YouTube Vanced Mod APK v17.03.38 İndir Son Sürüm 2024

Vanced, en sevdiğiniz YouTube videolarını hızlı, kolay ve rahat bir şekilde indirmenize olanak tanıyan inanılmaz derecede kullanışlı bir uygulamadır. YouTube Vanced Mod APK 17.03.38 2022 en  son reklamsız youtube sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Vanced ile ilgili en iyi şeylerden biri, arayüzünün resmi YouTube uygulamasına çok benzer olmasıdır. Bu, en sevdiğiniz videoları aramanızı ve ardından kolayca indirmenizi kolaylaştırır.

Bu nedenle, videoyu Vanced platformundan bulduğunuzda, indirmeyi başlatmak için videonun altında bulunan oka dokunmanız yeterlidir. Bundan sonra, videoyu izlemek için kullanacağınız cihaza göre ihtiyaçlarınıza uygun çözünürlüğü ve diğer ayarları seçebilirsiniz.

Vanced, birkaç saniye içinde istediğiniz kadar YouTube videosu indirmenize izin veren ilginç bir uygulamadır. Para vermeden youtube premium keyfi…

Reklamsız YouTube Vanced Mod APK 17.03.38 Sık sorulan sorular

Vanced Tube’u nasıl kurarım?
Vanced Tube’u Uptodown’dan indirebilirsiniz. Bundan sonra, APK dosyalarını yüklemek için izin vermeniz gerekir, ardından Vanced Tube’u yükleyebilirsiniz.

YouTube Vanced’in yerini ne aldı?
Vanced Tube gibi çeşitli uygulamalar YouTube Vanced’in yerini aldı.

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

YouTube Vanced ne kadar güvenli?

Vanced Tube tamamen güvenlidir. Google sizi yasaklamaz ve Gmail hesabınızdaki kişisel verilere erişmez.

youtubevanced5

Vanced nedir?
Vanced, reklam olmaması, tanıtımların ve video ortasındaki reklamların otomatik olarak atlanması, arka planda oynatma, ses ve parlaklık ayarı ve daha fazlası gibi çeşitli iyileştirmeler içeren, YouTube’un değiştirilmiş bir sürümüdür.

Reklamsız YouTube Vanced için Microg nedir?

YouTube Vanced için Microg, YouTube uygulamasını Vanced’e dönüştürmek için değiştiren bir yükleyicidir.

YouTube Vanced’i root ile nasıl kurarım?
YouTube Vanced’i rootlu veya rootsuz Android cihazlara aynı şekilde kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken APK’yı yüklemek ve talimatları takip etmek.

OGYT için Microg nedir?
OGYT için Microg, YouTube Vanced’e bir alternatif olan OGYouTube APK’sı için bir yükleyicidir.

youtubevanced3

YouTube Vanced’den nasıl video indirebilirim?
YouTube Vanced, YouTube’dan video indirmenize izin vermez. Bunu yapmak için TubeMate gibi başka bir uygulama kullanmanız gerekecek.

YouTube Vanced’i nasıl yüklerim?
YouTube Vanced’i yüklemek için APK’yı  Mobileius’dan indirmeniz gerekir. Bundan sonra yükleyici, YouTube uygulamasını değiştirmek için gerekli adımlarda size yol gösterir.

Youtube Vanced, bazı ek özelliklerle birlikte akış için bu popüler video platformunu kullanmanızı sağlayan bir Youtube istemcisidir. Bu ek özelliklerin video indirmeyi içermediğini akılda tutmak önemlidir.

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Youtube Vanced’in en ilginç yanı, akıllı telefonunuzun ekranını kapattığınızda bile videolarınızı arka planda dinlemenizi sağlaması. Bu sayede kolayca müzik dinleyebilir ve hatta her an podcast dinlemek için Youtube’u kullanabilirsiniz.

Youtube Vanced’in bir başka harika özelliği de videolardaki tüm reklamları engellemenize izin vermesidir. Tabii ki, bu seçeneği istediğiniz zaman etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz, ancak varsayılan olarak etkindir.

Youtube Vanced, videoları arka planda dinlemenize, reklamları engellemenize, kararları zorlamanıza, “videoyu tekrarla” seçeneğini kullanmanıza ve çok daha fazlasına olanak tanıyan alternatif bir Youtube istemcisidir. Tüm bunlar, orijinal istemciyle aynı olan bir arayüzden.

Youtube Vanced, kullanıcıların içerik oluşturucular tarafından yayınlanan çeşitli konulardaki videoları izlemelerini sağlayan bir uygulamadır ve bunu siz bile yapabilirsiniz. En yeni müzik videoları, moda, popüler oyun içi içerik, haberler, güzellik, öğrenme ve daha fazlası gibi pek çok konu. Bu videoyu oluşturmaya tam olarak katılabilir ve en sevdiğiniz içeriği dünya çapındaki diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

youtubevanced2

Reklamsız  YouTube Vanced Mod APK TEMEL ÖZELLİKLERİ

Youtube Vanced uygulaması viral bir eğlence platformudur ve dünya çapındaki kullanıcılardan büyük ilgi ve kullanım görmektedir. Herhangi bir konuda video arıyorsanız, işiniz arama yapmak ve izlemeye başlamaktır. Ve ilgi alanlarınıza göre, uygulama size ön sayfada video önerileri ve favori konuları getirecek ve siz de kolayca seçim yapacaksınız. Belirli bir kanalı beğendiyseniz, abone ol düğmesini tıklayın; en sevdiğiniz içerik oluşturuculardan en son videoları almanıza yardımcı olacaktır. Hatta izlenen videoların geçmişini ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

Reklamsız  YouTube Vanced Mod APK BİRÇOK FARKLI POPÜLER TEMA

Bu, dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından yayınlanan birçok farklı heyecan verici konuya sahip devasa bir video platformudur. Müzik, oyun gibi eğlence içeriklerinden veya yemek pişirme, öğrenme, güzellik gibi konularda bilgi paylaşımından… Hepsi, konunun adını arayan kullanıcılar tarafından bulunacaktır. İyi bir aranabilirliğe sahipseniz, bu uygulama aynı zamanda kullanıcılar için mükemmel bir bilgi sitesi haline gelebilir.

DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK BİR TOPLULUK

Uygulamanın güncel popülariteye sahip olabilmesi için teşekkürlerden birinin kullanıcıya gönderilmesi gerekiyor. Bu açık bir uygulamadır ve yaratıcı içeriğinize kolayca katkıda bulunabileceksiniz, aksi takdirde yine de izleyici olarak katılabilirsiniz. Bu nedenle uygulama, dünya çapında çok sayıda video yaratıcısı veya izleyicisi olan çok büyük bir topluluk ve topluluk oluşturdu.

YouTube Vanced apk 1

EŞSİZ VİDEOLARLA YARATICILIĞINIZI İFADE EDİN

Favori bir konu seçmeye çalışın ve kamerayı elinize alın, ilk videolardan başlayalım! Aktif, yaratıcı biriyseniz ve video çekmeyi seviyorsanız bu, kendinizi ifade etmek için iyi bir fırsat olacaktır. Özgün videolar oluşturarak ve izleyicilerinizden destek alarak çok sayıda beğeni ve abonelik elde edecek ve videolarınız birçok kişiye ulaşacaktır.

AİLE İÇİN DİĞER UYGULAMALARIN EKOLOJİSİ

Tüm ailenizin Youtube Vanced’den uygulamayı kullanma isteği varsa, aile ekosistemi etkili bir özellik olacaktır. Mükemmel bağlantıyla bu özellik, ebeveynlerin, aradığı konu aracılığıyla çocuklarının tutkulu ilgi alanlarını anlamalarına ve bilmelerine olanak tanıyabilecektir. Bununla birlikte, YouTube Kids uygulaması, çocuğunuzun yaşına tamamen uygun bir video izleme alanı deneyimlemesine olanak tanır. Çünkü bu uygulamada yayınlanan videoların tamamı, izleyicilere ulaşmadan önce yapımcının titiz yönetim aşamalarından geçmek zorunda kalacak. Çocukların psikolojik ve fiziksel olarak tam olarak gelişmeleri için gerçekten uygun konulara erişmelerine izin verin.

YouTube Vanced APK Nasıl Kurulur?

YouTube vanced apk yüklemek için öncelikle cihazınıza microG yüklemeniz gerekir. Google, hesabınızda YouTube vanced’den oturum açmanıza izin vermediğinden, microG, vanced YouTube’dan Google hesabınızda oturum açmanıza izin veren bir hizmettir.

Youtube Vanced APK İndir

Geliştiriciler işleri sizin için kolaylaştırdı. Artık tek bir uygulama olan Vanced Manager’dan hem microG’yi hem de YouTube Vanced’i yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vanced manager apk dosyasını indirip kurmak ve ekrandaki talimatları takip etmek.

YouTube Vanced Official – Tube Vanced İçin Tüm Reklamları Engelle Açıklaması

​Vanced Ofiicial – Sizin için Video Tube Vanced, milyonlarca müzik ve videoyu izlemenize yardımcı olacak.

Tüp vanced uygulaması için tüm reklamları engelle, videolardaki tüm reklamları engellemenize yardımcı olur.