Tempest Pirate Action RPG Premium MOD APK 2021 – v1.4.7

Tempest Pirate Action RPG Premium MOD APK 2021 – v1.4.7 , simülasyon, gemi savaş ve korsan oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını HeroCraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Tempest Pirate Action RPG Premium MOD APK – v1.4.7- Para Hileli İndirme Linki Yazımızın sonunda.

Tempest Pirate Action RPG Premium MOD APK – v1.4.7- Para Hileli

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Tempest: Pirate Action RPG Premium
Yayıncı: HeroCraft Ltd.
Tür : Strateji
Boyut : 250MB
En Son Sürüm : 1.4.2009
MOD Bilgisi : Sınırsız Para
İndirme : Google Play

Tempest Pirate Action Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız korsan kaptan ile sular üstünde düşmanlarınızla mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Tempest Pirate Action RPG Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, gemiyi rahatça geliştirip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, tayfanız, farklı gemiler – limanlar ve dahası sizleri bekliyor. Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 sürümünde yeni silahlar – cephaneler, yelkenler ve bayraklar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tempest: Pirate Action RPG Premium Play Store’da 59.99TL’dir.Amacınız kontrolünü sağladığınız korsan kaptan ile sular üstünde düşmanlarınızla mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Tempest Pirate Action RPG Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, gemiyi rahatça geliştirip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, tayfanız, farklı gemiler – limanlar ve dahası sizleri bekliyor. Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 sürümünde yeni silahlar – cephaneler, yelkenler ve bayraklar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tempest: Pirate Action RPG Premium Play Store’da 59.99TL’dir.

Tempest Pirate Action RPG Premium MOD APK - v1.4.7 - Para Hileli
Tempest Pirate Action RPG Premium MOD APK 2021 – v1.4.7

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE

Oyun, geliştirici tarafından geliştirildi – Dünyadaki birçok oyuncu tarafından, tüm türlerden tam bir yelpazeye sahip 100’e kadar farklı oyun içeren devasa bir oyun mağazası aracılığıyla bilinen HeroCraft. Bu, geleneksel oyunlardan simülasyon oyununa, taktiklere veya rol yapma kompleksine kadar uzanır. Oyun, piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren, oyunculara otantik bir deneyim sunmak için harika grafik tasarım stili, benzersiz, yeni ve çekici oynanışıyla birçok oyuncudan sürekli olarak birçok övgü ve coşkulu bir karşılama aldı. Bu oyunun Premium versiyonu olduğu için, onu indirmek için yaklaşık 1 $ harcamanız gerekiyor, ancak geliştirici yine de bu oyunu bu oyunun normal versiyonu üzerinden ücretsiz olarak deneyimleme fırsatı verecek.

DÜNYAYI AÇ

Bu, açık dünya rol yapma türüne sahip bir oyun olduğu için, ana hikayenin ardından eklenen oyuncular, oyunda dünyayı özgürce keşfedebilirler. Bu oyunu oynayanlar, oyunun oynanışı, Assasin’s Creed: Black Flag’in hit oyunundaki deniz oyununa benzer olduğunda, gemisini hareket ettirmek, hızlandırmak, yakalamak için atış açısını ayarlamaktan bir aşinalık hissi kazanacak diğer korsan gemileri ve devasa deniz kaleleri. Ancak oyunda oynamanın işleyişi, oyuncuların bu oyunu kolayca rahatça deneyimlemelerine yardımcı olmak için büyük ölçüde basitleştirilecektir. Oyuncular, mürettebatla birlikte uçsuz bucaksız okyanusu keşfeden gemi Jolly Roger’ın kaptanı olacak. Bu oyunun markasını yapan en özel özellik heyecanlı ve heyecanlı deniz savaşlarıdır.

Assasin’s Creed: Black Flag’de olduğu gibi, oyun, oyuncunun hedefi vurmak için top hattını ve mesafeyi bulabilmesi için geminin her iki tarafına da yayılan bir atış modu kullanarak oyuncuyu destekleyecektir. Bu oyunda, düşmanı bir süre menzil içinde tutarken atış modu da yükseltilir, isabet oranı önemli ölçüde artacaktır. Bu nedenle, sadece atış gücünü gösteren çubuğu bekleyen oyuncu doldurup düşmanlara bırakıyor. Aksine, düşman geri ateş ettiğinde oyuncu, düşmanın yerini ortaya çıkaran kırmızı kurşun yolu da belirleyebilir. Bu nedenle, düşmanın kurşun yolundan kaçınmak için makul bir şekilde hareket etme stratejisi planlanmalıdır. Geminiz ateşlenirse, oyuncu sahip olduğu tüm cephaneyi ve altını kaybederken çok acı çekecektir.

TİCARET İLE KORSANLIK

Bu nedenle oyuncuların, savaş gemileri için ek silahlar geliştirerek ve donatarak denize demir atmadan önce dikkatlice hazırlanmaları gerekir. Ek üyelerin edinilmesi de savaş gemilerinin yükseltilmesinde önemli bir bileşendir. Ne kadar çok mürettebat varsa, insan kaynakları sayesinde gemileri o kadar hızlı gidecektir. Ek olarak, oyuncular gemiye hız kazandırmak için direk direği endişesi de dahil olmak üzere 3 takımdaki üye sayısını da sınıflandırabilir, lobi ekibi ateş gücü ve nişan alma konusunda endişelenecek, cephanede kalan takım atış süresi ve yeniden yükleme konusunda endişelenecektir. 

ÖZELLİKLERİ

Oyunun 3 bölgede yaygın olarak dağıtılmış düzinelerce adada 100’den fazla farklı görevi var. Açık dünya oyun modu ile oyuncular, engin okyanustaki tüm bilinmeyen yerleri keşfetmekte ve daha heyecan verici ve dramatik konumların kilidini açmakta özgürdür. Burada en özel olanı Kraken, Leviathan ve daha birçok gizemli yaratık gibi oyuncuların karşılaştığı efsanede bilinen dev deniz canavarlarının ortaya çıkmasıdır. Oyuncular ayrıca arkadaşlarına eşlik etmek ve okyanusa yayılmak ve birçok çekici kupayı ele geçirmek için diğer birçok oyuncuya savaş ilan etmek için Multiplayer moduna katılabilir. Oyuncular ayrıca sahip oldukları en destansı ve güçlü savaş gemilerini oluşturmak için birçok farklı tasarımla kendi gemilerini özgürce oluşturabilirler.

GRAFİKLER

Tempest: Pirate Action RPG Premium, bir 3D grafik katmanına yerleştirildiğinde oyundaki grafikler çok da tartışmalı değil. Bu, Premium sürümle tutarlı olan son derece kalite, oyunculara manzaradan, denizden, adadan, limandan, gökyüzünden gerçekçi ve canlı bir görünüm verir … oyuncunun gözlerini tatmin etmek için her şey ayrıntılı olarak yapılır ve oyunculara büyüleyici bir deneyim sunar. korsanların hala okyanusta dolaştığı bir dünyada deneyim. Oyuncuların korsan olma yolunda zorlu ve tehlikeli bir yolculuğun tam deneyimini yaşamalarına yardımcı olmak için farklı hava koşulları yaratmanın yolundan bahsetmiyorum bile.

EFEKTLER VE SES

Oyundaki efektler, korsanlar arasında kendi savaş gemilerindeki en büyük savaşta, yayılan kıvılcım ve dumanın etkilerinden ve hatta kristallerin mermi ve etkilerinden, düşmanı yok etmek için göktaşı çağırmak için özenle inşa edilmiş ve anıtsaldır. düşmana saldırmak için canavarları çağırın. Oyundaki ses, bu korsan dünyasına daha gerçekçi bir bakış açısı oluşturmak için dikkatlice entegre edilmiştir. Yukarıda söylenenler aracılığıyla, bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Acele edin ve kendinize hemen bir deneyim yaşatmak için Tempest: Pirate Action RPG Premium’u şimdi indirin.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

 

Android için Tempest Pirate Action RPG Premium MOD APK – v1.4.7 İndir

 

Tempest Pirate Action RPG Premium v1.4.7 PARA HİLELİ APK İNDİR

HİLELİ YEDEK LİNK