House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle (2024)

 House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle ile dizinin yeni bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. House of the Dragon dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı House of the Dragon ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar House of the Dragon İzle ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

House of the Dragon Türkçe Altyazılı İzle

Apple TV+ da yayınlanacak olan House of the Dragon Türkçe Altyazı İzle için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

House of the Dragon Genel Bilgi

Geçen günlerde son fragmanı yayımlanan House of the Dragon dizisinin konusu ve oyuncuları merak edildi. House of the Dragon, George R. R. Martin’in ilk basımı 2018 yılında yapılan Fire & Blood (Ateş ve Kan) adlı romanına dayanan ve Game of Thrones’ta yaşanan olayların 200 yıl öncesine uzanıp Targaryen hanedanlığının hikâyesine odaklanıyor. ”House of the Dragon” dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler, dizi nerede yayımlanıyor?
Yaratıcılığını George R. R. Martin ve Ryan J. Condal‘ın birlikte yaptığı dizinin yönetmen koltuğunu Miguel Sapochnik, Greg Yaitanes, Clare Kilner ve Geeta Vasant Patel paylaşıyor.

House of the Dragon dizisinin konusu nedir?

Daenerys Targaryen‘in doğumundan 172 yıl önce geçen House of the Dragon, kraliyet ailesinin çalkantılı bir dönemdeki tarihini ve ejderhaların dansı olarak bilinen öldürücü savaşı anlatıyor.

House of the Dragon ne zaman yayımlanacak?

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan House of the Dragon dizisinin, 21 Ağustos gecesi 22 Ağustos sabahı ilk bölümüyle ekranlara geleceği duyuldu. Dizinin, ilk sezonuyla HBO Max’te yayınlanacağı öğrenildi.

House of the Dragon Türkçe Altyazı İzle (Tüm Bölümler)