VALORANT 2.03 Yama Notları ve Güncellemeler

VALORANT 2.03 Yama Notları ve Güncellemeler ;Reyna ,Yoru değişikliği ve silah değişiklikleri.

VALORANT Yama 2.03 hakkındaki erken spekülasyonlardan bazıları doğru çıktı. Oyunun bir sonraki güncellemesi yakında yayınlanacak ve beraberinde birkaç mümessil ve silahta birkaç önemli değişiklik, genel yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve birkaç rekabetçi güncelleme getiriyor.

VALORANT 2.03 Yama Notları ve Güncellemeler

En büyük değişikliklerden bazıları Reyna’nın biraz zayıflatması, Brimstone’s Incendiary ve Phoenix’in Hot Hands’in her birinin daha kolay duyulmasını içeriyor; Marshal, Stinger ve Frenzy için önemli güncellemeler ve Escalation da canlı olarak yayınlanacak.

VALORANT Yama 2.03’ün tam yama notlarını resmi VALORANT web sitesinde okuyabilirsiniz, ancak güncellemeden sonra oyunda neler bekleyebileceğinize dair bir genel bakış yazımızda

VALORANT 2.03 Yama Notları ve Güncellemeler
VALORANT 2.03 Yama Notları ve Güncellemeler

Reyna nerfs and Yoru buff

Hem Devour hem de Dismiss için maksimum ücretleri orijinal dörtten ikiye düşürülüyor ve her şarjın maliyeti 100’den 200 Krediye sıçrıyor.

Hasar verdiği ve üç saniye içinde öldürüldüğü düşmanlar, Reyna kendisini öldürmese bile artık Ruh Küreleri düşürüyor.

Öte yandan Yoru, Gatecrash yeteneği ile düşmanların mini haritada görüntülenen ışınlanma sesini görebileceği veya teleport sesini duyabileceği menzili gösteren bazı güzel güçlendirmeler elde etti.

Artık Dimensional Drift’teyken düşmanları mini haritada görüntüleyebilir ve görebilirsiniz, ancak artık düşmanları engelleyemezsiniz.

Bunun dışında, yalnızca Phoenix ve Brim bu yamada bir değişiklik yapmıştı ve kalıcı ateş yeteneklerinin sesi hem daha kolay duyuluyordu.

Silah fiyatları can yakabilir

2.03 Yaması’nda yalnızca üç silah ayarlandı, ancak ikisi oldukça önemliydi.

Mareşal artık 1.100 yerine 1.000 Krediye mal oluyor ve yakınlaştırılmış hareket hızı, önceki yüzde 76 yerine normal hızın yüzde 90’ına yükseltildi. Bu, yakınlaştırma oranının 3,5 katına çıkarılmasıyla birlikte silahın kullanım oranını artırmalıdır.

Bu arada, Stinger’ın fiyatı 1.100’e yükseldi ve otomatik ateş oranını 18’den 16’ya düşürme ve maksimum yayılma için altı yerine sadece dört mermi kullanılıyor gibi bazı genel zayıflatıcılar aldı. Frenzy de bir fiyat artışı elde etti, şimdi 400 yerine 500 Krediye oturuyor.

Rekabetçi kalite

Altı veya daha fazla maç boyunca rekabetçi oyunlarda AFK olan herhangi bir oyuncu artık cezalandırılacak ve sekiz sıralama puanı kaybedecek, Yasa Sıralaması Rozetleri artık dokuzuncu en iyi galibiyetinizi değil en yüksek rütbe kazancınızı hesaba katacak.

Yaşam kalitesi değişikliklerine gelince, spreyler artık her yeni raundun başında haritadan kaldırılacak. Ayrıca oyunun ölüm sekansı için, bir oyunda öldükten sonra izlerken kamera kullanımını yumuşatan ve ölüm ekranında harcanan süreyi artıran yeni zamanlama ve kamera hareketi iyileştirmeleri de var.

.

Valorant Sistem Gereksinimleri 2021 – Valorant kaç GB ?