğin çoğunu YouTube’a yükler, ancak eğlence hizmeti aynı zamanda CBS, BBC, Vevo ve Hulu gibi diğer medya şirketleriyle de bağlantılıdır. Bu uygulamayla ilişkili bu medya şirketleri, materyallerini YouTube için sağlar ve paylaşır. Ve bu uygulamanın sunduğu geniş içeriğin keyfini çıkarma hakkına sahip olan siz olacaksınız.

Başlangıçta, Google hesabınıza kaydolmadıysanız veya giriş yapmadıysanız, bu uygulama yine de ücretsiz olarak içeriğin keyfini çıkarmanıza izin verir. Bununla birlikte, karşılaştığınız dezavantaj, izlediğiniz belirli videoları beğenip beğenmediğiniz yorum yapamamanızdır. Sadece bu da değil, az önce izlediğiniz videolar uygulamanın Geçmiş listesine kaydedilmeyecektir. Ve ilginç bir videoya katıldığınızda gerçekten sorun olacak, ancak kısa bir süre sonra, videonun başlığını unuttuğunuz için bir daha keyfini çıkaramazsınız. Bu nedenle, yine de bir Google hesabı oluşturmanızı ve dünyanın en büyük video görüntüleme hizmetinin sunduğu her şeyin keyfini çıkarmaya başlamanızı tavsiye ediyorum. Bu uygulamada gördüğünüz tüm özellikler, resmi web sitesini kullandığınız zamanki gibidir. Tabii ki, arayüz açısından mobil platforma daha iyi uyacak şekilde biraz değiştirildi.

Özellikleri

Google, basit ve kolayca optimize edilen arayüze ek olarak, kullanıcılara birçok benzersiz özellik de sunar.

Eğlenceli videoların keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı
Bunun YouTube’daki en sevdiğim özellik olduğu söylenebilir çünkü bana birçok sahipten çok fazla eğlence ve öğrenme videosu getiriyor. Farklı konular. Bu uygulamada, üç ana kategori üzerinden yeni videolar keşfedebilirsiniz: Ana Sayfa, Trend Olanlar ve Abonelikler. Trendler, müzik videoları, incelemeler, kısa filmler ve “YouTube” da en popüler olan her şeyi arayabileceğiniz bir yerdir. Ana Sayfa, abone olduğunuz kişi veya kuruluşların Video Kliplerinin keyfini çıkarabileceğiniz yerdir ve aynı zamanda geliştiricinin en çok izlediğiniz video konularını filtreleyeceği yerdir. Abonelik, abone olduğunuz kanalların tüm videolarının bir koleksiyonudur, bu uygulama ilgilendiğiniz kanalların tüm en son videolarını güncelleyecektir. Bahsettiğim gibi, zaten Google hesabınızda oturum açtıysanız videoları önizleyebilirsiniz. hesap ve hepsi Kitaplığın Geçmiş bölümünde zamana göre sıralanacaktır.

Yalnızca telefon uygulamasıyla keşfedebileceğiniz benzersiz çevrimdışı görüntüleme özelliği
YouTube’u bir web tarayıcısıyla deneyimlemenizin aksine, telefon uygulaması, telefonumla ilgili sevdiğim videoları internete bağlı olmadığım zamanlarda izlemek için indirmenize de olanak tanır. Benim için bu, Müzik videolarını, oyun videolarını veya diğer birçok heyecan verici klibi indirmem için kullanışlı bir özellik. Elbette, artık izlemek istemiyorsanız bu videoları da silebilirsiniz.

Videolarım özelliği, videolarınızı yüklemeniz için yararlıdır

Bu uygulamadaki video yükleme özelliğinin size hitap edeceğinden eminim, çünkü veriler için bu özellikten tam olarak yararlanabilirsiniz. Telefonunuzda yer açın. Hatta kaydetmek istediğim kısa videolarım bile var ve istediğim videoları saklayabilmek için sık sık bu özellikten yararlanıyorum. Ayrıca bu özellik, kendinize bir kanal oluşturmanıza da çok yardımcı olur. Evet, bir kanal oluşturmak ve kendi videolarınızla başkalarının ilgisini çekmek istiyorsanız bu mümkündür.

YouTube Premium APK İndir -v16.07.34

YouTube Premium APK İndir