Fortnite Recycler ile Rakiplere Nasıl Zarar Verilir?

Fortnite Recycler ile Rakiplere Nasıl Zarar Verilir? Fortnite Recycler ,;Bu yazımız, oyuncuların Recycler ile rakiplerine hasar vermelerine ve yeni bir Fortnite Sezon 6 Hafta 4 görevini tamamlamalarına yardımcı olacak.

Fortnite’ın 6. Sezon 4. Hafta görevleri artık mevcut ve biraz hızlı XP kazanmak isteyen oyuncular şüphesiz hepsini tamamlamak isteyecek. Bu zorlukların çoğunun oldukça basit talimatları olsa da, bazı hayranların biraz kafasını karıştırabilecek bir tane var. Spesifik olarak, oyunculardan Fortnite’deki Recycler ile rakiplerine hasar vermelerini isteyen zorluktur ve bu kılavuz bunun tam olarak nasıl yapıldığını açıklayacaktır.

Bilinmesi gereken ilk şey, Recycler’ın son Fortnite güncellemesi 16.11’de eklenen iki elli bir ağır silah olduğudur. Sandıklardan ve yer ganimeti olarak elde edilebilir ve bu meydan okuma üzerinde çalışan oyuncular, maçlarını yaparken gözlerini bu kaynaklarda tutmalıdır. Özellikle taraftarlar, Team Rumble’da bu görevi yerine getirerek işleri biraz daha kolaylaştırabilir, ancak bunu yapmak kesinlikle gerekli değildir.

Fortnite Recycler

Bir oyuncu Fortnite Recycler edindikten sonra, mücadelenin bir sonraki aşamasına geçebilir: rakiplere hasar vermek için onu kullanma. Silahın nasıl ateşlendiğine dair bir hile olmadığından ve görevin tamamlanması için toplam 300 hasar gerektiğinden, bu oldukça basit bir süreçtir. Bu nedenle, oyuncuların Fortnite Recycler ile dört atış yapması gerekecek ve görevi bitirdiklerine ve bu biter bitmez XP ödüllerini kazandıklarına dair bir gösterge almalılar.

Unutulmamalıdır ki, Fortnite Recycler için cephane edinmenin yolu biraz benzersizdir ve bu meydan okumada sorun yaşayan hayranlar için biraz açıklama yararlı olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, standart “nişan alma” girişini basılı tutmak, silahın çeşitli çevresel unsurları emebilen bir vakum gibi çalışmasına neden olacaktır. Bu, Fortnite oyuncularının duvarlar ve ağaçlar gibi nesneleri Fortnite Recycler cephanesine dönüştürmesine olanak tanır ve silah aynı anda en fazla üç atış tutabilir.

Recycler ile 300 hasar aldıktan sonra, hayranlar şu anda canlı olan diğer yeni zorluklardan bazılarına geçmek isteyebilir. Hasar vermeye odaklanan göreve sadık kalmak isteyen oyuncular için, Fortnite’ta Primal Silahların kullanılmasını gerektiren bu haftaki Efsanevi Görev, iyi bir sonraki adım olabilir. Alternatif olarak, hayranlar vites değiştirebilir ve yapıları ateşe vermeye başlayabilir, takım arkadaşlarını canlandırabilir ve çeşitli vahşi hayata şok göndermek için şok dalgası bombaları veya yaylar kullanabilir.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)