Pixel Gun 3D MOD APK v21.1.1 İndir 2021 – Sınırsız mermi

Pixel Gun 3D MOD APK v21.1.1 İndir 2021 – Sınırsız mermi ; Battle Royale oynanışı, bu on yılın en popüler oyunlarının sıralamasına hakim olmaya devam ediyor. Şimdiye kadar bu tasarımı kullanan birçok farklı oyun oldu ve belli bir başarıya ulaştı. Pixel Gun 3D: FPS Shooter & Battle Royale başlangıçtan itibaren yönünü belirledi, bu nedenle birçok oyun forumunda ve saygın oyun indirme sistemlerinde büyük başarılar elde etti. Bu ürün son derece çekici özelliklere sahiptir, yaratıcıdır ve oyuncuları çekici bir oyuna yönlendirmek için bir araya getirilmiştir.Pixel Gun 3D MOD APK linkinin yazımızda bulabilirsiniz.

Pixel Gun 3D MOD APK v21.1.1 İndir 2021 – Sınırsız mermi

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Pixel Gun 3D
Yayıncı Pixel Gun 3D
Tür : Simülasyon, Hayatta Kalma
Boyut : 1.1GB
En Son Sürüm : 21.1.2001
MOD Bilgisi : Mega Mod
İndirme : Google Play
Güncelleme 8 Mart 2021

Pixel Gun 3D Hakkında

FPS Shooter & Battle Royale, klasik özellikleri korurken aynı zamanda oynanışta öne çıkan özellikler yaratır

Bu tür dövüşler birçok insanı aşırı heyecanlandırıyor. FPS Shooter, katılımcıların ilk bakışta silahları kullanmasına izin veren bir oyun tarzıdır. Düşmanlarla savaşacaklar ve onları kesinlikle yenmeye çalışacaklar. Temel olarak, Battle Royale temelde bir FPS nişancı oyunudur, ancak çok daha şiddetli bir oyun getirir. Oyuncular hayatta kalan son kişi olmak için etraftaki 100 kişiyi öldürmek zorunda kalacak. Bu yüzden işler zorlaşır, etraflarındaki herkes düşmandır. Ancak, nasıl oynadığınıza bağlı olarak, farklı zorluklarla karşılaşmanız gerekir.

Strateji mi savaş mı?

Bir dövüş meraklısıysanız, kesinlikle değerli rakiplerle karşılaşacaksınız. Yaşayan son kişi olmak için kaçmayı seven bir kişi iseniz, çemberle yüzleşmeniz gerekecektir. Sonunda, kalan insanlar kazananı bulmak için hala birbirleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar. Oyunda gösterilen taktik unsurun yanı sıra size 2 farklı harita verecektir. Haritaya bağlı olarak, aşina olduğunuz oyun tarzını daha kolay yararlanabileceğiniz şekilde ana hatlarıyla belirteceksiniz.

Eşsiz ve çekici grafikler birçok farklı deneyim getiriyor

Bu oyun, günümüzün en sıcak trendi olan Pixel 3D formatını kullanıyor. Minecraft oyunlarının da bu tür grafikleri kullandığını hemen hayal edebilirsiniz. Ancak hayranları tatmin edecek benzersiz deneyimler sunmak için her şey farklı olacak. Öncelikle, oyunun birçok farklı ekipman ve fikstürle getirdiği çeşitli tasarımlardan bahsetmemiz gerekiyor. Aslında bu, dünyayı yaratmak için küpü kullanan bir tasarım tarzıdır, gerçekte pikselleri değil. Bu nedenle, bu oyun da son derece yüksek bir çözünürlük kullanıyor. Ek olarak, bu grafiğin kullanımıyla, yayıncı Minecraft’ın oyun tarzına da dahil oldu. Bu sayede birçok yeni oyun stili yaratıyor. Güncellemeler ayrıca oyunculara Minecraft’tan daha az olmayan geniş ve çeşitli bir dünya yaratmaya yardımcı olacak çeşitli çalışmalar ve farklı silahlar verecek.

Bu oyunun oyunculara verdiği farklı bir deneyim, diğer oyuncularla bir takım oluşturmanıza izin vermesidir. Pixel Gun 3D bu takıma klan diyor. Bir klanda hizmet veren oyuncular, bir kale oluşturmak için sahip oldukları tüm kaynakları kullanmaya çalışacaklar. Klan Kaleleri modu, oyuncuların farklı takımlara katılmalarına ve birlikte inşa ettikleri kaleyi korumalarına izin verir. Ancak savunmak yeterli değilse, nihai zaferi kazanmak için düşmanın kalesini yok etmenin bir yolunu bulmalısınız.

Çevrimdışı mod, zombilerle ve diğer birçok modla savaşmanıza izin verir

İnternetiniz yoksa zombilerle mücadeleye katılabilirsiniz. Buradaki sorun, bu savaşların çoğunun oyuncular için daha fazla zorluk getirmesidir. Çünkü siz ve önceden programlanmış botlar arasındaki eşleşmelerdir. Ne kadar uzun savaşırsanız, seviye o kadar yüksek, meydan okuma o kadar zor olur.

11 Farklı Mod

Ayrıca beğeninize göre seçebileceğiniz 11’den fazla farklı mod olacak. Deathmatch, savaşın daha yoğun olduğu yer olacak. Bu savaşlardaki kurallar, oyuncuları rakiplerine karşı avantaj elde etmek için savaşlar yapmaya zorlayacaktır. Arena, Co-op Survival, Campaign,… Ve diğer birçok mod, ilgilenen oyunculara eklenmiştir. Bu sayede Pixel Gun 3D, tüm dünyadaki oyuncuların popülaritesini korumuştur.

Android için Pixel Gun 3D MOD APK v21.1.1 İndir 2021 – Sınırsız mermi İndir

Pixel Gun 3D MOD APK v21.1.1 İndir 2021 – Sınırsız mermi İNDİR

YEDEK LİNK