Chapters: Interactive Stories MOD APK v6.1.4 -Elmas Hileli

Chapters: Interactive Stories MOD APK v6.1.4 -Elmas Hileli ;Chapters, bildiğiniz ve sevdiğiniz hikayelerin yer aldığı en büyük etkileşimli oyundur. Hikayenizi, kendi tarzınızı, daha sonra ne olacağını kontrol ettiğiniz yerde yaşayın! Her hikayede yolunuzu seçmenize izin veren etkileşimli hikaye oyunu Chapters ile hikayenizi seçin.Chapters: Interactive Stories MOD APK İndirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Chapters: Interactive Stories MOD APK v6.1.4

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Chapters: Interactive Stories
Yayıncı Crazy Maple Studio Dev
Tür : Simülasyon
Boyut : 150M
En Son Sürüm : 6.1.4
MOD Bilgisi : Elmaslar / Biletler
İndirme : Google Play
Güncelleme 5 Mart 2021

Chapters: Interactive Stories Hakkında

Karar verme hakkına sahip olduğum bir hikayede yaşa

Gerçekten de, Chapters: Interactive Stories, oyuncularının yarattığı dünyadaki her şey arasından seçim yapmasına izin veriyor. İlk olarak, bu oyunu oynamak için, oyuncuların içine dalmak istedikleri bir hikaye seçmeleri gerekecek. Örneğin, her zaman bir prenses olmak istiyorsanız, “PRENSESİ ÖLDÜRMEK” i seçin. Ya da bir kahraman olacaksanız, “Bölümlerin Orijinal Hikayesi: ROBIN HOOD” rolünü de oynayabilirsiniz. Arama kutusuna yazılan birkaç anahtar kelimeyle, hayal ettiğim bir dünyada yaşayabilirsiniz. Aynı modelin birçok hikayesi bile, oyuncularını tatmin etmek için sürekli olarak güncellenecektir.

Chapters: Interactive Stories (MOD, Diamonds/Tickets)

Benzeri Oyun ; Sexy Airlines MOD APK

Yüksek okuduğunu anlama becerileri gerektiren basit ve heyecan verici oyun

Oyuncular önceden oluşturulmuş bir arka plan hikayesinin ana karakterini oynayacaklar. İlk durumun, karakterin yaşam ritmine ve etrafındaki tüm ilişkilere yavaş yavaş alışmanıza izin vereceği anlamına gelir. Yavaş yavaş, her şey giderek artacak ve hayatınızın durumunu değiştirecek yeni karakterler ortaya çıkacak. Durumlar sürekli olarak bahsedecek ve oyuncuların belirli bir süre içinde onlara tepki vermesini gerektirecektir. Sanki hayatın size pek çok sürpriz vermesi gibi. Oyuncu nasıl bir durumla karşılaşacağını asla tahmin edemez. Bu durumlar zor mu yoksa çözülmesi kolay mı? Hikayeyle yakından mı ilgili yoksa hayatta bir dönüm noktasına mı yol açıyor? Tabii ki, hikaye bitene kadar bunu asla bilemeyeceksiniz.

Chapters: Interactive Stories (MOD, Diamonds/Tickets)

Farklı sonları olan bir hikaye

Peki doğru olduğunu düşündüğünüz kararlarla hayatınız mutlu sonla bitecek mi? Yoksa sizi, her şeyin sizi üzdüğü yeryüzünde bir cehenneme mi götürür? Daha önce asla bilemeyeceksin. Ancak her şey bittiğinde oyuncular bunu anlayabildiğinde.

Bu tür bir oyunu bu kadar çekici kılan benzersiz şey, aynı hikayeyi tekrar tekrar oynamanıza izin vermesidir. Son maç kararlarınız sizi üzücü bir sona götürürse, bu sefer yapmayın. Chapters: Interactive Stories oyuncuların hikayeyi birçok kez deneyimlemelerine olanak tanır. Olayları birçok farklı açıdan görebilirsiniz. Her yeni seçim yaptığınızda hikaye beklenmedik bir şekilde değişir. Büyük yazarların birleştirdiği içeriğin tadını çıkarmaya çalışın.

Chapters: Interactive Stories (MOD, Diamonds/Tickets)

Oyuncuları çekmek için tasarlanmış güzel görseller

Bu oyuna katılırken, oyuncular anında güne çekilecek. Hikayenin kapağına bakmanız gerekir ve neyin tadını çıkarmak üzere olduğunuza hemen karar verebilirsiniz. Belki de dalgalanan beyaz elbisesi ve parlak tacı olan bir prensesin resmiydi. Ya da belki kapakta kaslı 6’lı bir adam güneşli bir kumsalda tüm sert vücudunu gösterir. Bu görüntüler tasarlandı ve mükemmelleştirildi, her zaman Chapters: Interactive Stories oyuncularını tatmin ediyor.

Chapters: Interactive Stories (MOD, Diamonds/Tickets)

Oyunun oyuncuyla etkileşim biçimi de onları tatmin hissettiriyor. Oyuna erişmeniz gerekiyor ve her şey otomatik olarak gerçekleşecek. Bazen hikaye 3B grafiklerle gösterilir, bazen 2B olarak ifade edilir. Çözülmesi gereken bir sorunla karşılaştığınızda, ekranda bir soru ortaya çıkar. Aşağıda seçim yapabileceğiniz üç seçenek olacak ve hikaye devam edecek. Hikaye boyunca ekrana sürekli dokunmak için tek parmağınızı kullanmanız gerekiyor, çok fazla çaba harcamaya gerek yok. Esas olarak, durumu özümsemek ve duruma en iyi çözümü vermek için okuduğunu anlama özelliğini kullanmalısınız.

Chapters: Interactive Stories (MOD, Diamonds/Tickets)

Chapters: Interactive Stories hikayeleri çözmenin yenilikçi ve yenilikçi yollarını vurgular. Bu nedenle seçimler sizi uzun süre merak ettirecektir. Sizi beklenmedik bir geleceğe götürecek. Aslında edebiyat aşığıysanız bu hikayeleri heyecan verici romanlar olarak da değerlendirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tür var.

Android için Chapters: Interactive Stories MOD APK v6.1.4 -Elmas Hileli İndir

Chapters: Interactive Stories MOD APK v6.1.4 -Elmas Hileli İNDİR