Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK 2021

Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK 2021 , açık dünya, hayatta kalma ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MOJANG firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK 2021 (MCPE / BETA) linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz. Minecraft Pocket Edition en güncel hali nasıl indirilir, Minecraft Pocket Edition nedir, Minecraft Pocket Edition ücretsiz APK indirme linki sizlerle.

Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK 2021 (MCPE / BETA)
Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK 2021 (MCPE / BETA)

Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK (MCPE / BETA)

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Minecraft – Pocket Edition
Yayıncı: Mojang
Tür : Strateji, Hayatta Kalma
Boyut : 121MB
En Son Sürüm : 1.16.201.01 | Beta: 1.16.210.60
MOD Bilgisi : Bilgi Lisansı / Tümü Kilitsiz / Ölümsüzlük
İndirme : Google Play
Güncelleme : 19 Şubat 2021

Minecraft Pocket Edition Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz dev dünya içinde kendi yaşam alanınızı inşa etmek, yeni bölgeleri keşfetmek ve düşmanlarınızla mücadele etmektir. Minecraft Pocket Edition v1.16.210.60 sürümü BETA olarak sunulmuştur. Ara yüz geliştirmesi ve karakter oluşturucuda düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir Canavarlar, silahlarınız, hayvanlar, köylüler ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 68.99TL’dir, 3.920.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Minecraft Pocket Edition V1.16.210.58 Full APK 2021

Aslında, diğer birçok oyun için, kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir sebep için savaşırlar ya da belli bir sefil duyguya kapılırlar. Ancak Minecraft öyle değil. Kendinizi geniş bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev hayatta kalman gerektiğidir. Bu basitlik nedeniyle, bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizidir.

Oyundaki dünya son derece arkadaş canlısı ve basit. Çevrenizdeki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmazsınız. Her yere gidebilir, her şeyi yapabilir, kendine iyi hissettiğin sürece nasıl yaşayabilirsin. Ancak, gece düştüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, herhangi bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

Rahat, öğrenmesi kolay, her gün keşfedilecek birçok yeni şey var

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için sadece dokunarak hareket etmeniz yeterli. Bu da Minecraft’ın oynanışını çok fazla etkilemez. Gerçekten önemsemeniz gereken şey, karakterinizin bir sonraki adımda ne yapması gerektiğidir. İlk olarak, oyuncuların sabit miktarda yiyecek aramaları gerekir. Ormana gidip kendinize çilek ve mantar gibi yabani meyveler bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmeniz için size biraz güç verecekler. Daha sonra gerekli tüm donanıma sahip olduğunuzda vücudunuzu daha fazla protein ile şarj etmek için avlanmak mümkündür.

Minecraft Pocket Edition V1.16.210.58 Full APK 2021

Birkaç gün yetecek kadar yiyeceğe sahip olduğunuzda, evi inşa etmek için kullanılan malzemelerden hemen yararlanın. Bu, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Eviniz en güvenli yerdir. Evinizde size zarar verebilecek hiçbir şey yok. Bu nedenle, her şeyi saklamanız için burası mükemmel bir yer. Her şeyden önce, kendine güzel bir demirci yapmalısın. Daha sonra kullanacağınız eşyalar bu demirci atölyesinde yapılır.

Bütün dünya bloklardan oluşuyor

Bilmiyorsanız, Minecraft büyük bir dünyadır ancak bloklardan oluşur. Etkileşimde bulunabileceğiniz ve kullanabileceğiniz her şeyin parçasıdırlar. Ağaç, zemin, giysiler… ve tüm dünya bloklarla düzenlenmiştir. Onları gerçek dünyamızın sahip olduğu hücreler olarak da hayal edebilirsiniz.

Madencilik yaptıktan sonra, envanterinizde bulunabilir ve saklanabilir. Çıkarma işlemi sırasında sırt çantasının tutabileceği sınıra dikkat etmelisiniz. Başka bir şey stoklayamıyorsanız, evinize götürün ve oraya koyun. Bir şeyleri saklamadan önce kendine bir sandık yapmalısın. Gizem yavaş yavaş ortaya çıkacak ve her şeyi keşfetmek ve anlamak için yeterli sabrınız olmalı. Tıpkı gerçek dünyada yaşadığınızda olduğu gibi, kimse size herhangi bir görevde rehberlik etmez.

 

El işi tarifleri dünyayı tarif edecek şekilde sunulur

Örneğin, bir sopa yapmak istiyorsanız, birkaç tahta çubuk bulmanız gerekir. Düz bir çizgide düzenleyin ve demirhanenizin üzerine geçin. Diğer oyunlardan farklı olarak, bu oyunun gelişimi gerçek dünya ile tamamen aynı sırayı izleyecektir. İyi bir yay istiyorsanız, tahta çubukları aramanız, örümcekleri öldürüp ipleri örmeniz ve ipleri örmeniz ve ardından bunları birlikte yapmanız gerekir. Ve çalışma yeteneğinize bağlı olarak, öğeler nasıl oluşturulacak.

Ne kadar geç olursa, oyun o kadar çekici olur. Zombiler, canavarlar, canavarlar gibi korkunç şeylerle karşılaşacaksınız, hatta Dragon, Phoenix, Unicorn gibi efsanevi yaratıklarla karşılaşacaksınız … maceranız boyunca sizi güvende tutacak yeni ekipmanlar tasarlayacak yeni öğeler. Formüller giderek daha karmaşık hale gelecek. İyi bir oyuncu için, maceraları için ihtiyaç duydukları şeyi yapmak için neredeyse tüm tarifleri hatırlayacaklar.

Yeni güncellemeler, yeni dünyalar, bitmeyen maceralar

Minecraft’taki dünya sonsuzdur, son nokta yoktur (aslında vardır ama o kadar geniştir ki, her şeyi kısa sürede bulmanız çok zordur). Birincisi, mağaraları keşfederek yeni dünyaların açılabileceğidir. Yeraltı kazabilir ve mağaralar bulabilirsiniz. Bu gizemli yerler, portalları sayesinde başka dünyalara yol açma potansiyeline sahiptir. Dediğim gibi Ejderhalar dışında efsanevi yaratıklarla karşılaşabilirsiniz. Onunla savaşmak veya kaçmak kararınıza bağlıdır.

Gidebileceğiniz en son dünya Nether. Burası pek çok canavar türü ile cehennem gibi tasarlanmış bir korku yeri. Burada ruh ve ceset orduları bile var. Antik parçalar (elmas ekipmanınızın bir kez daha yükseltilmesini sağlayan), Bazalt, Helenit cevherleri ve altın kaplama siyah taşlar vb. Burada bulabileceğiniz malzemelerdir. Daha önce hiç bilmediğiniz veya denemediğiniz güçler içerirler.

Bu aynı zamanda daha güçlü eşyalar almanıza izin veren yeni işçiliği tariflerine yol açar. Mıknatıslı pusulalar (bir mıknatıs bloğunun yerini gösterir), Müzik diski “Domuz Adımı”, Mutant mantarları… rakibinizle savaşta sizi destekleyecek birçok etkiye sahiptir.

Grafik seviyesi büyük ölçüde artırıldı, birçok farklı şey gösterebilir

Minecraft, bu son güncellemede, oyuncuların grafik seviyesini daha da yükseltmelerine olanak tanıyor. Yeterince güçlü bir cihazınız varsa, tamamen keyfini çıkarabilirsiniz. Ek olarak, karakterin hareketleri de yükseltildi. Şu anda karakteriniz el sallamak, tokalaşmak, selamlamak gibi detaylı jestler yapabiliyor… Duyguları gösteren bu jestler sadece teste tabi tutuldu. Daha iyi bir deneyim yaşayabilmeniz için aşağıdaki güncellemeler onları geliştirmeye devam edecek.

Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK sürümü

Android için Minecraft Pocket Edition V1.16.210.60 Full APK İndir

YEDEK LİNK