Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 – 1.0.7500

Romantizm Kulübü: Benim Hikayelerim, romantizm temalı bir aşk oyunudur. Karakterinizin görünümünü tamamen siz belirliyorsunuz. Aşık olup erkek veya kızlarla romantik buluşmalara gidebilirsiniz Kaderinizi belirleyecek seçimlerin hepsini siz yapıyorsunuz. Hemen indirin. İyi eğlenceler dileriz. Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 – 1.0.7500 linkini yazımızın aşağısında bulabilir.

Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 – 1.0.7500

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Romance Club – Oynadığım Hikayeler
Yayıncı: Your Story Interactive
Tür : Simülasyon
Boyut : 22MB
En Son Sürüm : 1.0.7500
MOD Bilgisi : Ücretsiz Alışveriş / Premium
İndirme : Google Play
Güncelleme : 7 Şubat 2021 (3 gün önce)

Romantizm Kulübü Hakkında

Birçok insan için bir oyun Aksiyon sahnelerine, kavgalara ve patlayıcı efektlere sahip olmak gerekli değildir. Biraz daha eğlenceli bir şeye ihtiyaçları var. Romance Club, aşırı stresli oyunları sevmeyenler için kesinlikle eğlenceli ve heyecan verici bir oyun deneyimi getirecek. Öncelikle “Romance Club”, tıpkı filmlerdeki gibi insanların simülasyonlarla dolu bir hayat sürdüğü yolculuğa katılmanızı sağlayan bir oyundur.

Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 - 1.0.7500
Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 – 1.0.7500

“Romance Club” simülasyon oyunu olarak adlandırılır çünkü oyuncular kendi takdirlerine göre hikayelere katılır ve oynarlar. Ancak bir bağlam oluşturacak ve oyuncular kendilerine ne olduğunu bulmalıdır. Bundan sonra, oyuncu arsa içinde nasıl davranmaya devam edeceğine karar verir, böylece en uygun sonuçlara gidebilir. Genelde oyun kazanmaz veya kaybetmez çünkü sonunda belirli bir sonuca varacaksınız. Ama oraya vardığınızda, davranmak ve onların hayatını yaşamak zorunda kalacaksınız. Sonunda, küçük kararlarınıza bağlı olarak mutlu yaşayacak veya şefkat çekeceksiniz. Bu tür oyunlar “Kelebek efektini” takip eder, böylece ilginç hisseden oyuncular, farklı davrandıklarında geleceğin nasıl görüneceğini bilmek için bir hikayeyi birçok kez oynayabilir.

Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 - 1.0.7500
Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 – 1.0.7500

Oyun

“Romance Club”, bir dizi hikaye tabanlı simülasyon oyununu takip eder ve oyuncuları romantik hikayelere götürür. Bu, bu oyunda tüm oyuncuların deneyimleyebileceği anlamına gelir ve sonunda başka hiçbir şey, çifti çevreleyen sıkıntılar değildir. Ancak kenarda, mutluluğa götüren durumların onu etkileyen başka faktörleri vardır. Oyuncular, en uygun şekilde davranarak başa çıkmak zorunda kalacaklar. Ancak hayat doğru ya da yanlış değildir, bu yüzden bunu nasıl yapacağınızı bilmediğiniz zamanlar olacaktır. Aynı zamanda daha sonra zararlı kararlar almanızı sağlayan oyundur. Bu faktör, “Romance Club” gibi oyunları çekici ve erişilebilir hale getirir. Mutsuz olduğunuzda, nerede yanıldığınızı bilmek isteyeceksiniz; o zaman yeniden oynamanız ve kritik durumlarda daha iyi kararlar vermeniz gerekecek.

Romantizm Kulübü Apk Son Sürüm Hile 2021 - 1.0.7500

Romance Club, MY HOLLYWOOD STORY’de bir sinema oyuncusu hikayesini deneyimlemenizi veya MOONBORN’da vampirlerle savaşmanızı ve 30 GÜN İÇİNDE QUEEN’e katıldığınızda kraliyet duygusunu deneyimlemenizi bekleyen çok sayıda içeriğe sahiptir. Tüm hikayeler çok sayıda ateşli kız ve altı paket erkekle donatılmıştır. Bu insanlar bir araya gelecek, birbirlerini tanıyacak ve tutkuyla birbirlerini sevecekler. Bu oyunu oynarken birçok insanın da hayalidir; Nihayet karakterlerinin (ya da kendilerini de görüyorlar) sonsuza kadar mutlulukla ve hayatın diğer yarısı ile yaşamasını istiyorlar. Ancak tüm ekranlardan hemen geçemeyeceksiniz. Hikayelerdir ve film izlemeniz gerekiyormuş gibi yavaş yavaş yayınlanacaktır. Tek fark, bu filmlerin kontrol ettiğiniz ana karaktere sahip olmasıdır.

  • Sürüm: 1.0.7500
  • Boyut: 26 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Android için Romantizm Kulübü MOD APK İndir

 

APK – 1.0.7500 – MOD V1

APK – 1.0.7500 – MOD V2

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)