Merge Gardens v1.6.2 (Mod Apk)

 Bulmacaları eşleştirerek ve bitirerek çok meşgul olan bahçenizi kurmanın hayalini mi kuruyorsunuz? Bu eğlenceli birleştirme ve eşleştirme kepçesinde meyveleri eşleştirin ve çok sayıda büyüleyici ve büyülü nesneyi birleştirin!

Unutulmuş bir coğrafi bölgenin arazisinde, eski ihtişamına kavuşturmak için sizi bekleyen metruk bir bahçe yatıyor. Hangi harikalara bakacaksın?

Merge Gardens’da, inanılmaz ödüller kazanmak için 3 bulmacayı çözeceksiniz, şüphesiz ki muhtemelen aynı zamanda muhteşem evinizin bahçelerini icat etmek ve süslemek için de kullanacaksınız. Geçerli yardımcınız Kirpi Gatsby’nin yanı sıra, olabilecek en muhteşem ve aranan ülke arazilerini hayal ederken, büyüleyici ve mistik nesneler dünyasına bakacak, birleştirecek, geliştirecek ve sağlamlaştıracaksınız.

Bir bulmaca birleştirme oyununu klasik bir meyve eşleştirme bulmaca oyunuyla birleştiren Merge Gardens, elinizden düşürmeye çalışmayacağınız sakinleştirici ve bağımlılık yapan taze ücretsiz bir oyundur.

MERGE GARDENS ÖZELLİKLERİ

~ GİT ~

– Görkem ve klas açısından benzersiz bir bahçe oluşturmak için çok sayıda zarif nesneyi birleştirirken coğrafi bölgeyi kurtarın.
– Sisteminizi bahçenizi çizin ve nesneleri istediğiniz yerde özgürce gezdirin. Onları muazzam nesnelere dönüştürmek için bir formun 3’ünü eşleştirin ve ödüllerinizi ikiye katlamak için 5’i birleştirin!
– Klasik madeni para sandıklarını, düşen yıldızları, ejderhaları, kır çiçekleri ve gerilim yumurtalarını seven kayıp ve unutulmuş nesnelerin gizli dünyalarını ortaya çıkarırken ve icat ederken lanetli toprakları iyileştirin.
– Malikanenizi daha da güzel hale getirecek hazinelerle dolu, her gün temel için ücretsiz günlük ödül sandığını başlatmak.
– Ekstra ödüller kazanmak için görevleri tamamlayarak düşüncelerinizi zorlaştırın!

~ MAÇ ~

– Lezzetli elmaları, armutları, limonları ve üzümleri lezzetli bir bulmaca kepçesinde değiştirin ve eşleştirin ve bahçenizi var eden ödüller kazanın
– Lezzetli meyveleri eşleştirerek zorlu aralıkları çözün ve yenin
– Arka arkaya 3 veya fazla meyveyi eşleştirerek vuruşlarınızı doğru bir şekilde bilin . Hayallerinizi atomize edin ve lezzetli gökkuşağı renkli şelalelerle ödüllendirin!
– Ekstra görünmenizi sağlayacak karşı konulmaz kombinasyonlar için patlatma ve patlatma blokları.
– Her aşamadan sonra bahçenizi güçlendirmek için abartılı ödüller, aşk gerilim engelleri ve egzotik bitki örtüsü ve fauna harcayın.

~ TOPLA ~

– Bitki örtüsünü, çalıları, bitki örtüsünü ve çiçeklerinizi hasat etmenize ve bahçenizin ışıltısını ve çiçek açmasına izin verecek bitki örtüsü ve faunayı alın ve besleyin.
– Çok sayıda büyüleyici nesneyi alın ve düzenleyin, eşleşen nesneler büyülü sazları, lüks sepetleri ve hatta tatlı altın bal kaplarını sever.
– Bitki örtüsüne ve faunanın büyümesine bak! Mülkünüzde ikamet eden sıra dışı yaratıkları birleştirin ve siz yokken topraklarınıza bakın. Ekstra terapötik enerji için kuşlarınızı ve böceklerinizi yükseltin ve geliştirin.
– Bir dizi çarpıcı yumurta istifleyin ve değerli efsanevi yaratıkları yumurtadan çıkarın.

~ EĞLENCE, ZOR BULMACALAR ~

– Take a look at your puzzle solving abilities in over 200 match 3 ranges and a camp puzzle with conclude to unlimited customizations. How many combos can you accomplish from a lot of of objects?

~ RESTORE AND DESIGN A FORGOTTEN GARDEN ~

– Originate your restoration by engaged on a tiny and manageable put on the gates of your luxurious home. Definite fog to insist enormous expanses of land packed corpulent of fresh discoveries!
– Customise your gardens whichever system you want. Fabricate you preserve quaint to the ornate? Or presumably your trend is extra widespread than historic? Expend the decorations to suit your taste!

Merge Gardens, birkaç ülkede en verimli olanıdır. Biz, geri dönmek için birkaç yıl boyunca yarım almayı seveceğiniz bir şeyi inşa etmek için zahmetli bir şekilde çalışan küçük bir personeliz ve geri bildiriminiz bunu başarmamızı sağlayacak.

İhtiyacın var, muhtemelen muhtemelen sadece geri bildirim, ipucu veya önerileri de alacaksın, onları [email protected] adresinden almayı çok isteriz.

Merge Gardens’ı Fb, Instagram, Twitter ve YouTube’da denemeyi de ihmal etmeyin.

Ne için bekliyorsun? Scurry hayalinizdeki bahçeyi biriktirin!
Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir

MOD:
Sınırsız Değerli Taşlar
Sınırsız Para
Sınırsız Ahşap

İNDİRMEK:

Merge Gardens v1.6.2 (Mod Apk) – MEGA LINK

Merge Gardens v1.6.2 (Mod Apk) – DRIVE LINK

– Desteklenen Bağlantılar –