BETA PUBG Mobile 1.3.3 APK indir

BETA PUBG Mobile 1.3.3 APK indir ; Oyunda diğer çevrimiçi oyunculara karşı 100 kişilik bir Battle Royale’da yer alırsınız. Sonunda ayakta duran tek bir kişinin olabileceği kapalı bir arenadasınız.
Oyunda kazanmak için gereken kaynakları – silahlar ve daha fazlası – almak için her ortamda hareket etmeniz gerekir. Ama hepsi bu kadar değil. Bir savaş alanı olarak arena her geçen dakika daha da küçülür.BETA PUBG MOBILE APK İndirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

BETA PUBG Mobile Apk 1.3.3 İndir

Uygulama Adı :

PUBG MOBILE

Yayıncı Tencent Games
Tür : Aksiyon/Macera
Boyut : 665 Mb
En Son Sürüm : 1.3.3
Güncelleme 6 Mar 2021
PUBG’ın PC versiyonunda bulunan orijinal nesnelerin hemen hemen hepsi akıllı telefon versiyonunda bulunur. Kontrol sistemleri, orijinal versiyonun yanı sıra, her sahnede bulunan dağınık öğeler ve diğer etkileşimli oyun öğeleriyle uyumludur. Ayrıca, hala terkedilmiş binalara girebilir, motosikletlere atlayabilir, teleskopik gözlüklerinizi açabilir, ilk yardım setlerini alabilir, duvarlardan yukarı çıkabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.Oyundaki ayarlar menüsünden, tercihlerinize göre grafik detay seviyesini özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Bu şekilde deneyiminiz, akıllı telefonunuzun yeteneklerine en iyi şekilde uyacak şekilde ayarlanabilir. Ayrıca, sürüş halindeyken veya yürürken kontrolleri değiştirebilirsiniz.

PUBG MOBILE, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS filminin fantastik bir uyarlamasıdır. Burada, ister tek başınıza gidip takım oluşturmayı isteyin, ister çeşitli modlarda saatlerce oyun oynamanın keyfini çıkarın. Ek bir bonus olarak, eğer takım seçeneğini seçerseniz, akıllı telefonunuzun mikrofonu aracılığıyla hareketlerinizi koordine etmek için arkadaşlarınızla oyun içinde canlı sohbet edebilirsiniz.

Android İçin Beta PUBG Mobile APK Son Sürüm İndir

Beta PUBG Mobile 1.3.3 APK İNDİR