Bustle n Gun – AIM Shooting v1.0.28 (Mod Apk Money)

Bustle n Gun – AIM Shooting v1.0.28 (Mod Apk Money) 🔥 Bustle & Gun – Onları acele ettirin ve onları vurun 🔥 Akışta hiçbir sönme yok 😎 Bu çılgın, hızlı tempolu gayri resmi nişancı oyununda sizi doğruca daldırır hızlı kaçış, aralıksız keskin nişancılık, hava stuntları ve büyük patlamalar 🧨 dünyasına. Parkour, taktiksel çekim ve klasik akış filmlerinde kendinizi şımartın mı? Tüm silindirlere pozitif bir şekilde ateş eden bir yakalama oyununun bu çok yönlü, koltuğunuzun kenarındaki rollercoaster’da hücum ederken ve zafer üstüne yeteneğinizi toplarken hepsinin bir sentezini kullanın.

💣 Düşene kadar koşuşturma – tüm kusurlu adamlarınız, yani 🙂 💣

★ Plan üzerinde aceleci misiniz? Kendiniz ve tabancalarınız hakkında koşarken yükseltme ve silahla yükseltme konusunda tüm fikirlerinize sahip olmanız gerekecek. Düşmanlar her iki tarafta da görünür ve ayrıca hayatta kalmanız için size ateş açmaları için onları aşağı indirmeniz gerekir. Ekstra zarar vermek ve tek bir atışla çok fazla düşmanı yok etmek için patlayıcıları, yangın söndürücüleri ve yardımcı boruları kullanın. Sadece buraya kurtarmak için gönderdiğiniz zararsız sivilleri vurmadığınızı açıkça belirtin!

★ duvara mı tırmanıyorsunuz? O zaman kesinlikle bu oyun için güzel bir fikriniz var. Düşman mermilerinden uzaklaşmak için yukarı kaydırarak ve manzarayı küre çevirerek tüm açılarınızı oynayın ve yavaş bir akış yakalama çılgınlığına doğru koşarken oldukça fazla hedef üzerinde bir boncuk kazanmak için doğru yaşam yerine ulaşın. Tüm silahlar alev alırken aşağı veya yukarı sürükleyin!

★ Sahne fikirli mi? Efsane patron savaşlarında 🦹🏻‍♂️ muzaffer olmak için oyun yoluyla geliştirme ve benzersiz kıyafetler, ideal bir silah cephaneliği ve diğer etkileyici geliştirmeler için muhtemelen kullanabileceğiniz parayı oluşturun. Ne kadar fazla puan alırsanız, sahip olacağınız ekstra devasa ödüllere giriş hakkı kazanırsınız. Kolay tabancalarla başlayın ve SMG’lere, pompalı tüfeklere, saldırı tüfeklerine ve her zamankinden daha fazla efsane yakalama sonuçlarıyla bir dizi son derece yıkıcı silaha aktarın.

★ Fantezi akışı? Bustle & Gun’ın binlerce klasik sinema filminin ayarlarını alan cam cepheli gökdelenler, çatılar ve sanayi bölgeleri dünyasında, artık devasa seslerin hırçın, efsanevi tonlarını taklit eden bir seslendirme siparişi vermek yerine kesinlikle evinizde güzel hissedeceksiniz. römorklar. Helikopterinizin güvenliğine atladığınızda, kesinlikle tam bir akış kahramanı yuttuğunuzu hissedeceksiniz!

★ Cam kırılma sesini beğendiniz mi? Bustle & Gun’da büyük patlamalar, 🛢️ paramparça duvarlar ve çatlayan tabancalardan gürleyen RPG’lere kadar her türlü silah sesinin yanı sıra, tatmin edici derecede gevrek ses sonuçlarıyla birlikte bunlardan bir seçki var, ayrıca sizi çizgiye doğru iterken sizi korumak için pompalayan iyimser bir film müziği .

🚁 Biatlonda kendinizi şımartın, ancak daha serin 🚁

Atlarsın ve ayrıca ateş edersin. Yaptığınız tek şey bu, ancak bu aldatıcı derecede kolay oyun akışı karıştırıyor ve adrenalini her köşede küresel sürprizlerle rafa kaldırıyor, kesinlikle sıkılmayacaksınız. Parmak kaşıntılı ikamet?

Kaçma ihtiyacı hissediyor musun? Hedeflerinize ulaşın, yaşam alanı kazanın ve mermilerden daha hızlı akış, büyük silahlar ve hatta daha yüksek rahatlatıcı yakalama ile bir nişancı oyunu için Bustle & Gun’ı indirmek için şimdi hamle yapın.
Run n Gun - AIM Atış
Run n Gun - AIM Atış
Run n Gun - AIM Atış
Run n Gun - AIM Atış
Run n Gun - AIM Atış
Run n Gun - AIM Atış

MOD:
Kaldırılan reklam, kişisel övgülerini açıklıyor;
Bu şans, reklamları izlemeden ücretsiz şeyler kazanacaksınız.

İNDİRMEK:

Bustle n Gun – AIM Shooting v1.0.28 (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

Bustle n Gun – AIM Shooting v1.0.28 (Mod Apk Money) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sübvansiyonlu Köprüler –