Spotify APK 2023 + MOD (Premium) v8.7.92.521 İndir

Bir müzik aşığıysanız ancak iyi bir müzik uygulaması bulamadıysanız, Spotify Premium 2023 APK’yı (MOD Unlocked) şimdi indirin.

Spotify nedir?

Spotify, çok sayıda kullanıcısı olan ilk 1 müzik akışı platformudur. 2015 yılındaki istatistiklere göre, uygulama etkileyici bir sayı olan 60 milyon kullanıcıya (15 milyon ücretli kullanıcı dahil) ulaştı. Spotify’ı günümüzün en iyi müzik akışı platformu yapan şey neydi?

Doğru müziği ve podcast’leri dinleyin

Spotify’ın çevrimiçi müzik sağlama alanında “kral” olduğu söylenebilir, çünkü bu uygulama 40 milyondan fazla şarkı içeren büyük bir müzik mağazasına sahiptir. Hepsi yüksek kalitede telifli müziktir. Uygulama, kullanıcıların istedikleri şarkıyı hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için yeni şarkıları ve albümleri sürekli olarak günceller.

Tıpkı normal müzik akışı hizmetlerinde olduğu gibi, uygulamanın üzerindeki arama kutusuna şarkı adını, sanatçı adını veya albüm adını girerek herhangi bir şarkıyı bulabilirsiniz. Uygulamanın tüm arama sonuçlarını görüntülemesini sağlamak için “Tüm sonuçları göster” seçeneğine tıklayın.

Apple Music ya da Pandora gibi rakipleriyle kıyaslandığında Spotify, rakiplerinden çok daha büyük bir müzik mağazasına sahip. Pop, EDM, Hard Rock, Jazz, K-Pop gibi herhangi bir türden bir şarkıyı ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Ücretsiz sürümde, şarkıların keyfini harmanlama modunda çıkaracaksınız, yani uygulama başlangıçta aradığınız şarkıyla ilgili herhangi bir şarkıyı çalacak ve dinlemek istediğiniz şarkıları seçmenize izin verilmiyor.

Spotify, müzik geçmişinize ve alışkanlıklarınıza dayanarak, beğenebileceğiniz şarkıları otomatik olarak önerir ve bunları bir çalma listesi haline getirir. Bu çalma listeleri türe ve ruh haline göre sıralanır. En üstteki Haftalık Keşfet’i açtığınızda, henüz dinlemediğiniz ama muhtemelen seveceğiniz şarkıları göreceksiniz. Özellikle, favori sanatçılarınız yeni hit şarkılar veya albümler yayınladığında, uygulama size anında bildirim gönderecektir.

Spotify APK 2023 Artıları ve Eksileri

Artıları

1. Tüm platformlarda uyumludur. Spotify.com, PC veya Mac için yazılım veya mobil uygulamalar aracılığıyla müzik dinleyebilirsiniz…

2. Otomatik olarak harika şarkılar önerme yeteneği. Güzel arayüz ve kullanımı kolay.

3. Yüksek kaliteli müzik, şarkılar tamamen telif hakkıyla korunmaktadır.

4. Netflix politikasının aksine, burada ücretsiz bir planımız var.

Eksileri:

1. Premium abonelik fiyatı oldukça yüksek.

2. Şarkı sözü görüntüleme özelliğini desteklemiyor. Bu özellik kaldırılmıştır.

3. Yalnızca sınırlı ülkelerde kullanılabilir.

Premium’a Yükseltme?

Ücretsiz sürümü kullanırken müzik seçemez ve çevrimdışı müzik dinleyemezsiniz. Bu arada, ayda sadece 9,99 $ karşılığında (dünya çapında 60’tan fazla ülke için geçerlidir), Spotify’ın tüm mükemmel özelliklerinin kilidini açabilirsiniz. Müzik dinleyin ve yüksek kaliteli müzik indirin (320kbps ve Kayıpsız), kişisel çalma listeleri oluşturun, isteğe bağlı radyo çalın ve elbette kullanım sırasında reklam yok.

Özellikle, Premium paketi herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz zaman kaydedebilir ve iptal edebilirsiniz. Apple Music ile karşılaştırıldığında Spotify’ın kişisel ve aile Premium paketleri daha pahalı ancak daha cazip özellikler karşılığında bunu düşünebilirsiniz.

Şu anda Spotify herkes için 1 aylık Premium deneyimini ücretsiz sunuyor. Eğer düşünüyorsanız, karar vermeden önce deneyebilirsiniz.

Spotify’ın MOD APK versiyonu

Spotify Premium MOD APK nedir?

This is a modified version of the original app by the talented developers at APKMODY. Through various methods, we analyze the app in depth and adjust individual sections. You can benefit from these adjustments.

Spotify can use most features of the Premium subscription after modification. So it can be said that the version we offer is Spotify Premium APK.

Bu uygulama ücretsizken neden MOD sürümüne ihtiyacınız var?

Ücretsiz olmasına rağmen, hesabınızı Premium aboneliğe yükseltmeden tekrarlama, rastgele çalma, yüksek kaliteli müzik dinleme gibi müzik dinlerken bazı temel özellikleri kullanamazsınız.

Spotify MOD APK’mızda, bu özellikleri herhangi bir para ödemeden kullanabileceksiniz.

MOD features

 • Kilitsiz Spotify Connect
 • Kilitsiz Spotify Gelen Kutusu
 • Kilidi Açılmış Hikayeler
 • Kilitlenmemiş tekrar modu
 • 320kbps müzik dinleyin
 • Sınırsız Karıştırma
 • Müziğinizi arayın
 • İstediğiniz şarkıyı dinleyin
 • Reklamları Engelle
 • Çeşitli Kozmetik Özellikler Kaldırıldı
 • Karanlık Amoled Tema

Android için Spotify Premium MOD APK’sını indirin

Düzeltilmesi gereken bazı dezavantajlar olsa da Spotify, dünyanın en iyi müzik akışı platformlarından biri olmaya devam ediyor. Android, iOS, PC, Mac gibi birçok platformu destekleyen bu uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

APK İNDİR