My Little Universe v1.14.1 (Mod Apk)

My Little Universe v1.14.1 (Mod Apk) 🌖 BENİM KÜÇÜK EVRENİM Sınırlı bir evren için kayıp kazanın 👨‍🚀 Dünya çapında bir dünya geliştirmek kolay değil, ancak bu heyecan verici gayri resmi dünya kurma macera rekreasyonunu keşfedeceğiniz için kesinlikle çok eğlenceli. Uygun gezegeni çizmek için ⛏️ madencilik, zanaatkarlık, ağaç kesme, kazma, eritme, inşaat ve sınırlı bir bahçecilik gerekir ve tüm bunları, ilahi planınıza bir son verme niyetinde olan ilkel canavarlarla 🐙 savaşırken elde etmeniz gerekir.

Gerçek bir kazma ve avuçlarınızın her şeye gücü yeten enerjisiyle donanmış olarak, bir tanrının işini yapmaya başlayın ve sizi yedi günden daha uzun bir süre boyunca yaratıcılığınızı sürdürebilecek bu bağımlılık yaratan, orijinal aksiyon rekreasyonunda dünya çapında bir sürpriz yaratın.

TÜM DÜNYA ELİNİZDE! 🪐

🚀 Başlangıçta, bir roket gemisinde sınırlı bir turuncu adama dönüştü ve sonunda, bu küçük turuncu avuç içi gerçeklerle inşa edilmiş toplam rahat bir gezegen olacak. Madencilik kazanın, 15 farklı mülk biçimini toplayın ve ilahi iyiliğiniz için pekala güneşlenebilecek bir deneme gezegeni cenneti yaratmak için sonsuz bilgelikle onları tüketin.

🚀 Thor’un çekici, Neptün’ün trident’i var ve bu rekreasyonda, canavarlarla savaşma konusunda gerçek olduğu kadar gerçek olan güçlü bir kazma var çünkü kayaları kırıyor, mineraller için kazıyor ve altın için madencilik yapıyor. İlahi üretkenliğinizi artırmak için sekiz farklı seviyede yükseltin ve binayı takip etmek için çok daha fazla mülk toplayın.

🚀 Uygarlık, dikkatli bakışlarınızın altında gelişirken, endüstriyel ürünleri ve tedarikçileri metal, mineral akışı için boşaltma ve bir balta da dahil olmak üzere ilahi zanaatlarınız için size yardımcı olabilecek ek sekiz silah biçimi planlama riskini emeceksiniz. Korkunç rakiplerinize tanrı korkusunu salmak için sekiz farklı büyü seviyesi ve alışılmış Excalibur kılıcı ile.

🚀 Dürüst gezegen cennetinizi oluşturmak için gizemli sistemlerde yolculuk ederken yaratmak, rastlamak ve yararlanmak için 10 farklı rekreasyon ortamı biçimiyle geliştirin ve çeşitlendirin. Ancak canavarları araştırın – korkunç kardan adamlar, sinsi yaratıklar ve uzaylı mantar düşmanları da dahil olmak üzere 8 düşman türü, tanrısal niyetlerinizi sona erdirmek için dışarı çıktı.

🚀 Basit ancak parlak grafikler ve zengin bir ses manzarası, giriş yanılgısını özümsemenizi yazdığınız bu düz ileri ancak keskin, türler arası madencilik rekreasyonunun cazibesine katkıda bulunur.

EYLEMDE NASIL BİR MELEK GİBİ, ANLAMADA NASIL BİR TANRI GİBİ! ☄️ Yavaş
yavaş tüm neşenizi mi kaybettiniz? Başarıyla, My Little Universe’de saatlerce süren aksiyon ve maceranın yanı sıra bolca neşe elde edeceksiniz. Steril bir burun çalın ve onu, efendisi olmaktan gurur duyan herhangi bir tanrıyı planlayacak, denemeye değer, pırıl pırıl bir gezegene dönüştürün. Kazın, ayırın, zanaat yapın, enkaz edin, benim yapın ve sisteminizle ilahi lütuf ve sınırlı bir evren için savaşın.

Şimdi My Little Universe’i bulun ve bir tanrının işine inin!
Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim

MOD:
Reklamları görmeden bedava şeyler bile elde edebileceğinizi.

İNDİRMEK:

My Little Universe v1.14.1 (Mod Apk) – DRIVE LINK

My Little Universe v1.14.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Desteklenen Bağlantılar –