Bad North Jotunn Edition Full Modlu Apk – V2.00.18 – PARA HİLELİ

Bad North Jotunn Full Modlu APK – V2.00.18 – PARA HİLELİ ; savunma, taktik ve savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz adayı düşman saldırılarından korumak ve görevleri tamamlamaktır. Bad North Jotunn Full Modlu Apk sını yazımızdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıcı Bad North Jotunn Edition Full hilesiz  şekilde oynamak isterseniz en güncel sürümünün APK sına linklerden ulaşabilirsiniz.

Bad North Jotunn Full Modlu Apk – V2.00.18 – PARA HİLELİ

 Bad North Jotunn Edition içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ordunuzu güçlendirip yenilmez olabilirsiniz. Ardı arkası kesilmeyen düşman akınları, farklı yeteneklere sahip askerleriniz, stratejik yönetim ve dahası sizleri bekliyor. Bad North Jotunn Edition v2.00.18 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bad North Jotunn Edition Play Store’da 33.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Bad North: Jotunn Sürümü
Yayıncı: Raw Fury
Tür : Strateji
İndirilen: 45M
En Son Sürüm : 2.00.18
MOD Bilgisi : Sınırsız Para
İndirme : Google Play
Güncelleme : 9 Şubat 2021 (22 saat önce)

Bad North Jotunn Edition Hakkında

Bad North Jotunn Edition oyunuyla Kralınız viking işgalcileri tarafından katledildi ve yurdu savunmak için oğlu olarak tahta geçiyorsunuz. Amacımız bir zafer elde etmek değil, umutsuz bir savaşı sürdürmek ve hayatta kalmak için savunmak. Eğlenceli grafikleri her bölümde farklı bir ada olarak karşımıza çıkıyor. Askeri birimleri gerçek zamanlı olarak yöneterek düşman askerlerine karşı koyun. 

 

Bad North Jotunn Haritası

Bad North Jotunn Haritası

BİLGİLENDİRME : oyunda yeteneklerinizi geliştirdiğiniz zaman paranız artar.

Android için Bad North Jotunn Edition MOD APK İndir

  • Sürüm: 2.00.10
  • Boyut: 195 MB
  • Gereken Android Sürümü: 8.0 ve üzeri

 

(HİLELİ) BAD NORTH JOTUNN EDİTİON V2.00.18 – 27 MB

HİLELİ YEDEK LİNK

(HİLESİZ) BAD NORTH JOTUNN EDİTİON V2.00.18 FULL APK İNDİR

HİLESİZ YEDEK LİNK