Valheim En İyi Silah Stagbreaker Nasıl Yapılır?

Valheim En İyi Silah Stagbreaker Nasıl Yapılır? ; Valheim’daki şimdiye kadarki en iyi silahlardan biri olan birçok oyuncu, tanrılara layık bir silah olarak bilinen Valheim En İyi Silah Stagbreaker nasıl üreteceğini bilmek isteyecek.

Vikinglerden ilham alan hayatta kalma oyunu Valheim bu ayın başlarında sahneye çıktı ve o zamandan beri Steam’i kasıp kavurdu. Üst üste üçüncü hafta boyunca Valheim, Steam’in en çok satanlar listelerinde birinci oldu. Birçok oyuncu, oyunun purgatorial düşmanlarına karşı hayatta kalmak için en iyi silahları ararken kendilerini bulacak.

Valheim: En İyi Silahlardan Stagbreaker Nasıl Yapılır?

Valheim, oyunculara tek bir silahla, yumruklarıyla başlayacak. Oyuncular oyunda ilerledikçe, yeni malzemeler buldukça ve belirli iş istasyonlarını oluşturdukça, silah seçenekleri önemli ölçüde açılacaktır. Oyunun başlarındaki en iyi silahlardan biri ve muhtemelen genel olarak en iyi silahlardan biri, Stagbreaker adlı iki elli kulüp.

Stagbreaker İçin Tüm Malzemelerin Toplanması

1- Oyuncuların Stagbreaker‘ı yapmak için 20 parça çekirdek odun (core wood) toplamaları gerekecek. Valheim’da çekirdek odun elde etmek oyunun en zor kısmı olmasa da, yeni başlayan oyuncular için zorluk oluşturabilir. Çekirdek odunu düşürecek belirli ağaçlar, Kara Orman biyomunda bulunan çam ağaçlarıdır. Çam ağaçlarını kesmek için herhangi bir balta işe yarar, ancak oyuncular Kara Orman’da gezinen birçok düşmanı göz önünde bulundurmalıdır.

Valheim En İyi Silah Stagbreaker
Valheim En İyi Silah Stagbreaker

2- Oyuncuların Stagbreaker için ihtiyaç duyacağı ikinci malzeme beş geyik ödülüdür. Geyikler harita boyunca bulunabilir ve öldürüldüklerinde rastgele kupa düşürürler. Geyik kolayca korkutulabilir ve kaçabilir, bu nedenle oyuncuların yaratıkları öldürmek için yay kullanmaya alışmaları önerilir. Oyuncular, Valheim’da geyiklerin çıkardığı belirli seslere alıştıktan sonra, onları bulmak kolay olacaktır.

3- Oyuncuların Stagbreaker için ihtiyaç duyacağı üçüncü ve son öğe iki deri hurdasıdır. Bazen oyuncular geyik damlalarından deri artıkları bulabilirler. Yaban domuzu, özellikle ormanda geyik avlamak istemeyen oyuncular için deri artıkları elde etmenin daha kolay yoludur. Oyuncular üç öğeden de yeteri kadarına sahip olduklarında, bir sonraki adım çalışma tezgahlarının yükseltildiğinden emin olmaktır.

Workbench’i Yükseltmek

Valheim: En İyi Silahlardan Stagbreaker Nasıl Üretilir?
Valheim En İyi Silah Stagbreaker

Valheim En İyi Silah Stagbreaker yapma seçeneği yalnızca bir çalışma tezgahı seviye iki olduğunda kullanılabilir hale gelecektir. Neyse ki, yükseltme süreci çok zor değil. Oyuncuların tezgah için doğrama bloğu eklentisini hazırlamaları gerekecek, bu da oyuncular daha önce çakmaktaşı buldukları sürece mümkün olacak. Doğrama bloğu 10 odun ve 10 çakmaktaşı gerektirir ve bir kez yapıldığında, öğeleri işlemek ve yükseltmek için daha fazla olası seçenek açacaktır.

Stagbreaker’ı Silah Olarak Kullanma

Valheim En İyi Silah Stagbreaker
Valheim En İyi Silah Stagbreaker

Stagbreaker, şu ana kadar Valheim’da bulunan birçok silahtan sadece biri ve oynayanlar, geliştirme devam ederken muhtemelen oyuna daha fazla seçenek ekleyecek. Valheim geliştiricileri, oyunun başarısından dolayı alçakgönüllüler ve hayatta kalma oyununu iyileştirmeye ve yıl boyunca oyunculara yeni içerikler getirmeye kararlılar.