Valheim: Depo Odası Nasıl İnşa Edilir? Storage Room

Valheim: Depo Odası Nasıl İnşa Edilir? Storage Room ; Bu yazımız , üssünde basit ama etkili bir depolama odası oluşturmak isteyen Valheim oyuncularına yardımcı olmak için burada. 

Valheim oyuncuları, yolculuklarında onlara yardımcı olacak çok az şeyle dünyaya atılır. Oyuncular oyunda ilerledikçe yüzlerce taş toplayacak, düzinelerce ağaç kesecek ve çok sayıda farklı eşya biriktirecekler. Valheim oyuncuları, depolamanın temellerinin ve genel oyunun çok önemli bir parçası olduğunu erkenden öğrenirler.

Valheim’daki saklama kaplarını kullanmanın en iyi yolu, onları organize bir depoda organize etmektir. Ancak, öğeleri sınıflandırmak ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir çift sandık söz konusu olduğunda bir dizi farklı strateji vardır. Valheim’da bir depo odası oluşturmak isteyen oyuncular için bu yazımız yardımcı olmak için burada.

Valheim: Depo Odası Nasıl İnşa Edilir? Storage Room

Crafting çok çeşitli malzemeler gerektirir ve bu özellikle oyuncular Valheim’ın dünyasında bir üs inşa etmek gibi ciddi inşaat görevlerini üstlendiğinde geçerlidir. Oyuncuların bir depo oluştururken kullanabilecekleri çeşitli yöntemler vardır, ancak genel olarak bunların tümü, sınırlı bir alanda mümkün olduğunca çok sandıkta çalışmak üzerine kuruludur.

Daha basit tasarımlardan biri, ahşap döşemeyi 5’e 5 döşeyerek başlar. Neyse ki, bir ahşap zemin yan yana iki ahşap sandığı tutabilir. Bunun da ötesinde, bir ahşap sandık yarım ahşap bir duvarla aynı yüksekliktedir, yani bir blokta (bir ahşap zemine bir ahşap duvar), oyuncular bir diğerini yerleştirmek için bir yarım duvar kullanırlarsa 4 sandık olabileceği anlamına gelir. alt sandıkların üzerinde zemin.

Storage Room
Storage Room

Sadece bu yüksekliği yaparak, oyuncular her iki tarafta 20 sandık için yeterli alana sahip olacaklar ve her bölüm 4 sandık ve dolayısıyla 40 eşya yığını alabilecek. Her bölümü ahşap duvarlarla ayırmak için yeterli alan olmalıdır ve oyuncular daha sonra burada hangi öğelerin bulunabileceğini ayırt etmek için üstüne bir işaret ekleyebilir.

Storage Room
Storage Room

Farklı bir görünümle ilgilenenler için Valheim’da oyuncuların bunun yerine kullanabileceği daha büyük bir sandık var. Bu Takviyeli Sandık 24 adede kadar eşya alabilir, ancak normal sandığın ucuz fiyatı (10 odun) yerine 10 Kaliteli Ahşap ve 2 Demir’e mal olur. Bunlar benzer şekilde yerleştirilebilir, ancak daha fazla yer kaplar. Sonuçta bu artan boyut ve maliyet, Güçlendirilmiş Sandıkları daha zorlu ve pahalı bir seçenek haline getiriyor.

Bir Depo Odası Nasıl Düzenlenir?

Valheim, kilidini açtıkları öğeleri daha kolay ve daha hızlı inşa etmek için oyuncuların biriktirmesi gereken uzun bir kaynak listesine sahiptir. Valheim güncellenmeye devam ettikçe yeni öğeler eklenmeye devam etse de, oyuncuların depolama alanlarında kullanmak için özellikle yararlı bulacakları birkaç kategori var.

Odun

Her şeyden önce, Valheim’daki Wood, oyunun herhangi bir noktasında yapılar inşa etmek için çok önemlidir. Bu bölüm, oyundaki tüm farklı ağaç türlerini saklamak için oyuncunun gideceği yer olmalıdır. Bu, İnce Ahşap, Çekirdek Ahşap, Normal Ahşap ve hatta Valheim’ın Kadim Kabuğu’nu içerir.

Taş

Taş, oyuncuların topladığı en önemli ikinci eşyadır ve zemini yükseltmede ve yapıları inşa etmede önemli bir rol oynar. Taş Binaların Kilidini Açmak daha sonra Valheim’da gelir, ancak oyunculara önemli ölçüde daha güçlü ve daha sağlam binalar ve duvarlar oluşturma seçeneği sunar.

Cevher

Oyuncular oyunda ilerledikçe daha karmaşık cevherlerle karşılaşırlar. Kalay ve Bakırdan Demir ve Gümüşe kadar bu cevherler daha iyi silahlar ve zırhlar elde etmede büyük rol oynuyor. Valheim’ın patronlarının yanı sıra, bir oyuncunun oyundaki ilerlemesini ölçmenin en iyi yolu cevherdir.

Yiyecek

Neyse ki Valheim, oyuncuların farklı yiyecekler yiyerek sağlıklarını ve dayanıklılıklarını artırmalarına izin veriyor. Ne yazık ki, karakterleri genellikle aç ve dünyanın şiddetli rakiplerine karşı hayatta kalmak için yemek çok önemlidir. Bu depolama bölümü, oyuncuların büyük miktarlarda toplayabileceği Valheim’daki en iyi yiyecekleri tutmalıdır.

 

Daha Fazla Valheim  Yazısı İçin : VALHEIM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir