Fortnite Tüm Sezon 6 Battle Pass Kostümleri

Fortnite Tüm Sezon 6 Battle Pass Kostümleri ; Fortnite Sezon 6 Battle Pass, oyuncuların keyif alması için yepyeni görünümler içeriyor ve işte bu güncellemenin masaya getirdiği her birine bir göz atalım.

Fortnite Sezon 6 battle pass şu anda mevcut ve işte onunla açabileceğiniz tüm görünümler. Fortnite şimdi ikinci bölümünün 6. Sezonuna ulaştı. Savaş bileti, kilidini açmak için harika görünümler ve çeşitli farklı stillerle doludur.

Ayrıca yakında piyasaya sürülecek olan bir Neymar Jr. kostümü de var. Ancak henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, hayranlar oyunun hikayesine nasıl bağlanacağını bilmek istiyorlar. İşte bu sezonun battle pass’ında bulunan tüm görünümlere bir göz atın.

Fortnite Tüm Sezon 6 Battle Pass Kostümleri

Ajan Jones

Jonesy olarak da bilinen John Jones, bu Battle Pass’ın 1. kademe görünümüdür. Birkaç kilidi açılabilir stil alıyor. Jonesy, takım elbiseli bir Ajandan, İlkel görünümlü bir kurtulan olmaya gider.

Oyuncular 14, 28, 49, 60 ve 76. seviyelere ulaştığında stilleri açılabilir.

Lara Croft

Tomb Raider serisinin hayranları, Lara Croft’un aslında 15. kademe kostüm olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır. Gaming Legends serisinin bir parçası olarak ona adanmış bir set var.

Yıllar içinde farklı görünümlerine göre çeşitli stilleri vardır. Seviye 22, 25. yıl dönümü stillerinin kilidini açar. 31 destansı görev tamamlandığında klasik görünümünün kilidi açılacak.

Tarana

29. kademe cilt olan Tarana’da bazı gizemler var. Onun açıklaması, “uzun zaman önce gitmiş bir dünya” vizyonunu görebildiğini söylüyor, bu yüzden belki de bu sezon önemli olacak ve oyunun hikayesine katkıda bulunacak. 38 destansı görev tamamlandıysa ek bir stil kazanacak.

Görünüşü, çağdaş dünyanın daha ilkel bir dünya ile birleşiminin bir karışımıdır. Çeşitli kemik aksesuarlarına sahip olmakla birlikte modern çorap ve çoraplar da giymektedir. Sırtındaki bling aynı zamanda bir kafatasından ve bazı kemik parçalarından yapılmış bir kaykay. Setinin adı Bone Punk seti. Kilidi açılabilen bir 37. kademe ek stili var.

Raz

Fortnite Tüm Sezon 6 Battle Pass Kostümleri
Gliflerle kaplı bu karakterin anlatacak ilginç bir hikayesi ve 50. aşama açılabilir bir hikayesi var gibi görünüyor. Açıklaması, amacının Spire’ın sırlarını ortaya çıkarmak olduğunu söylüyor. Ayrıca Solo Görev Etkinliği sırasında gerçeklik dalgasının oyuncuyu dönüştürdüğü ilk kişiydi. Diğer stillerinin nasıl açılacağı henüz açıklanmadı.

Cluck

Fortnite Tüm Sezon 6 Battle Pass Kostümleri

Oyuncular 61. seviyeye ulaştığında Cluck derisinin kilidini açacaklar ve bu çok sevimli bir tavuk insansı. Sadece birkaç kademe sonra, 68. kademeye ulaştıklarında, oyuncular sırt blingi için ekstra bir stil kazanacaklar. Ve aşağıdaki katman, katman 69’da, Cluck kaplamasının kendisi için ekstra bir stil. Stile Slurpy denir ve Slurp Serisinin bir deri parçası olan Rippley’e benzer. 65 destansı görevi tamamlayan oyuncular bir bonus stil kazanacak.

Rebirth Raven

Fortnite Tüm Sezon 6 Battle Pass Kostümleri

Teen Titans hayranları, Raven’ın DC Serisinin bir parçası olarak Fortnite’a katılacağını bilmekten mutluluk duyacaktır. O, 77. kademe savaş geçiş görünümü ve hayranlar biraz daha seviye atladıklarında onun ek stillerini toplayabilirler. Seviye 85’te açılan klasik bir Raven stili var.

Ek olarak, oyuncu 77. seviyeye ulaştığında, 70 zorluk tamamlandığında, görünüm Rachel Roth adında başka bir stile sahip olacak.

Spire Assassin

Fortnite Tüm Sezon 6 Battle Pass Kostümleri
Bu sezonun 100. kademe kostümü Spire Assassin olarak adlandırılıyor ve açıklamasına göre gerçekliğin ötesinde bir dünyanın koruyucusu. Kaskını çıkaran yerleşik bir ifade de var.