Bu Hafta Sonu Oynayabileceğiniz En İyi 5 Android Oyunu – 2024

Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz en iyi 5 oyun ile ilgili kısa bir liste hazırladık. Teknoloji hayatımızın her alanında olduğu gibi oyun dünyasında da birçok değişiklik yaşandı. Oyuncular artık mobil cihazlar üzerinden istedikleri zaman oyun oynayabiliyorlar. Android telefon kullanıcılarının bu hafta sonu oynayabileceği en iyi 5 Android oyunu şöyle sıralandı:

Bu Hafta Sonu Oynayabileceğiniz En İyi 5 Android Oyunu

1. Sky Force Reloaded

Haftosunu android oyun oyna 2022

Sky Force Reloaded apk içerik derecelendirmesi 7+Zımni Şiddet için Derecelendirilmiştir ve 21 api ve üstünü destekleyen android cihazlara indirilebilir ve kurulabilir.

“Sky Force Reloaded”, modern görseller ve tasarımla yakalanan retro arcade shoot’em up’ların ruhudur. Serideki yeni giriş, kaydırmalı nişancı oyunlarında sevdiğiniz her şeyle sizi eğlendirecek. Etli patlamalar, yakıcı lazerler, devasa patronlar ve pilotluk için çeşitli uçaklar.

“Sky Force Reloaded” ortalama bir yukarıdan aşağıya nişancı oyunu değil. Güzel ortamları ve yoğun efektleriyle sizi içine çekecek. Muhteşem oyun mekaniği, ilerleme sistemi ve oyun içi koleksiyon öğeleriyle sizi tutacak. Bittiğinde, sizi daha fazlasını istemek için bırakacaktır. Neyse ki, bundan önce çok fazla çekim var.

Özellikler

* Tamamlanması zor görevlerle 15 güzel ve sürükleyici aşamada ustalaşın.
* Muazzam ve göz korkutucu patronlarla sayısız işgalciyle savaşın. Patladıklarında gülün, sizi yere vurduklarında ağlayın.
* Saldırı kara, deniz ve hava düşman kuvvetleri.
* Normal’den Kabus’a kadar yeni zorluk modlarının kilidini açın.
* Kayıp ajanları savaş alanından kurtarmak için kendinizi tehlikeye atın.
* 9 farklı uçağı birleştirin ve test edin. Eşsiz özellikleri ve oyun stili ile favorinizi seçin.
* Oyuna daha da fazla derinlik katmak için anlaşılması zor 30 bonus kartı avlayın. Bazıları kalıcı faydalar sağlarken, diğerleri yeteneklerinizi yalnızca geçici olarak artıracaktır.
* Silahlarınıza, kalkanlarınıza ve diğer ekipmanlarınıza yüzlerce yükseltme yükleyin. Jet avcı uçağınızı uçan bir tanka dönüştürün.
* 8 yardımcı teknisyenin kilidini açmak için oyun içi hedefleri tamamlayın. Özel yetenekleriyle size yardımcı olması için bunlardan birini seçin.
* Düşen arkadaşlarınızın enkazlarını tespit edin ve onları topladığınız için ödüller kazanın.
* Kendinizi ister sıradan bir oyuncu, ister son derece katı bir kurşun cehennemi fanatiği olarak kabul edin, son derece parlak oyun ve iyi dengelenmiş zorluk eğrisini takdir edin.
* Profesyonel seslendirmenin ve inanılmaz elektronik müziğin keyfini çıkarın.
* Özel olarak hazırlanmış 5 sonsuz aşamadan birinde Hafta Sonu Turnuvasına katılın. Arkadaşlarınızın yüksek puanlarına saldırın ve loeaderboard’larda en üst sırayı alın!

Yeni favori shmup’ınıza hoş geldiniz. Sky Force Reloaded’a hoş geldiniz!

2. Brawl Stars

Haftosunu android oyun oyna 2022

Supercell, en son mobil oyunu Brawl Stars’ı Kanada App Store’da yumuşak bir şekilde piyasaya sürdü. Play Store’da Brawl Stars Android sürümünü ne zaman yayınlayacaklarına dair bir haber yok. Merak etme. Sizin için oyuna göz kulak olacağız.

Kavga zamanı! Şehirdeki en sıkı takımı kurun ve gerçek zamanlı olarak 3’e karşı 3 savaşın. Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale yapımcılarının en yeni oyunudur.

Arkadaşlarınızı toplayın ve destansı bir çok oyunculu slugfest için hazırlanın! Cezalandırıcı SÜPER yeteneklerle çeşitli kabadayı oyun modlarının ve düzinelerce zorlu ve taklalı karakterin kilidini açın. Vur onları, havaya uçur, yumrukla ve dört farklı oyun modunda savaşı kazan:

– Ödül: Rakipleri ortadan kaldırarak takımınız için yıldız toplayın, ancak sizi avlamalarına izin vermemeye dikkat edin. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip olan takım kazanır!
– Smash & Grab: Rakip takımla savaşırken haritanın ortasından Kristalleri toplayın. 10 kristal toplayan ve onlara tutunan ilk takım kazanır.
– Soygun: Rakip ekip tarafından korunan kasayı kırın veya değerli eşyalarınızı olası kasa hırsızlarından koruyun. Ganimetle kimin ayrıldığını belirlemek için birkaç dakikanız var!
– Hesaplaşma: En kaba gümbürtü! 10 oyuncu yavaş yavaş küçülen bir arenaya bırakılır. Ayakta kalan son Brawler olabilir misin?

Dövüşçülerinizi yükseltmek ve kilidini açmak için Para, İksir ve Fiş toplayın. Stratejileri paylaşmak ve diğer oyuncularla birlikte savaşmak için bir Bando’ya katılın. Gerçek Brawl Star olduğunuzu kanıtlamak için yerel ve bölgesel liderlik tablolarına tırmanın!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca Brawl Stars’ı oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir.

Özellikler:

-Dünyanın her yerinden oyunculara karşı zorlu, gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar
– Yeni, güçlü Kavgacıların kilidini açın – her biri kendine özgü bir saldırıya ve SÜPER bir yeteneğe sahip!
– Kilidi açmak ve oynamak için dört benzersiz oyun modu
– Tek başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın
– Bölgesel ve yerel sıralamalarda lider tablolarının zirvesine tırmanın.
– Hızlı tempolu bir çok oyunculu nişancı oyunu sonunda mobilde.
– İpuçlarını paylaşmak ve birlikte savaşmak için diğer oyuncularla bir Brawlers Grubu oluşturun
– Bu kritik avantaj için favori Brawlers’ınızı yükseltin.
– Brawlers’ınızı kilidi açılabilir görünümlerle özelleştirin.

Daha fazla Minecraft içeri görmek için lüftfen tıklayın…

3. Alto’s Odyssey

Haftosunu android oyun oyna 2022

Alto’s Odyssey apk içerik derecelendirmesi Herkes’tir ve 21 api ve üstünü destekleyen android cihazlara indirilebilir ve yüklenebilir.

Ufkun hemen ötesinde, uçsuz bucaksız ve keşfedilmemiş görkemli bir çöl oturuyor.

Alto ve arkadaşlarına katılın ve sırlarını keşfetmek için sonsuz bir kum sörfü yolculuğuna çıkın.

Rüzgarlı kum tepelerinin üzerinde süzülün, heyecan verici kanyonları geçin ve evden uzakta fantastik bir yerde uzun zamandır saklı kalmış tapınakları keşfedin.

Yol boyunca, çölün birçok gizemini ortaya çıkarırken sarmaşıkları ezecek, sıcak hava balonlarının üzerinde zıplayacak, yükselen kaya duvarlarına binecek ve yaramaz lemurlardan kaçacaksınız.

Özellikler:

• Bağımsız bir deneyim. Alto’s Odyssey, eleştirmenlerce beğenilen Alto’s Adventure’ın devamı niteliğindedir, ancak diğerinden zevk almak için birini oynamış olmanız gerekmez.

• Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor. Alto serisinin kalbinde zarif bir tek dokunuşlu hile sistemi bulunur. Sezgisel kontrollerle kombinasyonları bir araya getirin ve 180 hedefi tamamlayın.

• Biyomları keşfedin. Kum tepelerinden kanyonlara, tapınaklara, her biri benzersiz görsellere ve oynanışa sahip zengin ve çeşitli bir manzarayı keşfedin.

• Yeni keşfedilen yükseklikler. Sıcak hava balonları, hareketli taşlama rayları ve duvar sürme ile gökyüzündeki sırları keşfedin.

• Öğelerde ustalaşın. Kum fırtınaları ve kayan yıldızlar gibi dinamik aydınlatma ve hava efektlerine ek olarak, çöl, dönen rüzgar girdaplarına ve akan suya ev sahipliği yapar.

• Alto ve arkadaşlarıyla tanışın. Her biri kendi özelliklerine ve yeteneklerine sahip altı benzersiz karakterin kilidini açın.

• Zen Modu. Kendi dingin müziğiyle tamamlanan bu rahatlatıcı mod, Odyssey’i en saf unsurlarına kadar damıtıyor: puan yok, bozuk para yok ve güçlendirme yok. Sadece sen ve sonsuz çöl.

• Fotoğraf Modu. Duraklatma ekranından merceğin arkasına geçin ve çöldeki yolculuğunuzun çarpıcı fotoğraflarını çekin. İdeal çekimi çerçevelemek için sıkıştırın, kaydırın, kaydırın ve yakınlaştırın ve bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

• Orijinal müzik ve el yapımı ses. Kulaklık önerilir!

4. Hitman: Sniper

Haftosunu android oyun oyna 2022

Hitman Sniper, bir FPS birinci şahıs nişancı oyunudur. Ancak, FPS oyunları için çoğunlukla kaba oyunlar olan mobil platformlardaki atış oyunlarıyla karşılaştırmanıza izin vermiyor, çünkü öncelikle size çok fazla empati veriyor.

FPS oyunundan ikame anlamında bahsetmişken ilk aklıma gelen aslında ev sahibi platform FPS king – Call of Duty serisi: oyun sırasında nefes alma, kasılma sırasında yaralanma yaralanma, kırmızı ve çeşitli gerçek Ambiyans sesleri mobil oyunların sonraki gelişimine çok fazla ilham geldi: modern savaştan önce, bu Hitman Sniper’dan sonra.

Hitman Sniper’da genellikle hedefin öldürüldüğü yerin karşısındaki tepede bulunuyoruz. Kapsamı açmak için ekrana tıkladığınızda, birçok faktörün testiyle yüzleşmeniz gerekir – parlak bir şekilde aydınlatılmış binaların yüzleşmesi, kim olursa olsun, ana suikast hedefi dışındaki çok sayıda koruma, sivil ve ikincil hedefle doludur. çevrelerindeki insanlar farklı tepki verir: siviller yardım için en yakın korumaya koşacak ve seçim yapmanıza izin verecek – çok fazla sivil öldürürseniz görevin başarısız olmasına neden olur ve o korumayı öldürürseniz, maruz kalma şansınız artar. silah sesleri ve cesetler sadece diğer korumalara götürmekle kalmayacak, daha sonra sivil başkalarından yardım isteyecek; Doğrudan öldürme korumaları da önemli bir risk almak zorundadır, eğer korumalar tarafından vurulamaz ve öldürülemezseniz, hemen sığınağı ararlar ve herkesi, oyuncunun öldürmenin asıl amacının kaçmak olduğunu ve oyuncunun tek şansı olduğunu bildirmek için ararlar. aramayı cevaplamak için ahizeyi kaldırmadan önce onları öldürmek için.

Oyunun tüm süreci karakterize etmesi, mükemmel bir ses, bazen kendi nefesinizi duymak için sessiz ve mermilerin yere düşmesi, bazen gürültülü petrol varillerine patlaması, sivillerin yardım için ağlayarak etrafta kaçışması, koruma odası olarak tanımlanabilir. muhataplar, zaman zaman ortalığı karıştıran silah sesleri ve her adımda size talimat veren havalı kadın komutan duyuldu. Bu sesler gelip gidiyor, öyle ki suikastta bir derece rahatlıyor, sanki oyuncu efsanevi katil 47 ama her şeyin önünde sadece satranç oyununu tutan bir oyun var.

Bu değişiklik, bir mermi anında sonuna kadar geliştirilmiştir: Geleneksel keskin nişancı oyunlarından farklı olarak, Hitman Sniper’daki takas işleminin, işlem yanlışsa maliyetli olabilen uygun kaydırma işlemi ile yapılması gerekir. Bazı görevlerdeki bu gecikmenin ölümcül olabileceğinin farkında olun.

Dolayısıyla, oyununuzda daha yüksek bir puan almak istiyorsanız, yine de suikastinizi dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir: koruma havuzun yanında dikilip onu öldürürken, diğer korumalar tarafından fark edilmeden cesedi doğrudan havuza bırakabilir; Çok fazla gardiyanlık, sahnedeki diğer aksesuarları vurarak veya dikkatinizin dağılmasına neden olabilecek diğer karakterler tarafından hareketlerinizi bozar; bir odada bıraktığınız izleri gizlemek için güç kaynağı ekipmanını bile bulabilir ve yok edebilirsiniz.

Aynı zamanda birinci şahıs nişancı olarak Hitman Sniper’ın oyuncu çalışması için de belirli gereksinimleri var. Açık aynadaki oyuncular iki durumda ateşlenebilir – normal sallanan manzaralar altında, tahmin çok zor olduğunda hareketli hedefin yüzü; dinlenme durumu, sınırlı bir süre olmasına rağmen görüşü stabilize edebilir, ancak oyunculara düşünmek ve tahmin etmek için belirli bir süre verebilir.

En sadık ortak kim Sniper? Bu doğru, o keskin nişancı silahı. Güçlü bir silah sisteminden ve karmaşık görev gereksinimlerinden yararlanın. Oyuncular, tüm malzemeleri topladıktan sonra tamamen yeni bir keskin nişancı silahı alarak, bölümde saklanan ikincil hedefleri öldürerek yeni silahları elde edebilirler. Görev tasarımı da çok yaratıcı ve bazen Hitman Go gibi beyin fırtınaları yapıp sorunun nasıl çözüleceğini gözlemlememiz gerekebilir.

Diğer keskin nişancı oyunlarının aksine, tekli görevler ve basit sahneler oyunu sıkıcı ve sıkıcı hale getiriyor. Sniper, görev zorluğunu ve sahne karmaşıklığını yeni bir düzeye taşıyor ve yüksek puanlar almak için ilerlemeyi öğrenmeye devam etmeniz gerekiyor.

Oyunun her bölümü bir dizi ayrı göreve sahip olacak, bu görevler aynı sahnede gerçekleştirilir, ancak farklı hedefler, farklı görev gereksinimleri. Örneğin suikast anında cesetten kurtulmak için hedefin etrafındaki nesneleri kullanmanız gerekiyor. Örneğin hedef havuza yöneldikten sonra, hedef, cesedi elleçlemek amacıyla havuza düşecektir. Örneğin, korumaya giden bir araba alarmını tetiklemeniz ve böylece onu öldürmeniz gerekiyor. Bu ayarlar oyunu değişken, çok ilginç kılıyor.

5. WarFriends

Haftosunu android oyun oyna 2022

Aksiyon dolu WarFriends oyununda heyecan verici PvP savaşlarında bir asker ekibine liderlik edin. Bu oyunda seçim yapabileceğiniz çeşitli haritalar var ve göreviniz ölümcül bir asker filosu oluşturmak ve her birindeki tüm düşmanları yok etmek.

Bu oyun, savaş alanınızda arkanıza yaslanabileceğiniz kalkanlar içermesine rağmen, tüm zamanınızı saklanarak geçiremezsiniz. Herhangi bir kazanma şansına sahip olmak için WarFriend’in sürükleyici 3D haritalarını keşfetmeniz ve tüm rakibinizin askerlerine saldırmanız gerekecek!

Savaşlar sırasında, mevcut tüm karakterleriniz ekranın sol alt köşesinde gösterilir. Herhangi birine dokunun, haritada savaşa hazır olarak görünecektir. Her askerin, belirli durumlarda kullanışlı olabilecek benzersiz özellikleri vardır. Sadece bu değil, mevcut tüm silahlarınız ekranın sağ alt köşesinde gösterilir ve onlara ateş açmak için düşmanlara dokunmanız yeterlidir.

Hem takımınızın hem de rakibinizin takımının sağlığı, durum çubukları ile ekranın üst kısmında gösterilir. Bununla birlikte, her askerin sağlığını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz, bu da saldırınızı planlamanıza yardımcı olabilir.

WarFriends, en iyi savaş stratejilerinizi test edecek eğlenceli bir oyundur. Bu bağımlılık yapıcı oyuna bir göz atın, askerlerinizin seviyesini yükseltin ve yoğun çevrimiçi PvP savaşlarını kazanıp kazanamayacağınıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir