Fortnite Futbol Karakterleri Nerede? | Neymar Jr. Kostümü

Fortnite Futbol Karakterleri Nerede? | Neymar Jr. Kostümü ; Fortnite‘ın yeni Neymar Jr. kostümünün kilidini açmak için çalışan oyuncular, bu kısa yazımızda üç futbolcu konumu bulabilir.

Fortnite‘de Neymar Jr. görünümünün kilidini açmak için oyuncuların futbol karakterleri etrafında dönen birkaç yeni zorluğun üstesinden gelmeleri gerekiyor. Gerçekten de, taraftarlar futbolcularla konuşmalı ve görevleri tamamlamalıdır, ancak bu şeylerden biri yapılmadan önce bu NPC’leri nerede bulabileceklerini bilmeleri gerekir. Neyse ki, Fortnite’deki futbol karakterlerini izlemek çok da zor değil ve bu kılavuz, oyuncuların odaklanması gereken üç konumu ayrıntılı olarak açıklıyor.

İlk futbol karakteri konumu, Fortnite haritasının batı tarafındaki adlandırılmış bir alan olan Holly Hedges‘in doğu ucundadır. Bu pozisyonda, oyuncular uzun bir çitin karşısına yerleştirilmiş bir gol bulacaklar ve NPC tam önünde dolaşacak. Bu futbolcuyu bulduktan sonra, taraftarlar onlarla etkileşimde bulunmakta ve yukarıda bahsedilen Neymar Jr. meydan okumalarında ilerleme sağlamak için bir görevi kabul etmekte özgürdür.

Holly Hedges’i ziyaret etmemeyi tercih eden taraftarlar için Pleasant Park‘ın içindeki geniş sahada ikinci bir futbol karakteri yer alıyor. Futbol oyuncularının bulunabileceği üç yerden, boyutu ve sınırları nedeniyle bu belki de en bariz olanıdır ve birçok taraftarın bunu hedeflemesi muhtemeldir. Bu, Fortnite oyuncularının sahada biraz rekabet beklemesi gerektiği ve kendilerini buna göre hazırlamaları gerektiği anlamına geliyor.

Son olarak taraftarlar, Dirty Docks‘un güneydoğu köşesinde sıkışmış küçük bir sahada üçüncü bir futbolcu bulabilirler. Holly Hedges’te olduğu gibi, bu tek hedefli bir kurulumdur ve onu Pleasant Park’ta bulunandan biraz daha göze çarpmaz hale getirir. Yine de, Fortnite’de Neymar Jr. cildini kazanmak isteyen pek çok oyuncu varken, hayranlar bu NPC’ye yaklaşmaya çalıştıklarında bir veya iki düşmanla karşılaşırlarsa çok şaşırmamalılar.

Bir futbol karakteriyle bir süre konuştuktan sonra, oyunculara diğer iki Neymar Jr. mücadelesinde kullanılan bir futbol topu oyuncağı verilecek. Daha spesifik olarak, hayranlara oyuncaklarını 500 metre tekmelemeleri ve onunla bir gol atmaları talimatı verilecek ve bunu yapanlara özel bir sırt ve kazma kazanacaklar. Bununla birlikte, oyuncuların bu ek zorlukları tamamlamak için Neymar Jr. kostümüne sahip olması gerekir, bu da önce yeni Fortnite kıyafetinin kilidini açmaya odaklanmaları gerektiği anlamına gelir.