NetBoom MOD Hileli APK İndir – 2024 Sürüm 1.5.7.2

NetBoom MOD Hileli APK son sürüm APK indir –  Bulut Oyun Hizmetleri artık hızlı bir gelişme içerisindedir, bireylere tam bir esneklik sağlar ve en sevdikleri oyunların internete bağlı oldukları her yerde ve her yerde keyfini çıkarmalarına olanak tanır. Daha da etkileyici olanı, bulut oyun hizmetinin orta sınıf veya daha az güçlü cihazlar için tasarlanmış olmasıdır. Cihaz performansı fiziksel olarak engellenmese bile oyuncuların bu oyunlardan hiçbirini indirmelerine gerek yoktur. Bugün kullanılabilen başka bulut oyun hizmetleri de var, ancak NetBoom en görünür ve çok beğenilen. Yeteneği hem güçlü hem de kullanışlıdır ve oyunculara dünyanın en popüler PC oyunlarına erişim sağlar.

Netboom Hileli MOD APK Hakkında Bilgi 2024

Uygulama ismi NetBoom MOD APK
En son sürüm 1.5.7.2
Size 23 MB
Tarafından geliştirilmiş En İyi Bulut Oyun Platformu – Netboom Ltd.
platformu Android
Gereklilik 5.0 ve üstü
Dünya Çapında İndirilenler 10 Milyon+
Root gerekli? Numara
MOD Özellikleri Sınırsız Süre, Sınırsız Altın, MOD Kilidi Açıldı
Orijinal uygulamayı açın Google Oyun

Netboom Hileli MOD APK Özellikleri

Bulut Oyun Hizmetini Tanıyın

Bulut Oyun hizmeti, oyuncuların herhangi bir emülatör veya bu oyunlardan herhangi birini indirmeye gerek kalmadan herhangi bir platformda ve herhangi bir cihazda çok çeşitli oyunları deneyimlemelerini sağlar. Bir bulut oyun hizmeti kullanırken, tüm kullanıcıların en sevdikleri PC oyunlarının tümünü oynayabilmeleri için sağlam bir internet bağlantısına ihtiyacı vardır. Bunun yerine, her oyunun belleği, performansı ve içeriğinin tümü NetBoom’un yerel sunucusunda barındırılır. Kullanıcılar tercih ettikleri oyunu seçtikten sonra, program oyunu yayınlayacak ve herhangi bir ek içeriğin indirilmesine gerek kalmadan oyuncunun kolayca çalıştırmasına izin verecektir. Yazılım, her kullanıcı için ayrı bir hesap oluşturarak, her oyundaki tüm verileri, istedikleri zaman, istedikleri yerden keyfini çıkarmaları ve diğer cihazlarla senkronize etmeleri için depolar.

Binlerce Bilgisayar Oyununa Sahip Büyük Kütüphane

NetBoom, kullanıcılar tarafından, her oyuncuya kolaylık sağlamak için bulut oyun hizmetleri tarafından desteklenen tüm materyallere sahip devasa bir oyun kitaplığı olarak görülebilir. Yazılım, çeşitli kategorilerde düzenlenmiş sonsuz sayıda oyunun yanı sıra, kullanıcıların keşfetmesi için çok yönlü bir arama motoru içerir. Koleksiyonun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyunları içermesi, oyuncuların platform çatışmalarından bağımsız olarak arkadaşlarıyla oynamanın keyfini çıkarabilecekleri anlamına geliyor. NetBoom’daki en popüler türler genellikle Aksiyon, Strateji, RPG, Hack ‘n slash ve diğerleridir. Uygulamanın birincil satış noktası, kullanıcıları yalnızca sanal ekranını kullanarak tüm oyunlara alıştırmayı iddia eden çok çeşitli oyun içeriği ve türleridir.

Eksiksiz ve Özelleştirilebilir Sanal Konsol

NetBoom, tüm oyunların ekstra cihazlara ihtiyaç duymadan dokunmatik ekranda hoş bir şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla mobil platform için oluşturuldu. Ayrıca, birçok oyun tüm kontrol mekaniklerini değiştirip oyuncuların doğrudan ekran üzerinden etkileşime girmesine izin verse bile, kütüphanedeki her oyunun kendi konsol tasarımı vardır. Kullanıcılar konsolu istedikleri gibi kolayca yapılandırabilir ve kullanıcının tercihlerini karşılamak için çeşitli özelliklerle inşa edilmiştir. Ayrıca, çoğu oyun, oyuncuların istedikleri zaman ve istedikleri yerde eğlenmelerini sağlayan harici denetleyiciler içerir.

Diğer Platform Senkronizasyonu

NetBoom, mobil platformlar için tasarlanmıştır ve diğer platformlarda geliştirilerek, Cloud Gaming’in büyümesine ve güçlü bir donanıma erişimi olmayan herkesi tatmin etmesine olanak tanır. Sonuç olarak, uygulama, herhangi bir platformdaki herhangi bir oyundaki tüm oyuncu verilerini veya ilerlemeyi anında kaydeden akıllı bir senkronizasyon özelliğine sahiptir. Bu işlev, oyunun oyuncularına birçok yeni deneyim kazandırdı ve istedikleri şey güvenilir bir bağlantı. Kullanıcılar ayrıca mekanizmayı ve trafiği değiştirerek senkronizasyon sürecini özelleştirebilir.

Daha İyi Bir Oyun Deneyimi İçin Birçok Uzantı

Tüm PC oyunları, mobil platform için benzersiz bir deneyim ve daha esnek kontrol mekanizması sağlamak üzere, özellikle sürekli aksiyon oyunları olmak üzere çeşitli stillerde tasarlanmıştır. Sonuç olarak program, oyunculara çeşitli koşullarda yardımcı olacak çok sayıda kullanışlı ve göz alıcı özellik içerecek. En göze çarpan özellik, oyunculara FPS oyunları oynarken en üst düzeyde doğruluk sağlayan otomatik kilitleme ve otomatik nişan alma özelliğidir. Bunu, aksiyon rol yapma oyunları için esnek bir kontrol yöntemi ve son olarak, gerçek zamanlı veya sıra tabanlı strateji oyunları için, oyuncunun parmak uçlarının nokta tıklayıcısı olarak hareket ettiği, yalnızca dokunmatik ekranlı bir kontrol sistemi.

Arkadaşlarınızla Kolayca Çevrimiçi Oyunlar Oynayın

Benzersiz özellikleri ve protokolü nedeniyle NetBoom, platformlar arasındaki sınırları bulanıklaştıracak ve tüketicilerin birden fazla başlıkta çapraz oynamasına olanak tanıyacaktır. Her şey normal bir oyun gibidir ve oyuncular çevrimiçi oyunlara kolayca katılabilir. Program ayrıca, en iyi çevrimiçi oyun deneyimi için kullanıcıların en sevdikleri oyunların tümünde akış kalitesini artıran çeşitli kullanışlı bağlantı özellikleri sunar.

NetBoomsupreme, bulut oyun hizmetleri sağlayan ve tüm platform sınırlamalarını ortadan kaldıran, oyuncuların en sevdikleri oyunların keyfini çıkarmasını sağlayan bir programdır. Ayrıca, uygulama, oyun cihazlarıyla bağlantı ve kullanıcıların tüm oyunların keyfini rahatça çıkarmasını sağlayan gelişmiş özellikler gibi mobil platformlarda oyun kalitesini artırmak için tasarlanmış çok sayıda büyüleyici özelliğe sahiptir.

Sınırsız Oyun

Bu programın bir diğer özelliği de sınırsız oyun oynama yeteneğidir. Bu yazılımı akıllı telefonunuza yükledikten sonra tam teşekküllü, yüksek kaliteli oyunlar oynayabileceksiniz. Bu yazılımı, oyunlarınızın ayarlarını düzenlemek ve güncellemek için de kullanabilirsiniz.

Sınırsız Zaman

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oyun oynamanız için size sınırsız zaman sağlayan bir uygulamadır. Yani yüksek kaliteli HD görsel oyunlar oynamak için ideal bir kaynaktır. Bu program, saniyede 60 kare hızında 4k çözünürlüğe kadar oynamanıza izin verir.

Sınırsız Para/Altın

Oyuncular bu uygulamayı kullanarak sınırsız miktarda jeton ve altın elde edebilirler. Oyunculara çeşitli şekillerde yardımcı olan gerçekten kullanışlı bir araçtır. Bu programı indirerek bu öğeyi edinebilirsiniz. Yani bu programı kullanarak sonsuz jeton, altın ve zamana sahip oyunlar oynayabilirsiniz.

Oyuncu İncelemeleri

Oyuncu İncelemeleri

• Oyunların çoğu iyi, performans iyi. Cihazımıza akış yapan PC sürümleridir. Beni üyeliğe yükseltmekten alıkoyan şey, ilerlememi kaydedememem. Her zaman yeni bir yüklemenin durumuna sıfırlanır. Neredeyse tüm üçlü-A oyunlarının ilerleme kaydetmesi gerektiğinden, oyun oynamanın hiçbir değerini görmüyorum ama kaldığım yerden devam edemiyorum.• Netboom’un büyük hayranı ve başarmaya çalıştıkları şey. Benim için mükemmel bir sistem. Şimdi ebeveyn oldum, oynamak için fazla zamanım yok, bu yüzden indirmeler, yamalar, kurulumlar hakkında endişelenmek zorunda kalmamak güzel, sadece al ve git. Tüm oyunların en son sürümü, siz daha bir şey olduğunu anlamadan güncellenir. Netboom ekibine ve yeni UYGUN oyun neslini yaratan herkese büyük bir kanıt. Artık metro oynayabilirim.

Android’de NetBoom MOD APK Nasıl Kurulur?

Her şeyden önce, cihazınızda yüklü olan bu oyunun önceki sürümlerini sildiğinizden emin olun. Ardından, ayarlara gidin, güvenliğe tıklayın ve ardından Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir’e tıklayın (kurulum başlamazsa diye).

Bu uygulama için mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır. Bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için birkaç adım.

NetBoom MOD APK indir!

Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir

 1. İndirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklayın.
 2. İndirme tamamlanana kadar bekleyin, ardından açın
 3. Uygulamayı android cihazınıza yükleyin.
 4. İçeride verilen tüm talimatları izleyin.
 5. Düzgün bir şekilde kurulduktan sonra, başlayın ve bu harika uygulamanın harika özelliklerinin keyfini çıkarın.

PC’ye NetBoom MOD APK Nasıl Kurulur?

Bluestacks

 Bir PC’ye NetBoom MOD APK’sini yüklemek çok önemlidir  . Bunu yapmak için Bluestacks veya NOX oynatıcı kullanabilirsiniz. İşte yöntem.
1. Öncelikle bir android öykünücüsü olan ve bilgisayarda herhangi bir mobil uygulamayı çalıştırmak için kullanılan Bluestacks oynatıcıyı bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekecektir.
2. Emülatörü kurduktan sonra sitemizden mod APK’sini indirmeniz gerekecektir.
3. İndirdikten sonra dosyayı çalıştırmanız veya kurulum amacıyla “Windows’tan İçe Aktar” seçeneğine tıklamanız gerekir.
4. Kurulumdan sonra başlat düğmesine tıklayın ve hazırsınız.

NetBoom MOD APK Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

NetBoom’u PC’ye yükleyebilir misiniz?

NetBoom, Netboom Ltd tarafından oluşturulmuş bir Aksiyon uygulamasıdır. Etkileyici bir oyun deneyimi için BlueStacks uygulama oynatıcısı, bu Android oyununu PC’nizde veya Mac’inizde oynamak için mükemmel bir platformdur. Bu doğru, eski bir dizüstü bilgisayarınız olsa bile, artık bileşenlerinizi değiştirmenize gerek kalmadan en yeni, en son PC oyunlarını oynayabilirsiniz.

NetBoom Hindistan’da kullanılabilir mi?

NetBoom, çeşitli şekillerde çalışan bir Hint bulut oyun hizmetidir. Oyunu zaten satın aldıysanız, kendi Steam hesabınızı kullanabilirsiniz.

NetBoom hangi oyunları yapar?

 • Gölge
 • PUBG(PlayerUnknown’s Battlegrounds)
 • Dota 2
 • İlahiyat: Orijinal Günah 2
 • RSS(Rainbow Six Siege)
 • The Witcher 3: Vahşi Av
 • aşırı izleme
 • GTA
 • Call of Duty: Black Ops 4
 • Şimdi GeForce
 • AŞAMALAR
 • LiquidSky Oyun
 • AY IŞIĞI
 • Fortnite
 • LOL(League of Legends)
 • World of Warcraft

Netboom oynamak için para ödemeniz gerekiyor mu?

Aylık abonelik 2,99 ABD Doları, üç aylık abonelik 6,99 ABD Doları ve yıllık abonelik 14,99 ABD Dolarıdır; bunların tümü, diğer para birimlerinde “Apple’ın App Store Matrisi” tarafından belirlenen fiyatlardır. MOD APK indirirseniz bu programı ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Çözüm

Bu oyunla ilgili bu kapsamlı makaleyi beğeneceğinizi ve ayrıca oyunu sitemizden oynamaktan keyif alacağınızı umuyoruz. Sorularınız için yorum yapın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir