Genshin Impact Makoto Kimdir?

Genshin Impact Makoto Kimdir? ; Raiden Makoto, Genshin Impact’te çok önemli ama oyuncuların onun hakkında bilmediği çok şey var.

Raiden Shogun, Inazuma’da Electro Archon olarak piyasaya sürülmesinden bu yana Genshin Impact topluluğu üzerinde ağır bir izlenim bırakıyor. Bununla birlikte, çoğu oyuncu Raiden Ei ve kuklası hakkında bilgi sahibi olsa da, birçoğunun hala önceki Electro Archon Raiden Makoto hakkında kafası karışıyor.

Eski Electro Archon, Raiden Makoto, Genshin Impact olayları için büyük önem taşıyor. Nazik bir tavırla, Makoto’nun yüzeyin hemen altında sakladığı çok şey var. Genshin Impact oyuncularının Inazuma’nın eski Archon’u hakkında bilmesi gereken her şey burada.

Genshin Impact: Makoto Kimdir?

Eski Electro Archon, Raiden Makoto, Raiden Ei’nin ikiz kardeşidir. Ei’nin daha stresli kişiliğine kıyasla Makoto, sakin ve huzurlu bir tanrıça olarak biliniyordu.

Bu şekilde, ikisi çok dengeli bir dinamiğe sahiptir. Ei bir dövüş sanatçısıydı, Makoto ise daha diplomatik arayışlara odaklandı. Ei, saltanatı sırasında Makoto’nun generali olarak çalıştı. Bununla birlikte, ikisi çok yakındı; Makoto’nun ölümü, Ei’nin Euthymia Düzleminde tecrit edilmesinde önemli bir faktördü.

Makoto ve The Cataclysm

Makoto
Makoto

Inazuma, Afet hakkında kendisinden önceki tüm bölgelerden daha fazla bilgi getirdi. Gerçekler arasında, hayranlar Raiden Makoto’nun etkinliğe katkısını öğrendiler – Raiden Makoto, Khaenri’ah’taki Afet sırasında öldü.

Raiden Shogun’un ikinci hikaye arayışı sırasında Makoto’nun güçlü bir sorumluluk duygusu olan barışsever bir tanrıça olduğu açıklandı. Ancak, bu sorumluluk duygusu nedeniyle Makoto, Afet sırasında Khaenri’ah’a gitmeyi inkar edemezdi. Ei’yi Inazuma’da bırakarak, kız kardeş için çok geçti- Makoto, Ei’nin kollarında öldü.

Raiden Makoto ve Sonsuzluk

Makoto
Makoto

Doğal karşıtlar olarak, mevcut Raiden Shogun ve Makoto da Archon idealleri açısından farklılık gösteriyordu. Mevcut Electro Archon olan Raiden Ei, değişmeyen sonsuzluğa inanıyor. Bu nedenle, Inazuma’nın ülkeyi ve sevdiği insanları korumak için sonsuza kadar aynı kalması gerektiğine inanıyor.

Öte yandan, Makoto tam tersine inanıyordu – değişimi tam olarak kucaklamak. Makoto’nun gözünde, hayat en iyi şekilde kısacık anlar ve deneyimlerle tanımlanır. Şu anda Raiden Ei, kız kardeşinin anlayamadığı en büyük özelliklerinden birinin bu olduğunu söyleyerek bu görüşe katılmamaya devam ediyor.

Makoto ve Kutsal Sakura

Makoto
Makoto

Inazuma’nın en nefes kesici yerlerinden biri olan Grand Narukami Mabedi’nde bulunan Kutsal Sakura, Genshin Impact’in planında önemli bir rol oynuyor. Ancak, birçok oyuncunun fark etmediği şey, ağacın eski Archon Makoto ile olan bağlantısıdır.

Kutsal Sakura, Afet olaylarından çok önce, Makoto tarafından Ei’ye verilen bir tohumdan büyüdü. Ayrıntılar biraz karmaşık olsa da, Kutsal Sakura, Ei’nin Electro Archon rolüne geçişine yardımcı olmak içindi. Bu şekilde, Kutsal Sakura güçlerini kullanarak Inazuma’nın sükunetini sağlarken, Raiden Ei güçlenirken – şu anki Raiden Shogun’un Makoto ile Zaman Tanrısı Istaroth arasında kasıtlı olduğuna inandığı bir plan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir