Stardew Valley MOD APK v1.4.5.151 -Para Hileli

Stardew Valley MOD APK v1.4.5.151 -Para Hileli ;çiftlik kurma, macera ve piksel türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Chucklefish Limited firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Stardew Valley MOD APK v1.4.5.151 -Para Hileli indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Stardew Valley MOD APK v1.4.5.151 -Para Hileli

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Stardew Valley
Yayıncı Chucklefish
Tür : Simülasyon
Boyut : 250M
En Son Sürüm : 1.4.5.151
MOD Bilgisi : Sınırsız Para
İndirme : Google Play
Güncelleme 14 Ocak 2021

Stardew Valley Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kasaba ortamında evinizi, tarlalarınızı, ahırlarınızı kurmak çiftçilik yapmak ve yaşamınızı devam ettirmektir. Stardew Valley içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, çiftliğinizi kolayca büyütüp, zengin bir yaşantı sürebilirsiniz. Kasabadaki arkadaşlarınız, ekip – hasat edilecek sebzeler – meyveler, hayvanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Stardew Valley v1.4.5.151 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stardew Valley Play Store’da 45.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Çiftçiliğin ts versiyonu diğer rol yapma oyunlarından daha gelenekseldir. Bu oyunda, oyuncular büyümek için mahsuller ile sürmek için mahsuller arasında seçim yapmalıdır. Bunların her biri, çiftçiliği… Diğer rol yapma oyunlarındaki çiftçilikten çok daha karmaşık hale getiren değişken bir büyüme oranına ve verime sahiptir. Birçok çiftçi, diğerlerinden daha hızlı verim sağlayan mahsulleri kullanır.

Stardew Valley Nasıl oynanır?

Mahsuller, hasat zamanında hasat edilir ve çiftlik evinde depolanır. Mahsuller sürüldüğünde, yeni mahsuller ve çiftçilik için hayvancılık üretmek için kullanılırlar. Tüm çiftliklerin bir tür mahsul ve hayvandan oluştuğu diğer oyunların aksine, Stardew Valley’de mahsuller aynı çiftlik hayvanları ve hayvanlarla karıştırılabilir ve eşleştirilebilir. Bu şekilde, bir çiftliğin boyutları büyük ölçüde değişecektir ve tüm ihtiyaçları karşılayacak bir çiftlik elde etmek çok zor olabilir. Neyse ki, her çiftliğin dışarıya erişimi olmasa da, çiftçilik hem içeride hem de dışarıda yapılabilir.

Stardew-Valley

Stardew Valley

Stardew Valley’deki çiftçiliğin en büyük yönü, her çiftçinin komşularıyla nasıl etkileşim kurduğudur. Bir çiftçinin çok fazla yiyeceği çok hızlı yetiştirmesi, topluluğun çok kalabalık olmasına neden olabilir. Çok fazla mahsul ekilmemiş olarak bırakılırsa, topluluk çok kuru ve çok soğuk olabilir. Her çiftçi, topluluğun olabildiğince dengeli olmasına özen göstermelidir.

Farklı ödüller kazanın

Çiftçilik çok faydalı olabilir, ancak çiftçiliğin çok uzun sürmesi ve mahsulün yeterince yiyecek vermemesi de sinir bozucu olabilir. Bu sorunu çözmek için, ekinlerin hasat zamanını iyileştirmek için pulluk ve çapa, tohum, gübre ve saman gibi tarım ekipmanları satın alınabilir.

Hasat edildikten sonra, yiyecekler, sahibinin istediği herhangi bir zamanda kullanılmak üzere çiftlik evinde saklanabilir. Pişmemiş bırakılan yiyecekler gün içerisinde kahvaltı masasında yatakta yenebilir. Geceleri bir tencere çorba hazırlanırken. Bunlar, yemek pişirmek için saatler harcamadan bir çiftliğin faydalarından yararlanmanın en iyi yollarından bazıları.

Stardew Valley dünyasını keşfedin

Çiftçilik, yeni insanlarla tanışmanın ve ilişkiler kurmanın harika bir yoludur. Toplulukta kimseyi tanımıyorsanız, yeni arkadaşlar edinmek için yararlanabileceğiniz bir dizi etkinlik vardır. Örneğin, topluluktaki bir çiftçinin ekin toplamasına, hasat etmeleri için ağaç dikmesine, hatta kullanmaları için çitler veya ahırlar inşa etmesine yardımcı olabilirsiniz. Diğer insanlar da topluluğunuzun bir parçası olmakla ilgilenir, bu nedenle mevcut farklı seçeneklere bakmak önemlidir.

Oyunda çiftçilere yardım ettiğiniz için ödüller de kazanabilirsiniz. Ne tür bir ödül aldığınıza bağlı olarak. Belirli bir miktarda ücretsiz mahsul veya hatta bir evcil hayvan alabilirsiniz. En iyi ödül, bir hayvan arkadaşına sahip olma yeteneği olacaktır. Diğer avantajlar, hayvanlara yardım edebilmek veya yeni alanların kilidini açabilmeyi içerir. Keşfetmek istediğiniz kasabada.

Satın alabileceğiniz birçok yer

Çiftçilik harika bir para kaynağıdır. İyi satacak eşyaları satın alabileceğiniz birçok yer var ve bunu sık sık yapmak önemlidir. Bu eşyalardan bazılarının çiftlikte kullanılamayacağı doğrudur. Düzenli olarak yeni sarf malzemeleri aldığınızdan emin olmanız yine de önemlidir. Bu, borçlarınızı ödeyebilmeniz ve çiftliğinizi karşılayabilmeniz için istikrarlı bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır.

Çünkü her zaman aktif bir çiftçi olamazsınız. Çiftliğe her çıktığınızda size biraz fazladan para kazandıracak başka bir gelir kaynağı bulmanız gerekebilir. Müzayede evinde bir eşya satın almayı veya müzayede bloğunda belirli nesneleri satmayı düşünmek istersiniz. Oyunda çiftçiliğin gerçek dünyada bazı faydaları vardır. Çok fazla iş olmasına rağmen. Emeğinizin meyvelerini gördüğünüzde bunu çok tatmin edici bulacaksınız.

Stardew Valley MOD APK v1.4.5.151 -Para Hileli Son Sürüm

Stardew Valley MOD APK v1.4.5.151 İNDİR

HİLELİ YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Stardew Valley v1.4.5.151 FULL APK İNDİR – 110MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK