PUBG Mobile Daha İyi Oynamak İçin 7 İpucu

PUBG Mobile Daha İyi Oynamak İçin 7 İpucu ; PUBG Mobile, sert ve gergin bir atış oyunudur. Daha fazla Tavuk Yemeği almak için bu oyunda daha iyi olmak için ipuçlarına ve püf noktalarına ihtiyacınız var.

 

PUBG Mobile Daha İyi Oynamak İçin 7 İpucu

İlk önce ateş etmeyi önceden hedeflemelisiniz. İki oyuncu karşılaştığında, ilk önce bir ateş kazanır ve sonraki bir refleks ölür. İkinci merminin düşmanın başına geçmesi için artı işaretini göğüs hizasına yerleştirmelisiniz.

PUBG Mobile Daha İyi Oynamak İçin 7 İpucu
PUBG Mobile Daha İyi Oynamak İçin 7 İpucu

Silahınızı ve ateş modunu bilmek de bu oyunda daha iyi olmak için önemlidir. Her silah türünün farklı özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır. Örneğin AKM, M416’dan daha güçlü ancak daha az kararlıdır. Ayrıca ateş modu da önemlidir. Örneğin, yakın dövüşte püskürtmeli, orta menzilli çatışmalarda tek dokunuşlu ateşlemeli ve uzun menzilli çatışmalarda tek dokunuşlu ateş etmelisiniz. Ancak, tüm PUBG Mobile silahları bu üç ateş moduna sahip değildir.

Mükemmel bir hassasiyet ayarına sahip olmak, PUBG Mobile’da daha iyi oynamak için çok önemlidir. Bazı yayıncılardan, YouTuber’lardan ve profesyonel oyunculardan bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Know Your Position

Dördüncü ipucu konumlandırmadır, bu da nerede pusuda kalacağınızı veya saklanacağınızı bilmeniz gerektiği anlamına gelir. Özellikle tüm vücudunuzu göremediğiniz FPP modunda bu ipucu çok önemlidir. Birçok oyuncu fark edilip edilmediğini bilmiyor.

Use Grenade

Takım arkadaşları ayrıca takım modunda gerekli unsurlardır. İletişim kurmak için mikrofonu olanlarla oynamalısınız. Ayrıca, daha iyi ekip çalışması için ekibinize yakın olmalısınız.

Always Keep Your Hp Bar Full

Ayrıca PUBG Mobile’daki tüm el bombalarından yararlanmanız gerekiyor. Örneğin, evlere koşarken el bombası ve sersemletme bombası kullanın. Molotof, düşmanları acele etmek ve engellemek için de kullanışlıdır. Ayrıca, açık alanda yağmalamak için düşmanları kör etmek için sis bombası kullanmalısınız.

Plan Your Movement

Hareket aynı zamanda PUBG Mobile’da önemli bir beceridir. Oyuncular hamlelerini oyun tarzlarına göre planlamak zorundadır. Ayrıca YouTube’daki profesyonel oyunculardan profesyonel hareketler öğrenebilir, pratik yapabilir ve bu beceride ustalaşabilirsiniz.

 

PUBG Yeni oyun modu LABS: Zone Tag

PUBG Kazanmak için 5 Taktik 2021

PUBG Oynarken Seçebileceğiniz En Güçlü Silahlar

PUBG : New State – PUBG: Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile Oyun Nickleri – En İyi PUBG İsimleri

PUBG Mobile Lite Ulaşılması En Zor 5 Ünvan

Pubg Mobile Şekilli Nick Yazma

PUBG Mobile Rütbe Sıralaması 2021 – Rütbe Nasıl Atlanır ?

PUBG Mobile Benzeri En İyi 10 Oyun 2021