Kuriboh Kartı Yu-Gi-Oh! Grasp Duel

Kuriboh, muhtemelen Yu-Gi- Oh’da kurtarmanız gereken en şirin canavarlardan biridir ! franchise. Neyse ki, Yu-Gi-Oh Grasp Duel’de bir fısıltı. Karton o kadar güçlü değil, yine de bu şeytan harika çünkü yaşam tarzı fonksiyonlarını atmadan bir saldırının yaralanmasını büyüleyecek.

Kuriboh, hem onu işleyerek (30 Nadir Zanaat Yeteneği kullanılarak) hem de mağazadan 10 Eski Bilet ile hedefinizi doğru talihle kışkırtarak destenize eklenecektir.

Zanaat yapmak için oyunun “Güverte” parçasına gidin ve “Başlangıç ​​Destesi”nde veya “Sarkaç Büyücüsü”nde herhangi bir yapılandırma bask satın alın. “Güverte Düzenleme” için PlayStation’daki zararlı düğmeye veya Xbox’taki A düğmesine basın. Daha sonra sol çubuğa basın ve üçgen veya Y’ye basın. “Kuriboh” da oluşturun.

Bu girilir girilmez, Kuriboh’ta bir dalgalanmadan kurtulacaksınız, yine de listedeki dördüncüsü orijinal. Deneyimsiz imleç dürüst tarafta olacak şekilde bunu vurgulayın ve L2 veya LT düğmesine basın. Şimdi, muhtemelen kişisel olarak yeterli Craft Yeteneklerine sahip olmanız durumunda, +1’deki zararlı veya A düğmesine basın ve Kuriboh’unuzu üretmek için Oluştur’u satın alın. Kişisel yeterli işlevlerin olmaması durumunda, çevrimiçi oyuncuları yenerek veya artık gerek duymadığınız sıra dışı oyun kartlarını sökerek muhtemelen onları kurtarmanız gerekir.

Bu size istediğiniz sonuçları vermezse. Eski Biletleri kullanarak muhtemelen Kuriboh’u da kurtarmanız gerekir. Mağazanın “Bonus Paketi” parçasında, Eski Paketi kurtaracaksınız. Tam buradan, eski Yu-Gi-Oh geçmişinden klasik oyun kartlarını almak için Legacy Pack biletlerinizi muhtemelen iyi kullanmanız gerekiyor . Öte yandan, bu, oyundaki tüm 3.971 oyun kartını içerir, bu yüzden artık bu türde bir Kuriboh çantalamak sizin için bir beceri olmayacak. Alternatif olarak, şanslı bile olabilirsiniz. Bir PlayStation Plus abonesiyseniz , 50 Eski Bileti çantaya alacaksınız , bu nedenle, bu sağlayıcıyı kullandığınız etkinlik dahilinde, muhtemelen şansa bağlı olarak iyi bir çaba göstermelisiniz.

Kuriboh kartını çantaya koyma yeteneği, zamanın bu noktasında onu Güverte modunda hazırlamaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir