My Child Lebensborn APK indir V1.6.102

My Child Lebensborn APK indirme linki bu yazının içinde… My Child Lebensborn oyunu indirtikten sonra karşılaşacağınız hikaye şu şekilde. Nazi Almanyası’nın Lebensborn örgütü, Aryan ırkını genişletmeyi amaçlıyordu. Bu amaçla farklı ülkelerden yüzbinlerce çocuğu kaçırarak Almanlaştırdılar ve koruyucu ailelere teslim ettiler. Bu zorlu oyun, bu tarihi gerçeklere dayanmaktadır ve bizi bu çocuklardan birini evlat edinmeye ve onu düşmanca bir ortamda yetiştirmeye davet etmektedir.

Gerçek olaylara dayanan büyüleyici, rahatsız edici ve sarsıcı bir hikaye.
My Child Lebensborn, İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra bir Lebensborn çocuğunu (Klaus veya Karin) evlat edinmemiz gereken 2 boyutlu bir simülatördür. Misyonumuz, elimizden geldiğince tüm ihtiyaçlarını karşılamak olacaktır. Spoiler uyarısı: kolay olmayacak.

My Child Lebensborn APK indir 2022

My Child Lebensborn APK indir

İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra Norveç’te bir Lebensborn çocuğu evlat ediniyorsunuz, ancak düşmanca ve nefret dolu bir ortamda onların refahına bakmak zor olacak.

Mekanik, evcil hayvan simülatörlerininkine benzer, ancak ek zorluklarla birlikte. Başlangıç ​​olarak, beslenme, hijyen ve oyun simgelerinin her zaman dolu olduğundan emin olmalıyız.

Ek olarak, evlat edindiğimiz çocuğumuzla konuşmamız ve her zaman onun iyiliğini düşünerek en uygun yanıtları seçmemiz gerekecek. Konuşmalar ilk başta basit olacak, ancak çocuk dünyayla etkileşime girdikçe ve zorbalık, suçluluk ve kendi geçmişi hakkında bilgi edindikçe daha da derinleşecektir. Kararlarımızın çocuğun ifadeleri ve beden dili üzerinde doğrudan etkisi olacaktır.

Savaşın farklı bir yönünü keşfedin; Oyun, Lebensborn çocuklarının gerçek hikayelerinden esinlenmiştir.

Oyunu oynamak için, her eylem günün bir veya daha fazla saatini tükettiğinden, kıt kaynaklarımızı zamanla dengelemek çok önemlidir. Ayrıca, çocuğumuza daha iyi bir gelecek sağlamak için para kazanmak, yemek pişirmek, dikmek, yiyecek aramak, oynamak ve hatta geçmişten ders almak için çalışmak zorunda kalacağız.

My Child Lebensborn APK indir => APK dosyası indirme, oyunun ilk bölümünü ücretsiz olarak içerir. Bu ilginç ve rahatsız edici başlığı keşfetmeye devam etmek istiyorsak, bunun için ödeme yapmamız gerekecek.

My Child Lebensborn APK indir 2022 indir