Dünya Savaşı APK v2.6.1 MOD APK -Para Hileli

Dünya Savaşı APK v2.6.1 MOD APK -Para Hileli , StrategyGame tarafından geliştirilen bir android strateji oyunudur.

Birinci Dünya Savaşı insanlığa ciddi bir felaket getirdi, ancak bilim ve teknolojinin nesnel olarak gelişmesini teşvik etti. Oyunda, ekonomiyi geliştirmek veya geliri artırmak için politikayı ayarlayarak ve gelişmiş silahlar satın almak için yeterli parayı alarak bir ülkeyi kontrol edebilirsiniz. Belirtilen şehir, işe alım için yeterli insan gücü elde ettiğinde, City Army mobil komutu ile küresel birleşik bir strateji geliştirebilirsiniz.Dünya Savaşı v2.6.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dünya Savaşı Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.Dünya Savaşı APK v2.6.1 MOD APK indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Dünya Savaşı APK v2.6.1 MOD APK

Dünya Savaşı Hakkında

Toplumsal Çöküşün Ardından

Yirminci yüzyılın başlarında, toplumsal çöküş huzursuzluk getirdi. Makine ve metropol tarafından temsil edilen endüstriyel uygarlığın ortaya çıkmasından bu yana, sömürgeci güçler ve çıkar grupları dünyaya yeni bir mücadele başlattı. Sonunda, görünüşte tesadüfi bir terörist olay insanlık tarihinin en yıkıcı savaşına neden oldu – I. Dünya Savaşı

Savaş, uygarlığın negatif gücünü derinden anlayabilmek için insan medeniyetini fiziksel, kimyasaldan tam anlamıyla kullanmıştır. Dört yıl üç ay süren savaşın nüfusu 1 milyar 500 milyondan fazlaydı ve yaklaşık 30000000 asker öldü. Ancak, çok fazla fedakârlık hala İkinci Dünya Savaşı’nın 2 patlak vermesini engellemedi.

dunya-savasi-apk-hile-mod

Derinlemesine Bir Strateji Oyunu

Detaylı bir strateji oyunu arıyorsanız, çok doğru sayfadasınız. indirGO.club olarak sizlere en iyi oyunları sunmaya çalışıyoruz. Dünya Savaşı APK ‘da tüm ülkelerin yer aldığı biraz bilim kurgu içeren efsane stratejik olayların döndüğü bölümler yer alıyor. Saatlerce kapılıp gidebilirsiniz.

dunya-savasi-apk-hile-mod

Google Play’deki durum

Çoğu kişi stratejik anlamda yaşadığı zorluklardan bahsetse de, oyunun o kadar çok senaryosu var ki bir anda ülkenizi kocaman bir ekonomik bulanımla karşı karşıya bulabilirsiniz. 500 binden fazla kişi tarafından indirilen oyunu, android 4.4 ve sonrası tüm cihazlarda sorunsuz bir biçimde oynayabilirsiniz. Ayrıca yaklaşık 20 bin kişi tarafından değerlendirilen oyuna 3,4 puan verilmiş. Siz de uzun soluklu, bol senaryolu bir android strateji oyunu arıyorsanız, hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabilirsiniz.

dunya-savasi-apk-hile-mod

Not: Oyunda maliyetler 0’a indirilmiştir. Ayrıca ücretli ögelerin tamamı aktiftir. Sitemizi takip ederek daha fazla oyuna ve uygulamaya ücretsiz erişebilirsiniz. Ayrıca uygulamaların ve oyunların tarafımızca seçilerek eklendiğini söylemeliyim. Hepsi özenle denenip güzelse ekleniyor.

Android için Dünya Savaşı APK v2.6.1 MOD APK -Para Hileli İndir

Dünya Savaşı APK v2.6.1 MOD APK -Para Hileli İNDİR

YEDEK LİNK

KURULUMU

Dünya Savaşı v2.6.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dünya Savaşı 2.6.1 para hile apk : oyun içinde her devlette geçerli silahlanma harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.

Dünya Savaşı 2.6.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.