Genshin Impact Bambu Nasıl Elde Edilir?

Genshin Impact Bambu Nasıl Elde Edilir? Oyuncular artık Genshin Impact‘te ev ve mobilya inşa edebildiğine göre, yapıyı ve mobilyayı inşa etmek için bir sürü malzemeye ihtiyaç duyacaklar.

Genshin Impactte oyuncular artık mobilyalarla tamamlanmış kendi evlerini oluşturabilirler. Ancak mutlu bir konut yaratmak için, oyuncuların önce bir satıcıdan Genshin Impact mobilya planlarını satın almaları ve başlamak için gerekli tüm malzemeleri toplamaları gerekecektir. İhtiyaç duyulan birçok malzemeden biri bambu parçaları olacaktır.

Genshin Impact Bambu Nasıl Elde Edilir?

Bambu Segmentleri

Genshin Impact pişirme malzemesi olan bambu filizleri ile karıştırılmaması için, bambu parçaları tam gelişmiş bambu ağaçlarından kesilir ve yenilebilir değildir. Segmentler yalnızca olgun ağaçlardan hasat edilebilir ve Bambu Açık Çay Masası gibi çeşitli mobilya tariflerinde kullanılabilir. Oyuncular, Realm Depot’tan, leveling Trust’tan ve Adeptal Mirror‘dan ve haritanın etrafında bulunan birkaç NPC’den bu mobilya tarifleri için planlar alabilirler.

Bambu Ağaçları Nerede Bulunur?

Genshin Impact‘te tamamen büyümüş bambuyu bulmak için en iyi yer Qingce Köyü‘ne giden yoldur. Bu yol sadece küçük gizli bambu filizleriyle değil, aynı zamanda oyuncuların bambu bölümleri için ihtiyaç duyacakları tamamen büyümüş ağaçlarla kaplı. Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle, oyuncular kendi işlerini yapmak zorunda kalacaklar; Oyunda şu anda bu bambu segmentlerini Mora adlı oyun içi Genshin Impact para birimi için satan bir satıcı görünmüyor.

Genshin Impact Bambu

Oyuncuların daha fazla bambu bulabileceği Qingce Köyü’ne giren ve çıkan bazı küçük yollar da var. Ağaçlar, aslında Genshin Impact’in tarihi Liyue kentinin her yerinde küçük kümeler halinde bulunabilir, ancak Qingce Köyü çevresindeki yollar, özel ağaç parçalarının en yoğun nüfusuna sahip olacak.

Genshin Impact Bambu Nasıl Elde Edilir?

Bambuyu ağaçtan çıkarmak için oyuncuların ağaca yakın dövüş yapması gerekecek. Saldırılar aslında ağacı düşürmüyor; Genshin Impact oyuncularının, eve götürmek için birkaç şubeyi kesmeleri yeterlidir. Bu, oyuncuların ağaçların yeniden büyümesini beklemek zorunda kalmayacağı ve günlük sıfırlamadan sonra bekleyen daha fazla segment olacağı anlamına gelir. Her ağaç saldırıya uğradığında 1 ila 3 parça bambu tedarik edecek, bu nedenle oyuncular alanı süpürmeli ve yapabildikleri ağaçları yakın dövüş yapmalıdır.

Oyuncuların ayrıca bu mobilya tarifleri için örneğin köknar ağacı gibi çok sayıda başka ağaç türü toplamaları gerekecek, bu nedenle bölgedeki bazı bambu olmayan ağaçlara saldırmak, oyuncuların Genshin Impact evini inşa etmeye biraz daha yaklaşmalarına da yardımcı olabilir. rüyalar.