Disney Bent-Wonderland hangi aktörler rol alacak?

Disney Bent-Wonderland, Ocak 2022’de Batı’da prosedürünü gerçekleştiren ve şimdiden oldukça fazla kazanan, oynaması ücretsiz bir mobil oyundur. Kendilerini sihirli uygulama koleji Evening Raven College’da bulan genç bir kişi olarak oynuyorsunuz. Ana karakterin orada geçirdikleri süre boyunca yedi farklı yurtta kalan ve hepsi Disney’in en standart kötü adamlarından biri olan çeşitli üniversite öğrencilerini tanıdığı tüm arsa. Spor, seslerini yıllar boyunca bir ton anime ve video oyununa ödünç veren yetenekli Japon yelp aktörleriyle dolu. Aşağıda, Disney Bent-Wonderland için yelp aktörlerinden biri hakkında önyargısız olarak uygun listelenmiştir.

Natsuki Hanae (Gül yürekli bilmeceler)

Natsuki Hanae, Japon video oyunları ve anime biçimini değerlendirdi. Hanae en çok, popüler mobil oyun Ensemble Stars’da Hiyori Tomoe, Tokyo Ghoul’da Ken Kaneki, ödüllü anime Demon Slayer’da Tanjiro Kamado ve Nisan’da Your Lie’da Kosei Arima’nın çığlığı olarak tanımlanıyor . Aldnoah.Zero’da Inaho Kaizuka olarak planıyla En İyi Çaylak ödülünü aldı .

Seiichiro Yamashita (As Tuzağı)

Parlak ve serseri Ace Trappola’yı seslendiren Seiichirō Yamashita. Yamashita, Eğlence Medyası Akademisi Ekspres Görünüş Becerileri Bölümü’nden mezun oldu. Orange’daki Kakeru Naruse , My Hero Academia’daki Geten ve Girls Past the Desolate yoldaki Buntarō Hōjō’nin çığlığı olduğu kesin olarak belirlendi .

Yuichiro Umehara (Leona Kingscholar)

Yūichirō Umehara’nın gururlu üçüncü yılını dile getiriyor. Umehara mesleğe 2013 yılında başlasa da her anime ve video oyununda birçok karakteri seslendirmiştir. Eskiden Goblin Slayer’da Goblin Slayer , Ensemble Stars’ta Keito Hasumi ve DRAGALIA LOST’ta Prometheus’un havlamasıydı.

Atsushi Tamaru (Azul Ashengrotto)

Mausu Promosyon ile bağlantılı olan Atsushi Tamaru, Octavinelle yurt başkanı Azul Ashengrotto’nun çığlığıdır. Tamaru, A3’teki Tsumugi Tsukioka’nın, Tamako Market’teki Mochizō Ōji’nin ve Tamako Devour Myth’in çığlığıdır ve Kamen Rider Film Wars Ultimatum’da Hideki Tasaka ve Junji Majima’nın her birini seslendirmiştir .

Nobuhiko Okamoto (Floyd Sülük)

Octavinelle yurtta tanınmış 2 ikizlerden birini canlandıran Floyd Leech olarak Nobuhiko Okamoto. Okamoto, mesleği boyunca tüm arsa iki ödül aldı: 3. Seiyu Ödülleri’nde En İyi Son Erkek Oyuncu Ödülü ve beşinci Seiyu Ödülleri için En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü. En çok My Hero Academia’da Katsuki Bakugo’yu, Suikast Karşılaştırma odasında Karma Akabane’yi ve Haikyu’da büyüleyici Yū Nishinoya’yı seslendirmesiyle tanınır! .

Koki Uchiyama (Idia Shroud)

Bu listedeki diğerlerini düzgün bir şekilde seven Kōki Uchiyama, özellikle animede avantajlı roller biçiminde olmuştur. O, My Hero Academia’dan Tomura Shigaraki’nin , Yuri on Ice’dan Yuri Plisetsky’nin ve Soul Eater’dan Soul Evans’ın çığlığıdır . Ayrıca, 2015’te Tokyo Anime Ödül Festivali’nde En İyi Ekspres Erkek Oyuncu ödülünün tanınmış alıcılarından biri olduğu için muhteşem havlama oyunculuğu için ödüller aldı.

Hikaru Midorikawa (Lilia Vanrouge)

Diasomnia’nın Başkan Yardımcısı Lilia Vanrouge’u seslendiren, 1988’den beri sektörde olan Hikaru Midorikawa’dır. Başladığından beri, 200’den fazla krediyle Japonya’daki en tanınmış en standart havlama aktörlerinden biri haline geldi. Başlık. Dangaonrpa V3: Killing Cohesion’daki Rantaro Amami’nin, Persona 3’ten Akihiko Sanada’nın ve Bobobo-bo Bo- bobo’daki Softon’un çığlığı .

Nobunaga Shimazaki (Gümüş)

Nobunaga Shimazaki, Diasomnia yurdundaki tanınmış 2. sınıf üniversite öğrencilerinden biri olan Silver’ı seslendiriyor. Shimazaki oldukça fazla çeşitlendirilmiş animede duyulacak olsa da, aynı zamanda moda olan video oyunları için çığlığını da verdi. En önemli rolleri Free’de Haruka Nanase ! , Ateş Logosu Kaderinde Erkek Corrin, Parasyte’de Shinichi Izumi .

Mitsuru Miyamoto (Dire Crowley)

Kolejdeki sıra dışı müdürü seslendiren Mitsuru Miyamoto. Miyamoto 1985’ten beri oyunculuk yapıyor ve oldukça iyi bir özgeçmişi var, bu da demek oluyor ki. Miyamoto, Erased, Baccano’dan Maiza Avaro’da Gaku Yashiro’nun çığlığıydı ! ve Bungo Stray Canines’den Mori .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir