Glory Of Generals 3 Madalya Hileli Son Sürüm V1.2.0 APK

Yönetim, savaş ve strateji türündeki oyunları seviyorsanız bu oyunu da seversiniz. Yapımcılığını EasyTech firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Glory Of Generals 3 Madalya Hileli linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz. APK indime linki sizlerle.

 

Glory Of Generals 3 V1.2.0 MOD APK – Madalya Hileli
Glory Of Generals 3

Glory Of Generals 3 Hakkında

Glory of Generals 3 v1.0.0 Kara, deniz, Hava Savaşları Madalya Hileli olarak yapacağınız Savaşlarla kazandığınız Madalyaları biriktirin ve askerden mareşale kadar yükselin.

Amacınız kontrolünü sağladığınız generaller ve askeri gücünüz ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve topraklarınızı koruyup, alanınızı büyütmektir. Glory of Generals 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hilesi olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz komutaları ordunuza ekleyip, askeri gücünüzü geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, dünyaca ünlü komutanlar, uzun süren savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Glory of Generals 3 v1.2.0 sürümünde yeni oyun modu ve savaşlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Glory of Generals 3 Play Store ’da 6.000’den fazla indirilmiştir.

Glory Of Generals 3

 
 
Karargahtaki askeri tesislerin donatılması, savaşta temel tedarik sağlayacak ve büyük bir avantaj elde edeceksiniz.
 
Birliğinizin gücü güçkatmak için diğer subayları işe alın. Her memurun uzmanlığından yararlanmak çok önemlidir.
 
En büyük amacınız kontrolünü sağladığınız savaş generalleri ve askeri gücünüz ile bulunduğunuz harita üstünde düşmanlarınıza karşı amansız bir mücadeleye girmek ve sınırlarınızı koruyarak topraklarınızı genişletmektir.
 

Glory Of Generals 3

 
Oyunu sizlere mod apk yani sınırsız madalya hileli olarak veriyorum. Bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz komutanları ordunuza ekleyip, askeri gücünüzü geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, detaylı işlenmiş haritalar, dünyaca ünlü savaş kumandanları ve dahası sizleri bekliyor olacak.

Glory Of Generals 3 V1.2.0 MOD APK İNDİR – Madalya Hileli

 

Glory Of Generals 3 V1.2.0 MOD APK İNDİR – Madalya Hileli

 

Glory of Generals 3 v1.2.0 MOD APK İNDİR

YEDEK LİNK

 

Diğer Apk Yazıları için : APK