Rainbow Story Global v1.3.3.15 (Mod Apk)

Rainbow Story Global v1.3.3.15 (Mod Apk) Eşler ve arkadaşlar, sevimli evcil hayvanlar ve binekler ile güzel bir inisiye dünyasında tüm tasarımı sakinleştirici bir bebekle açın!

Oldukça fazla sınıftan arkadaşlarınızla işbirliği yapın, Tyre ülkesini keşfedin, lordu seslendirmek için ekip kurun ve klanınızla birlikte nefes kesici savaşların gidişatını değiştirin. Sporda arkadaşlarınızla birlikte sıcak bir ekip kurun! Rahatlatıcı maceralarınız için size eşlik etmemek için doğru evcil hayvanlar ve binekler.Rainbow Story’de efor ve stres olmadan eşler planlayın! Arkadaşlarınızla kamp ateşi partisinde tam zamanlı sohbet edin, sohbetin sizi her birine daha yakın hale getirdiğini bildirin. Klan arkadaşlarınızla birlikte sıcak bir ekip oluşturun ve beğendiğiniz kişiyle evlenin. Anlarda eğlenin!

Dinamik bir sahnede duran karakterlere karşı canlı mücadele, ekstra özel genel saldırılar, yetenekler, evcil hayvan yetenekleri ve çeşitli aksiyon şovları, çeşitli görünüm ve soğuk özel sonuçlar kaynaklı, yeteneklere karşı nefes kesici bir çaba sağlar. Mayan Temple, Field Boss, VIP BOSS, Clan BOSS, savaşabilmeniz için uyumadan yaşıyor! Eksiksiz bir grup klan, en güçlü olmanıza izin vermek için çevrimiçi olarak lord için rekabet eder.

Baştan ayağa şekillendirme, yüzünüzü ve kostümünüzü her açıdan kişiselleştirmek için aşırı düzeyde özgürlük sağlar. Kategorik gerçek benliğinizi alternatif olarak keşfedersiniz – soğuk model, sevimli model, şık model, kolay eşleştirme, kalbinizi güzel açıklayın.

Şarj ederek VIP alma geleneğinden kurtulun, VIP12’yi bir kuruş harcamadan anlatmak için çoğunlukla iş bazlı bir tarza geçin. Buna ek olarak, temelde en akıllıca bilinen ayrıcalıkları, soğuk ve modaya uygun kostümleri ve önemli avantajları elde etmekte çok akıllıca özgür olacaksınız!

Çevrimdışı olduktan sonra tek dokunuşla AFK otomatik dövüşü yapın ve giriş yaptığınızda ödülleri talep edin! Günlük görevler artık bitmedi mi? Ertesi gün ödüllerinizin %100’ünü alın!

Facebook: https://www.fb.com/RainbowStoryGlobal
Gökkuşağı Hikayesi Küresel
Gökkuşağı Hikayesi Küresel
Gökkuşağı Hikayesi Küresel
Gökkuşağı Hikayesi Küresel
Gökkuşağı Hikayesi Küresel
Gökkuşağı Hikayesi Küresel

MOD:
Mod Menüsü
>Agonize Çarpanı
>Savunma Çarpanı

Bilinçli olun: Bazı lisp’ler sunucu taraflıdır ve mod bunlar üzerinde çalışamaz.

İNDİRMEK:

Rainbow Story Global v1.3.3.15 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Rainbow Story Global v1.3.3.15 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Desteklenen Köprüler –