Construction Simulator Pro V2.0.2 MOD APK – Para Hileli

Construction Simulator Pro V2.0.2 MOD APK – Para Hileli , simülasyon, inşaat ve iş makinesi kullanma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Mageeks Apps & Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Construction Simulator PRO v2.0.2 PARA HİLELİ APK linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Construction Simulator Pro V2.0.2 MOD APK – Para Hileli

Genel Bakış Bilgileri

  • – versiyon: 2.0.2
  • – Boyut: 135.03 MB
  • – Fiyat: ücretsiz
  • – Root gerekli: Gerek yok
  • – Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • – Fiyat: ücretsiz
Construction Simulator Pro
Construction Simulator Pro

Construction Simulator Pro Hakkında

Hiç beton pompası, buldozer ve hatta bir kule vinci kullanma şansınız oldu mu? Construction Simulator PRO sayesinde şimdi ağır inşaat makinelerini kullanmayı öğrenmenin tam zamanı!

Şehirden küçük sözleşmeler alan deneyimsiz bir müteahhit olarak başlayın. Nakit kazanın, filonuzu yükseltin ve kendi çok arazinizi satın almak için deneyim kazanın ve bunları kârla satmak için binalar yükseltin. Bir inşaat kralı olun ve şehri beğeninize göre şekillendirin.

Sofistike araç mekaniği, devasa harita ve düzinelerce görev ve şantiye ile Construction Simulator PRO, mağazadaki en rafine inşaat oyunlarından biridir. Öğrenmesi kolay ve ustalaşması zor, tüm simülasyon meraklılarına saatlerce oyun sunacak.

Özellikleri:

▶ Ustalaşacak 17 farklı inşaat aracı
▶ Keşfedilecek 2 ana şehir ve 2 köy ile son derece ayrıntılı ve geniş harita
▶ Bir müteahhit olarak başlayın ve inşaat imparatorluğunuzu inşa edin
▶ Tüm araçlar için kabin görünümü
▶ Kaykay parkı, belediye binası, kilise ve rüzgar türbini dahil 20’den fazla farklı inşaat sözleşmesi
▶ Oyunda ilerlemenize yardımcı olacak gelişmiş deneyim sistemi
▶ Düzinelerce şantiye ve bina şehri zevkinize göre şekillendirmenize izin verir
▶ 50 saatten fazla oyun garantili!

Construction Simulator Pro ile ilgili görsel sonucu

Oyun Amacı

Amacınız kontrolünü sağladığınız iş makineleri ile bulunduğunuz şehir içinde inşaatlarda çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. Construction Simulator PRO içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz araçları satın alabilir, şehirdeki tüm işleri bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde iş makineleri, geniş şehir ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Construction Simulator PRO v2.0.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Construction Simulator PRO Play Store’da 33.99TL’dir.

Construction Simulator Pro ile ilgili görsel sonucu

BİLGİLENDİRME : paranız harcadıkça artar. (yüksek fiyatlı araçları satın alabilmek için ucuz yapı malzemelerini satın alıp paranızı artırın)

Construction Simulator Pro V2.0.2 MOD APK  Son Sürümü

Android için Construction Simulator Pro V2.0.2 MOD APK  İndir

Construction Simulator Pro V2.0.2 MOD APK – Para Hileli İndir

YEDEK LİNK