Very Little Nightmares V1.2.0 2021 FULL APK – TAM SÜRÜM

Very Little Nightmares V1.2.0 2021 FULL APK – TAM SÜRÜM ,  bulmaca, hikaye ve kaçış türündeki oyunları sevenlerin bu oyunu da kesinlikle denemeleri gerek.Yapımcılığını BANDAI NAMCO Entertainment Europe firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Very Little Nightmares v1.2.0 FULL APK linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz .

Amacınız kontrolünü sağladığınız sarı yağmurluklu karakter ile mahsur kaldığınız ev içinde gizemleri çözmek, ilerlemek ve çıkış yolunu bulmaktır. Peşinizdeki düşmanlardan kaçmak, tuzaklardan kurtulmak ve hayatta kalmak parmaklarınızın ucundadır. Very Little Nightmares v1.2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Very Little Nightmares Play Store’da 49.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Very Little Nightmares V1.2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

 

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Very Little Nightmares
Yayıncı: Bandai Namco
Tür : Mantık
Boyut : 50MB
En Son Sürüm : 1.2.2000
MOD Bilgisi : Full / Ücretli
İndirme : Google Play
Güncelleme : 6 Şubat 2021

Very Little Nightmares Hakkında

Very Little Nightmares V1.2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM
Very Little Nightmares V1.2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Kaçış odası ve bulmaca macerası

Very Little Nightmares, karanlık bir hikayeye sahip bir macera oyunu olarak tanımlanır. Oyundaki karakter, elinde silah olmadan, karanlık ve korkunç sahnelerle dolu bir dünyada sıkışıp kalan bir çocuk olacak. Gizlenen tehlikelerden kaçmak için tüm zekasını ve mantığını kullanmalıdır. Oyuncular ciddi vakalara itilecek ve gizemli odalara kilitlenecek. Kapı kilitli bulmacaları çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Çözebilirsen kaçabilirsin. Çözemezseniz, odada ölürsünüz. 

Very Little Nightmares
Very Little Nightmares

Very Little Nightmares oyunu hedefi

Sarı Yağmurluktaki Kız oyundaki ana karakter olacak, ancak düşman bir eve düşecek. Tüm tehlikeli şeylerden kaçınarak, bu konağın her odasında ona rehberlik etmeniz gerekecek. Nihai hedef, canavarlarla savaşmak değil odadan kaçmaktır. Bu, ünlü marka Little Nightmares’a dayanan önceden belirlenmiş bir hikaye oluşturacak. Eğer hayranıysanız, birçok tanıdık noktayı tanıyacaksınız. Ancak bunun doğru olduğunu düşünmeyin çünkü tahmin edilmesi son derece zor olan birçok zorluk olacak. Hazırlıklı değilsen korkarsın.

Very Little Nightmares
Very Little Nightmares

KEŞFEDİN, ÇÖZÜN, HAYATTA KALIN

Oyunda, oyuncunun konağın arkasındaki birçok gizli yerden birçok şeyi keşfetmesi gerekecek. Üstesinden gelmeniz gereken labirente The Nest adı verilir ve birçok ölümcül tuzakla düzenlenmiştir. Zorluklar sürekli olarak görünecek ve ileriye giden yolu kapatacaktır. Çözülmezse, orada sıkışıp kalacak ve oyun, zorlamak için bazı sınırlamalar sunacak. Örneğin karanlıktan gelen gizemli canavarlar. Birdenbire sıçrayacaklar ve hayal edemeyeceğiniz en şok edici sahneleri yaratacaklar.

Very Little Nightmares Anime film tarzıyla  tasarlandı. Oyuncular her sahnede kasvetli ve sinir bozucu atmosferi hissedecekler. Çünkü oyundaki renkler ana tema olarak siyah ve kahverengiyi kullanıyor. Sahne tam 3D formatında tasarlanacak, ancak ışık sadece karakterin geçtiği yere odaklanarak en aza indirilecek. Bu, oyunun gizem ve tehditlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Very Little Nightmares V1.2.0 2021 FULL APK – TAM SÜRÜM Android İNDİR 

 

Very Little Nightmares V 1.2.0 FULL APK İNDİR

 

YEDEK LİNK