GRID Autosport v1.9.1RC4 APK indir – 2024

GRID Autosport APK, oyuncuları en iyi yarışçılar olmaya teşvik etmek için birçok yoğun yarış veya zorlu aktivite içeren yeni nesil bir yarış oyunudur.

Yarış video oyunları oyunculara çok olumlu duygular getiriyor çünkü aslında rekabetçi yarışmalar sunuyor ve insanları hemen mutlu ediyor. Her şey yaşam baskısı ve üzüntü yakında unutulacak. Bunun yerine, enerjilerini odaklarlar ve dönerler ve hızlanırlar. GRID Autosport, Feral Interactive Ltd.’nin piyasaya sürülmesiyle Appstore’a yeni gelen yeni bir oyundur. Bu, bu yarış oyunu alanındaki ilk geliştirme ürünüdür. Ancak yayıncı, bunun bir oyun konsolu ile aynı kalitede olacağını doğruladı.

GRID Otomobil Sporları

Konsol kalitesinde yarış

Feral’in belirttiği gibi, bu oyun aynı kategorideki diğer ürünlere kıyasla nispeten yüksek bir grafik seviyesine sahip olacak. Oyuncular hızlı bir şekilde tam 3D grafikleri hissedecek ve detaylara kadar keskin arabalar tasarlayacaklar. Aslında bu özellik, gişe rekorları kıran her oyunun mutlaka karşılamasını gerektiriyor. Yani “GRID™ Autosport” oyuncuları hayran bırakan farklılıklara sahip olacak. Üretici, yarış deneyimini en üst düzeye çıkarmak için ekrandaki araçları basitleştirdi. Ekranda haritanın sol tarafında basit bir harita olacak. Mümkün olduğunca bulanık olacak, yalnızca yakınınızdaki kısa mesafeyi gösterecek. Ve ekranda çalışan arabalar sadece siyah bir nokta olarak yapılmıştır. Ayrıca sağ tarafta, hızı ve kalan yakıt miktarını gösteren bir saat ve aracın durumunu izlemek için bazı kritik göstergeler olacak. Kokpit görünümüne hizmet edemezsiniz, bu nedenle yalnızca 3. perspektifte oynayabilirsiniz. Görüş açısı biraz gökyüzüne bakacak ve görüş, birçok şeyi görebilmeniz için ileriye doğru genişleyecektir: gökyüzü, amigo kız ve bir yarışın büyüleyici atmosferi.

GRID Otomobil Sporları

Oyun iPad, iPhone, Samsung’da çok iyi grafiklerle çalışacak, yani o cihazı kullanırsanız, geliştiricilerin tüm çabasını hissedebilirsiniz. Her şey çok hızlı dönecek, bu nedenle geniş açı ile birlikte çok sayıda piksel sizin için uygun olacaktır. Bu oyunu AppStore’dan 9.99 dolara indirirseniz buna değecektir.

GRID Otomobil Sporları

Süper kolaydan ultra gerçekçiye, çıtayı siz belirleyin ve arabayı siz yönetin

GRID Autosport ile oyuncular en hızlı harita olmak için kalan tüm sürücülerle rekabet edecekken oyun da oldukça basittir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta oyuncunun son derece güzel ve özenle tasarlanmış 100 arabaya sahip olacağıdır. Oyuncular, üreticinin kendileri için belirlediği 100’den fazla pistte yarışmak için sahip oldukları araçları kontrol edecekler. Her bölüm farklı bir deneyim getirecek, ancak havanın heyecanı ve seyircilerin tezahüratları etrafta seyrediyor.

GRID Otomobil Sporları

Oyunun kontrol sistemi son derece sezgisel olacak, böylece oyuncular çekici turlarda kolayca yarışabilecekler. Oyuncular, bir oyun konsolu hissini yaşamak için MFi gamepad’i kullanacaklar veya gerçek bir direksiyon simidini hissetmeyi kolaylaştırmak için dokunma ve eğme sistemine göre ayarlanabiliyor. Ancak kontrol etmeye alışma alıştırması yapın çünkü bu zorluk daha sonra çok daha zor olacaktır. Yol bölümü daha da genişleyecek; köşeleri tahmin etmek giderek daha zor görünecek, böylece iyi bir his çok daha fazla yardımcı olacaktır.

OYUNU İNDİR