Modern Strike Online V1.44.0 MOD APK 2021 – Mermi Hileli

Modern Strike Online V1.44.0 MOD APK 2021 – Mermi Hileli , aksiyon, silahlı çatışma ve FPS türündeki oyunları denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Modern Strike Online v1.44.0 MERMİ HİLELİ APK indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Modern Strike Online V1.44.0 MOD APK 2021 – Mermi Hileli

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Modern Strike Online
Yayıncı: Azur Interactive Games Limited
Tür : Action
Boyut : 505M
En Son Sürüm : 1.44.0
MOD Bilgisi : Sınırsız Cephane
İndirme : Google Play
Güncelleme : 19 Şubat 2021

Modern Strike Online Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakip takımla mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Modern Strike Online içinde yaşanan maddi sorunlarda ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı daima önde olabilir, yenilmezliğin tadını çıkarabilirsiniz. Karmaşık haritalar, onlarca silah, gerçek rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Modern Strike Online v1.44.0 sürümünde yeni silahlar ve Ghost karakteri eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Strike Online Play Store’da 1.580.000’den fazla indirilmiştir.

Modern Strike Online (MOD, Unlimited Ammo)

İşbirliğine dayalı modern bir çevrimiçi savaş aksiyonu atıcı

Basitçe söylemek gerekirse, Modern Strike Online’da savaşlar iki takım arasında gerçekleşir: Kara Liste (BL) ve Global Risk (GR), oyuncular iki takımdan birinin üyesi olarak seçilecek ve savaşacak. farklı savaş alanlarında. Oyun moduna bağlı olarak, kazanma hedefleri farklı olabilir, belki gol atma veya ölüm maçı. Ancak her oyuncunun hedeflediği amaç, takım arkadaşlarının daha etkili bir şekilde savaşmasına destek olurken birçok düşmanı yok etmektir.

Kontrol mekanizması ile ilgili olarak, düşmanı öldürmek için ekranın sağ tarafında oturma, ayakta durma, saklanma ve ateş etme işlevleriyle birlikte kullanılan sanal ev butonu ile karakterin hareketini kontrol etmek için sol elinizi kullanacaksınız. .

Modern Strike Online (MOD, Unlimited Ammo)

Çeşitli oyun modları

Team Deathmatch: Bu, GR ve BL arasındaki düşmanları öldürerek puanlama modudur. Siz veya takım arkadaşınız bir düşmanı her öldürdüğünüzde, takımınız bir puan alır. Savaş, takımın daha fazla puan aldığı zaman kazanana kadar, belirli bir süre içinde gerçekleşir.
Deathmatch: Bu mod Team Deathmatch’e benzer, ancak skor yapmak için takım arkadaşlarınızla değil tüm düşmanlarla tek başınıza savaşmanız gerekecek. Savaş bitene kadar en çok puana sahip oyuncu ACE GOLD unvanını kazanır.
Bombalı Takım DM: Bomba modu olarak da bilinir. Bu modda, GR ekibi, belirtilen A veya B’ye göre iki alana bomba yerleştirmeye çalışacak. İçinde, BL ekibinin kazanmak için bombayı kaldırmaya çalışması gerekecek. Ancak, bir takım tamamen yok edilirse savaş daha erken bitebilir
Düello: 1v1 PvP modu olarak da bilinir. Bu modda arkadaşlarınızla savaşabilir veya aynı sistemdeki diğer oyuncularla Otomatik Eşleştirme yapabilirsiniz. Ancak, gerçekten hazır olmadan önce dövüş yeteneğinizi geliştirmeye çalışın. Düşmanla yüz yüze olmak son derece stresli olacak!
Özel Operasyonlar: Bu mod Team Death Match’e benzer. Savaş, BL ve GR arasında gerçekleşecek ancak artık puanlama mekanizması olmayacak. Oyuncu yenildiğinde artık dirilemez, bu yüzden sonuna kadar hayatta kalan takım kazanır.

Modern Strike Online (MOD, Unlimited Ammo)

100’den fazla silah türü toplayın

Modern Strike Online gibi atış oyunlarında, sadece iyi dövüş ve atış becerilerine sahip olmamalı, aynı zamanda dövüş yeteneğinizi artırmak için en iyi silahlara sahip olmalısınız. Bir düşmanla karşılaştığınızda, daha yüksek hasara ve daha hızlı mermi hızına sahip birinin silahı muhtemelen bundan yararlanacaktır. Bu nedenle, bu oyun, tüfekler, hafif makineli tüfekler, kısa silahlar, Makineli tüfekler, keskin nişancı tüfeklerinden tabancalara ve yakın dövüş silahlarına (yakın dövüş silahları) arasından seçim yapabileceğiniz yüzlerce silah sunuyor … Tüfek çok yüksek ateş gücü ile öne çıkıyor, ancak oldukça büyük bir geri tepmesi var , bu nedenle sadece orta menzilde mücadele için uygundur. Hafif makineli tüfekler, yüksek mermi hızı, düşük geri tepme, ancak tüfeklerden daha az ateş gücü ile öne çıkıyor. Nişan silahı, engebeli araziye ve birçok saklanma yerine sahip haritalar için uygundur. Bu tür silahlar otomatik olarak ateş etmediği için tek tek atılması gerekir ve yükleme kabiliyeti oldukça uzundur. Ancak, yalnızca tek bir mermi düşmanı öldürebilir.

Modern Strike Online (MOD, Unlimited Ammo)

Yükselt ve donat

Güçlü silahlara sahip olmanın yanı sıra, silahı özelleştirebilir ve aslında bir ölüm makinesine dönüştürebilirsiniz. Savaş sırasında, susturucuyu, amortisörün namlusunu, tabancayı, vizörü, genişletme bandını, sapı alabilir ve ardından silahınızı donatabilirsiniz. Nişan alma hızı, mermi hızı, ateş gücü, isabetlilik … ve tüm silah özellikleri önemli ölçüde artırılacak. Bu sayede atış kabiliyetiniz daha isabetli olacaktır.

Modern Strike Online V1.44.0 MOD APK 2021 – Mermi Hileli Son Sürümü

Android için Modern Strike Online V1.44.0 MOD APK 2021 İndir

Modern Strike Online v1.44.0 MERMİ HİLELİ APK İNDİR

YEDEK LİNK