Plants vs Zombies 2 MOD APK 2021- v8.7.2 – Para Hileli

Plants vs Zombies 2 MOD APK 2021- v8.7.2 – Para Hileli , zombilere karşı mücadele ve savunma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Plants vs Zombies 2 en güncel hali nasıl indirilir,Plants vs Zombies 2 nedir, Plants vs Zombies 2  APK indime linki sizlerle.

Plants vs Zombies 2 MOD APK 2021- v8.7.2 – Para Hileli

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Plants vs Zombies 2
Yayıncı: ELECTRONIC ARTS
Tür : Macera
Boyut : 607M
En Son Sürüm : 8.7.2002
MOD Bilgisi : Sınırsız elmas
İndirme : Google Play
Güncelleme : 11 Şubat 2021

 

Plants vs Zombies 2 Hakkında

Amacınız sahibi olduğunuz bahçede bitkilerden savunma hattı oluşturmak ve zombileri durdurmaktır. Plants vs Zombies 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombileri yok edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen zombi akınları, onlarca aşama, özel yeteneklere sahip bitkiler ve dahası sizleri bekliyor. Plants vs Zombies 2 v8.7.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Plants vs Zombies 2 Play Store’da 6.825.000’den fazla indirilmiştir.

Plants vs Zombies 2 (MOD, Unlimited Gems)

BİRÇOK YENİ BİTKİ VE ZOMBİ

Bu oyunun oynanış özelliği, oyuncuya getirdiği karakter çeşitliliğidir. Kahramanlar, efendilerini korumaya çalışan ağaçlardır. Ve kötü adam, kötü Zombi. Bu 2. bölümde oyuncular, gücü eski sürümle aynı olmayan birçok yeni Bitkinin tadını çıkaracaklar. Size yeni stratejiler oluşturmanın benzersizliğini verecekler. Zombiler ayrıca karşılaşılması gereken birçok yeni zorluk yaratır. Sunflower ve Peashooter, orijinaline kıyasla tamamen yeni hissettiğiniz varyasyonlara sahip olacak. Lava Guava ve Laser Bean gibi yeni çeşitler de mevcut ve oyun boyunca sizinle savaşıyor. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp, Zombie Chickens,… Hepsi yüzleşmeniz gereken zorluklar.

Plants vs Zombies 2 (MOD, Unlimited Gems)

Tohum Paketleri – oynanışı etkileyen yeni bir faktör

Bu oyuna geldiğinizde, sahibinizi korumak için tüm Zombileri yok etmeniz gerekiyor. İlk olarak, oyunda SUN adında geçici bir para birimi olacak. Bu para birimini alabilmek için ayçiçeği içinde olmanız gerekecek. Daha sonra oyuncu, evini korumak için bitkileri çağırmak için kullanacaktır. Kısa bir süre sonra birçok Zombie, sahibinin beynini yok etmek ve yemek için evinize girecek. Bu bitkiler zombileri kötü niyetle koruyacak ve yok edecek. Çeşitli mermileri ateşleyecekler ve türlerine bağlı olarak farklı etkileri olacaklar. Tohum Paketleri, yalnızca Plants vs Zombies 2’de bulunan yeni bir elementtir. Oyuncu, onu güçlü bitkilerinizi beslemek için kullanabilir.

Plants vs Zombies 2 (MOD, Unlimited Gems)

Bu öğeyi kullandığınız an, bitkilerin maksimum potansiyeli etkinleştirilecek, böylece saldırılarınızı en üst düzeye çıkarabilir, savunmaları ikiye katlayabilir, ekim süresini hızlandırabilir ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanabilirsiniz. Genel olarak, paketlerin oyunun hızını etkileyen farklı efektler vermesi oyuncuların kullandığı aşamalara bağlıdır. Kesin olan bir şey var, bu eşyayı kullanırsanız, Zombie’yi 1 saniye içinde yok edebilecek.

Tamamen yeni arena modu çevrimiçi oynamanıza yardımcı olur

Bu oyuna aşina olan birçok oyuncu ile, gerçekten eğlence için çevrimdışı bir oyundur. Şimdiye kadar, Plants vs Zombies 2 üzerinden birçok farklı oyuncuyla bağlantı kurabilirsiniz. Sistem, sizinle aynı seviyedeki oyuncuları bulacak ve onları ayrı bir arenaya koyacaktır. Her ikisi de bahçeyi zombi saldırılarından korumak için birlikte savaşacak. Bu moddaki zombiler daha güçlü ve daha çok sayıda olacak. Ayrıca büyük bir sıklıkla daha erken ortaya çıkarlar. İşiniz, olabildiğince çok Zombiyi yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaktır. Her iki oyuncunun skorları hesaplanacak ve 1 çubuk ile ölçülecektir. Daha fazla Zombiyi yok ettiğiniz sürece, bu maçı kazanacaksınız.

Plants vs Zombies 2 (MOD, Unlimited Gems)

Bu Çevrimiçi modda, en iyi oyuncular için ayrı bir sıralama olacaktır. Her kazandığınızda, liderlik tablosundaki konumunuzu geliştireceksiniz. Skor tablosundaki konumunuz ne kadar yüksekse, alacağınız daha iyi ödüller. Hepsi savaşta harcadığınız çabaya değer. Altın para, piñatas ve daha fazlası gibi ödüller, hesabınıza sürekli olarak yatırılacaktır.

Plants vs Zombies 2 (MOD, Unlimited Gems)

Bir çok farklı dünyaya yolculuk

Bu oyunun benzersizliği, birçok farklı dünyaya olan yolculuğa dahil olacak olmanızdır. Hiç eski Mısır dünyasına serüveniniz oldu mu? Burası tüm mumyalar zombiye dönüşüyor. Oyunda Antik Mısır’dan Uzak Geleceğe ve ötesine kadar 11 çılgın dünya belirir, böylece oyuncular ufuklarını keşfedebilir ve genişletebilir. Taktiklere meydan okumak ve oyuncunun düşüncesini çeşitlendirmek için 300 farklı seviye.

Plants vs Zombies 2 MOD APK 2021- v8.7.2 Son Sürümü

Android için Plants vs Zombies 2 MOD APK 2021- v8.7.2 – Para Hileli İndir

Plants vs Zombies 2 v8.7.2 PARA HİLELİ APK İNDİR

YEDEK LİNK