Hellrider 3 MOD APK 2021 – v1.15 -Para Hileli

Hellrider 3 MOD APK 2021 – v1.15 -Para Hileli , sonsuz koşu ve motosiklet sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Anji Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Hellrider 3 MOD APK 2021 – v1.15 indirme linkini yazımzda bulabilirsiniz

Hellrider 3 MOD APK 2021 – v1.15 – Para Hileli

HELLRİDER 3 ile ilgili görsel sonucu

Hellrider 3 Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız motosikletli karakter ile bulunduğunuz yollarda daima ileri doğru gitmek, engelleri aşmak ve düşmanlarınıza etkisiz hale getirmektir. Hellrider 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm motosikletlerin – karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hızlı araçları sürebilirsiniz. Farklı modellerde motosikletler, onlarca aşama, silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Hellrider 3 v1.15 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hellrider 3 Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Hellrider macerasının yeni bir parçası!
Tamamen yeni bir hikayenin üyesi olun, yeni 3D oyunun tadını çıkarın. Koşucu oyunlarına yeni bir açıdan bakmanıza izin veren bir dizi sıra dışı oyun mekaniği!

Oyun özellikleri:
Zorlukları ve hedefleri ile çoklu oyun modları
-Hellrider dünyasını yeni bir perspektiften ortaya çıkaran harika hikaye
-Gerçek bir kahramana ihtiyaç duyan birçok karakter!
-Günlük zorluklar rahatlamayacak!
– Araştırmacılarını devasa bir pitoresk dünya bekliyor
-Ve daha fazlası!

Android için Hellrider 3 MOD APK 2021 – v1.15 İndir

Hellrider 3 v1.15 PARA HİLELİ APK İNDİR

YEDEK LİNK

 

 

DİĞER APK İNDİRME LİNKLERİ : APK