Toon Blast Mod APK v6551 İndir – Sınırsız Hamle

Toon Blast Mod APK v6551 İndir, renk denk getirme ve bulmaca oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Peak Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız karşınızda bulunan aynı renkten küpleri patlatmak ve bölümleri tamamlamaktır. Toon Blast Apk içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani  sınırsız hamle hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm aşamaları kolayla bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yüzlerce bölüm, özel yetenekler, farklı modlar ve dahası sizleri bekliyor. Toon Blast Apk v6551 sürümünde yeni bölümler ve etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Toon Blast Play Store’da 1.000.000’den fazla indirilmiştir.

Toon Blast Mod APK v6551 İndir

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı :Toon Blast
Yayıncı :Peak Games
Tür :Mantık
Boyut :116M
En Son Sürüm: 6551
MOD Bilgisi: Sınırsız Hareketler
Google Play’den indirin
Güncelleme :8 Mart 2021

Toon Blast Hakkında

TÜM YAŞLAR İÇİN BASİT VE BAĞIMLILIK YARATAN OYUN

Toon Blast’ın temel oynanışı, oyuncunun komboları gözlemleme ve oluşturma becerisine meydan okuyan bir bulmaca türü olan 3’lü eşleştirme bulmacasıdır. Oyuncuların bugün piyasada bulabilecekleri en basit ve en çeşitli bulmaca türlerinden biri olduğu söylenebilir. 3’lü eşleştirme türündedir. Dahası, oyun, oyuncunun yaratıcılığını yeni bir düzeye çıkarmak için daha çekici unsurlar ekleyecektir. Oyuncunun görevi basittir, yani blokları hareket ettirmek ve komşu bloklarla konumlarını değiştirmek. Oyuncu üçten fazla renkli bloğu birleştirirse, bunlar imha edilecek ve oyunculara puan verecek. Daha da ilginç olan şey, oyuncu üçten fazla blokla eşleştiğinde, oyuncuların keşfetmesi için birçok farklı kullanımın yanı sıra renkli blokların ortaya çıkmasıdır. Oyunculara sürekli olarak farklı ve rastgele tasarım seviyelerini, oyuncunun eğlencesi için birçok farklı boyutta tanıttığı için oyun da sonsuz olarak kabul edilir.

toon blast apk

ZORLUKLARI TAMAMLAYIN VE MUHTEŞEM ÖDÜLLER KAZANIN

Oyuncular, bu oyuna geldiklerinde Cooper Cat, Wally Wolf, Bruno Bear’ın başrollerini paylaştığı bir grup sevimli tüylü arkadaş tarafından sonsuz bir yolculuğa çıkar. Yolculukları, oyuncular üzerinde çok fazla etki bırakmak için canlı grafikler ve renklerle birlikte güzel bir çizgi film dünyasına gidecek. Sadece bu değil, aynı zamanda bu grubun her üyesinin, oyuncuların keşfetmesi için ayrı bir yolculuğu olacak. Yüzlerce farklı ve zengin zorlukların yanı sıra bloklardaki farkla, oyuncular bu eğlenceli ve arkadaş canlısı arkadaş grubuyla eğlenecekleri ve deneyimleyecekleri sayısız şeye sahip olacaklar. Tabii ki, oyuncular aynı zamanda bu arkadaş grubunun günlük zorlukları, arkadaşlığın yarattığı zorluklar ve oyuncuların sayısız cazip ödülü bulmaları için mizahla tanışacaklar.

toon blast apk
EŞSİZ OYUN HEDEFLERİ VE EĞLENCE ENGELLERİ İLE OYNAYIN

Bunu yapmak için bu oyundaki tüm renk bloklarını eşleştirmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, bu bir hata. Oyun, oyuncuların üstesinden gelmesi ve tamamlaması gereken hedefler olarak birçok engel ve hedef ekleyecektir. Bu doğru, bir mücadeleyi tamamlamak için oyuncuların oyun hedeflerini sınırlı hareketlerle bitirmesi gerekir. Oyun hedeflerinin çeşitliliği, oyunu daha ilginç hale getirecek ve oyuncunun en çok puan alan maçları bulma konusundaki yaratıcılığını harekete geçirecektir. Sadece bu değil, oyuncunun da tüm engelleri kaldırması veya yanlarındaki renkli blokları eşleştirerek gerekli öğeleri toplaması gerekir. Oyunun basit bir oynanışının yanı sıra, oyuncunun olabildiğince basit olması hedefi vardır. Tabii ki hepsi rastgele ve oyuncular ek öğeler de kullanabilir.

GÜÇLÜ BLOKLAR OLUŞTURMAK İÇİN EŞLEŞTİRİN

Tüm 3’lü eşleştirme oyunları, üçten fazla aynı renkli bloğu eşleştirirken oluşturulabilen blok mekaniğini sunar. Oyuncular temel bloklarla tanıştırılacak, ancak mücadeleyi hızlandırmak için onlardan sayısız kombinasyon oluşturabilirler. Örneğin roket, dört bloğu eşleştirerek oluşturulabilir, belirli bir yöndeki bir satırı yok etmek için kullanılır. Bomba, küçük bir alanı yok etmek için kullanılır ve bir T veya L şeklinde eşleştirilerek oluşturulabilir. Oyunda, oyuncuların keşfetmesi ve toplaması için başka birçok destek bloğu türü de vardır. Oyuncu ayrıca daha büyük bir etki yaratmak için iki tamamlayıcı bloğu birleştirebilir. Oyuncuya her zaman eşleşen gruplardan daha fazla puan verdikleri için yapı taşları çok önemlidir. Tabii ki, oyuncunun hareketlerini en etkili şekilde kaydedecek ve böylece oyuncu daha fazla bonus puan toplayabilecektir.

Bu oyunla ilgili heyecan verici olan şey, oyuncuların oyunu deneyimlerken bulabilecekleri yardımcı öğeler, ekipman ve birçok güçlendiricidir. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyunculara, oyuncunun bulmaca becerilerini test etmek için özel olarak hazırlanmış birçok görevle birlikte birçok büyüleyici etkinlik de getirecek. 3’lü eşleştirme bulmaca aşığıysanız ve sevimli ve arkadaşça grafiklere sahip bir oyun arıyorsanız, o zaman bu oyunu indirin. Şimdi oyuna katılın ve Toon Blast’taki komik arkadaş grubuna eşlik edin.

Toon Blast Mod APK v6551 İndir – Sınırsız Hamle

Toon Blast Mod APK v6551 İndir