Rainbow Six Extraction’da Tachanka olarak nasıl oynanır – Beceriler ve yetenekler

Rainbow Six: Siege’in belki de en kötü şöhretli operatörü olan Tachanka, bazı klasik silahlarla bazı arkeleri öldürmek için çıkarma bölgesine geri döndü. Tachanka, Siege’de büyük ölçüde bir “meme-pick” olarak kabul edilirken, Rainbow Six: Extraction’da oyundaki diğer operatörlerden daha hızlı büyük miktarda arkeleri daha hızlı çıkarma yeteneği ile gerçekten inanılmaz derecede faydalıdır. Düşseniz bile, ekibiniz yeteneğinizden yararlanabilir.

Tachanka için en iyi silahlar

Silah seçimi, yeteneği de bir silah olduğu için Tachanka için oldukça açık. Tachanka ile başlangıç ​​silahınız, biraz güçsüz görünen ancak sizi kesinlikle zor bir durumdan kurtarabilecek SASG12 pompalı tüfek. Tachanka’yı oynayıp seviye atladıktan sonra, sonunda 9x19VSN SMG ve AK-12’ye erişimin kilidini açacaksınız. SMG, kısa menzilli çatışmalar için faydalı olsa da, yüksek güçlü AK-12, hemen hemen her durumda size çok uygun olacaktır.

Tachanka ayrıca GSH-18 ve PMM yan kollarıyla donatılmış olarak gelir. Bu silahların her ikisi de nispeten benzer, ancak GSH-18, güç pahasına biraz daha cephane ile geliyor. Bununla birlikte, bir baskılayıcı ile daha zayıf arkeanları tek atışta kafadan vurmayı başarıyor.

Tachanka’nın Monte LMG’si en iyi nasıl kullanılır?

Tachanka’nın Atlı LMG’si, Rainbow Six: Extraction’daki en eğlenceli duygu yeteneklerinden biridir. Ekibinizi alt etmeye gelen bazı arkeleri kurup onları parçalamaktan daha iyi bir şey yoktur. Bununla birlikte, ilerlemesi için hedefin etrafında kalmanız gereken bir savunma hedefine ulaşana kadar Atlı LMG’nizi konuşlandırmaktan tasarruf etmek en iyisidir. Bu, Tachanka’nın veya bir takım arkadaşının ortaya çıkabilecek herhangi bir arkean’a binip savunmak için mükemmel bir fırsat. Ateş ederken bir arkenin arkanızdan gizlice yaklaşabileceği için çevrenizin farkında olun.

Tachanka olarak en iyi nasıl oynanır

Tachanka, tek vitesli üç zırhlı yavaş ve güçlü bir operatördür. Bu nedenle, işlerin kızıştığını fark ederseniz, ekibinize bir tank gibi davranmak ve kurmak isteyeceksiniz. Tachanka oynamak için bir patlama olsa da, yeteneğiniz biraz durumsal görünebilir, ancak aslında toplu arke temizliği veya büyük patron hasarı için oldukça yararlı olabilir. Sadece Atlı LMG’niz üzerindeyken hareketli olmadığınızdan dikkatli olun, bu nedenle arkeler biraz yaklaşmaya başlarsa LMG’nizi sökün ve yeniden konumlandırın.

Tachanka ve onun Mounted LMG yeteneği söz konusu olduğunda iletişim çok önemlidir. Bir takım arkadaşınız düşerse, vücutlarının etrafındaki tüm arkeleri temizlemek ve onları hızla almak için Atlı LMG’nizi hemen yerleştirmekten korkmayın. Tachanka’yı ekibiniz için alanları hızla kapatabilen ve temizleyebilen ve hedefe kolaylıkla ilerlemelerini sağlayan mobil bir nöbetçi kulesi olarak düşünmek en iyisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)