Upsetting Teacher 3D v5.16 (Mod Apk Cash)

Upsetting Teacher 3D v5.16 (Mod Apk Cash) Hikaye, dahi bir kız ve onun en kötü aşırı kolej eğitmeni hakkında. Üzücü Öğretmen çocukluğu tehdit ediyor, bedensel cezalar veriyor ve bazen de çocukluğa işkence ediyor. Şimdi, bu üzücü eğitmen komşunuz olarak yer değiştirdi ve belki de şans eseri onu korkutarak ona bir ders vermeye kararlı gibi olabilirsiniz.

Zorlayıcı intikam nedir? Çeşitli eylemler gerçekleştirerek ve gözetimi altındaki evcil hayvanları serbest bırakarak “Ürkütücü Öğretmeni” korkutmanın zamanı geldi. Görevlerin/girişimlerin yakalanmadan ve verilen süre içerisinde tamamlanması önemli olacaktır.

Üzücü Öğretmen, toplamda Trudge over T olarak bilinir, evde 15 oda bulunur ve her odada çözülmemiş bir gizem vardır. Daha iyi kurban çocukluk fotoğrafları, tehdit edilen evcil hayvanlar, Çikolatalı kek ve Tatlılar alabilirsiniz. Dikkate alın, zarif bir şeye sahip olan “BOD” var.

Oyun, ünlü “Matilda” filminden ilham alıyor

Spor Olumlu yönleri şunları içerir:
1. Dünya tarzı etkileşimli eve başlayın
2. Temizlemek için 15 Farklı Oda ve Gizem
3. Alarm konuları ancak her yaştan çocuk için yeterli
4. Basit Kontroller

Bu “Üzücü Öğretmeni” ne kadar uzun süre yenebileceğinizi inceleyelim: Yetenekler, esasen 2017’nin en çok beklenen ve en yeni oyunu!
Korkunç Öğretmen 3D
Korkunç Öğretmen 3D
Korkunç Öğretmen 3D
Korkunç Öğretmen 3D
Korkunç Öğretmen 3D
Korkunç Öğretmen 3D

MOD:
Gerçek parayla ücretsiz satın alma;
Bitmeyen canlılık;
Ücretli bölümlerin kilidi açıldı;
Engelli yükleme reklamları.

İNDİRMEK:

Üzücü Öğretmen 3D v5.16 (Mod Apk Cash) – RACATY LINK

Üzücü Öğretmen 3D v5.16 (Mod Apk Cash) – DRIVE LINK

– Sponsorlu Köprüler –