Last Day on Earth Survival MOD APK 2021 – V1.17.8

Last Day on Earth Survival MOD APK 2021 – V1.17.8 , macera, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını KEFIR firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz. Last Day on Earth Survival en güncel hali nasıl indirilir, Last Day on Earth Survival nedir, Last Day on Earth Survival APK indime linki sizlerle.

Last Day on Earth Survival MOD APK 2021 – V1.17.8

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Last Day on Earth: Survival
Yayıncı: Kefir!
Tür : Hayatta Kalma
Boyut : 320M
En Son Sürüm : 1.17.8
MOD Bilgisi : Birçok Özellik
İndirme : Google Play
Güncelleme : 11 Şubat 2021

Last Day on Earth Survival Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli dünya içinde zombilerle mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve hayatta kalmaktır. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Keşfetmeniz gereken bölgeler, onlarca ekipman, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.17.8 sürümünde Çin Yeni Yılı için etkinlikler ve görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 4.050.000’den fazla indirilmiştir.

Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ
Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Yıkık bir dünya, son umut

Oyun mahvolmuş bir dünyada geçiyor. Her şeyin çöktüğü ve sadece birkaç kişinin yaşadığı Distopya’dır. Last Day on Earth: Survival, 2027’de bir felaketten sağ kurtulan son insanların hikayesini anlatıyor. Garip ve güçlü bir virüs, tüm uygarlığı çabucak yok etti. yeryüzünde gelişen insanlar. Şimdi tüm sahne sadece bir harabe, insanlar sadece çok az miktarda, tükenmiş kaynaklar ve kirlilikle kalıyor.

Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ
Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Oyuncular bu gezegendeki son hayatta kalanların rolünü oynayacak. Her şey öldü, ancak son günlerde hala titrek bir şekilde hayatta kalıyorlar. Herkes ölmeli ama asla kendini bırakma. Bu insanlar, hayatlarının ihtiyaçlarını bulmak için barınaktan kaçmaya çalışmalıdır. Ayrıca kötü virüsün bulaştığı zombilerle çatışmalar da şiddetli. Silahlar ve mühimmat da sürekli toplamaları gereken şeylerdir. Her şey düzgün bir şekilde hazırlandığında bile silahları kendileri üretmeleri gerekiyor. Bu yolculukta kaç gün hayatta kalabilirsin? Kimsenin bilmediği cevap. Sadece oyunu oyna!

Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ
Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Ne pahasına olursa olsun yaşamalısın

Bu dünyaya geldiyseniz, oyuncular her ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalacaklar. İlk olarak, oyuncunun her şeyi yavaş yavaş öğrenmesi ve yavaş yavaş nasıl hayatta kalacağını anlaması gerekir. Önce önemli istatistiklerinize dikkat etmelisiniz. Gün boyu aktif kalabilmek için su içmenin yanı sıra enerjiye sahip olmak için yemek yemelisiniz. Vücudunuzun ihtiyaçları yeterli olduğunda, yorucu bir yolculuktan sonra da uyumalısınız. Oyuncular ayrıca çok değerli kaynakları taşımak zorundadır. İşçiliğiniz, silahlar yaratmanız ve farklı türleri taşımanız için değerli malzemelerdir.

Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ
Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Bu yolculuk sırasında hiçbir huzur anı olmadı. Zombiler ortaya çıktıklarında her zaman bir korku yaratır. Yoğun miktarlarda ve dırdırda, sizi sonuna kadar kovalayacaklar. Saldırıncaya ve güvenliğe koşmak için yeterli alan yaratıncaya kadar, bu kabus vuracaktır. Onlar tarafından ısırılırsa kaybedersiniz, vücudunuz bir zombiye dönüşür. Ulaşılması kolay olan ve savaşmak için kullanılabilecek herhangi bir şey kullanılabilir… bir yarasa mı yoksa bir yol tabelası mı? her şey yolunda!

D0knWCsNMpqWq6Teym2K_yND1_hGU8BTyrq-_VdPh1cBuRfP_FhogNLicN2UZSWPHN8=w1000 (1000×562)

Kendinizi ve arkadaşlarınızı korumak için kendinize sağlam bir sığınak inşa edin

Oyun boyunca her zaman dışarı çıkıp tehlikeli işler yapmanız gerekmiyor. Last Day on Earth: Survival gerçek bir hayatta kalma oyunudur, bu yüzden uyumalısınız. Düşmanlarınızla savaşacak güce sahip olmak istiyorsanız, düzenli ve düzenli olarak yapmanız gereken şeylerden biridir. Bu nedenle, bir sığınağın güvenli bir şekilde kurulması gerekir. Yeterince güvenli değilse, savunmasız kaldığınızda öldürülürsünüz. Üstelik silah hazırlamanız ve taktik planlamanız gerektiğinde de güvenli bir yere ihtiyacınız var. Barınağınızı çok sağlam inşa edin. Dahası, sağlam bir duvar her zaman iyi bir savunma sağlamaz. Saldırı nihai savunmadır, bu nedenle kampın daha zehirli tuzaklara ihtiyacı vardır. Büyük bombalar yerleştirebilir veya rakibi aniden öldürmenin bir yolunu bulabilirsiniz.

Last-Day-on-Earth-Survival-Cheats-Hack-Tips-Guide.png (1600×900)

Etraftaki salonları yıkın ve eşyaları hızla yağmalayın

Gerçek şu ki, bu dünyada yaşayan tek kişi sen değilsin. Yakındaki insanlar da hayatta kalmak için sürekli savaşıyor ve büyüyor. Kaynaklar sınırlıdır ve çevrenizde başarılı olanlar savunmasız olacaktır. Ve son olarak, kaçınılmaz olarak istila edilecekler ve tüm servetlerini alacaklar. Bunun olmaması için sürekli savaş ilan etmeli, her iki tarafı da kontrol altına almalı ve askeri güçler geliştirmeliyiz. Genel olarak, kendinize iyi bakmalısınız ve etrafınızdaki güçlere karşı kendinizi kaybetmenize izin vermemelisiniz.

Etkinlik yerleri Yıkılmış laboratuvar ve Bilim Adamlarının minibüsü

Bunlar kendinize meydan okuyabileceğiniz en son yerler olacak. Bu, en çok gelecek sezon güncellemesinde belirgindir. Bu yerler, benzersiz bir his veren yeni çalışmalarla gelişmiş bir temada barındırılıyor. Bunun gibi oyunlarla aslında oldukça büyük bir ödül alacaksınız. Dahası, oyuncular daha önce mevcut olmayan tamamen benzersiz arazilerde yeni stratejileri test edecekler.

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun

UYARI : Ayrıca her ihtimale karşı ilerlemenizi yedeklemek için, Android/data içindeki “zombie.survival.craft.z” klasörünü kopyalayın ve cihazınızda farklı bir yere yapıştırın.

UYARI : oyun içindeki tüm ekipmanların seviye kilidi açıktır, CRAFT ederken aşağıdaki listeye dikkat edin, aksi halde ilerlemeniz bozulabilir.

UYARI : yapımcı artık hileye karşı önlemlerini artırdı, Sektör 7’ye giriş yaparsanız, oyundaki ilerlemeniz bozulabilir ve giriş yapamazsınız, silip-kurup baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Last Day on Earth Survival MOD APK 2021 – V1.17.8 son sürümü

Android için Last Day on Earth Survival MOD APK 2021 – V1.17.8 İndir

Android için Last Day on Earth Survival V1.17.8 MOD APK  İndir

YEDEK LİNK