Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm – 2020.11.17 b128

Among Us  4 ve 10 kişi arasında gerçek oyuncularla birlikte oynanan bir oyundur.Oyuncular içerisinde bir adet sahtekar var ve diğerlerini sabote etme peşinde. Bu konseptle casusu bulmaya çalışmalı ve işlere müdahale etmeden durdurmalısınız. Ayrıca serbest oynama modunu da deneyebilirsiniz. Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm – 2020.11.17 b128 Kilitsiz hilesiyle indirebilirsiniz.

Among Us Hİle Apk İndir 2021 Son Sürüm – 2020.11.17 b128

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Among Us
Yayıncı: Innersloth LLC
Tür : Arcade
Boyut : 70M
En Son Sürüm : 2020.11.17 b128
MOD Bilgisi : Birçok Özellik
İndirme : Google Play
Güncelleme : 14 Ocak 2021 (4 hafta önce)

Among Us Hakkında

 

Bir Güven Mücadelesi

Tam burada gece yaşayacağınız ikinci sorun mürettebat üyeleridir. Her ne kadar en güvendiğiniz insanlar bunlar olsa da, ihanet edenler de var. The Impostor adlı bir karakter, her şeyi sessizce yok etme görevinde olacak. Geminizin asla geri dönmemesinin nedeni o. Ya da belki geminin onarımını yavaşlatır. Oyunu çok daha zor kılan da budur.

Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm - 2020.11.17 b128
Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm – 2020.11.17 b128

Oyuncuların bu oyunu tamamlamasının yolu

Aramızda son derece büyük bir inanç mücadelesi var. Bir mürettebat çok sayıda insana sahip olacak ve tüm bu insanlar ortak görevler yapmak zorunda kalacak. Bu, oyunun gemiyi tamir edebilmeniz için size görevler vereceği anlamına gelir. Siz ve takım arkadaşlarınız en kısa sürede tamamlamak için bu görevleri paylaşmanız gerekecek. Bu görevler tamamlanırsa, o zaman elbette ki bu oyun size ait olan galibiyetle bitecek.

Ancak gerçek o kadar kolay değil. Sahtekâr, her zaman sizin ve takım arkadaşlarınızın yaptıklarını sabote etmeye çalışır. O sizlerden biri olacak, kafa karıştırıcı bir şekilde yaşayan ve çalışan, asla keşfedilmeyecek. Bu karakterin görevi, her şeyi yok etmenin bir yolunu bulmaktır. İnsanları öldürmek için boşluğu bile kullanabilirdi. Bir şey açıktır, eğer tüm ekibi öldürürse, zafer bu kötü adama aittir. Siz ve takım arkadaşlarınız suçluyu bulmanın ve onu yok etmenin bir yolunu bulmalısınız. 

Among Us Hile
Among Us Hile

Oyuncunun tüm görevleri tamamlayarak bu oyunu kazanmasının iki yolu vardır. Mürettebat birlikte çalışırsa ve düşmanın sabotaj yapması için bir açıklık yaratmasa bu yine de mümkün olabilirdi. Diğer yol, argümanınızı kullanmak ve yıkıcıyı yok etmektir. Tartışmalar sık sık gerçekleşebilir. Daha yıkıcı oylar alanlarla kesinlikle ilgilenilecektir. Ancak, buna dikkat edin çünkü yanlış yaparsanız düşmanın kazanma şansı artar. Stres, sizi akıllıca kararlar almaya zorlayan birçok farklı kaynaktan gelir. Ancak, bu duruma itilen oyuncular genellikle yanlış yollar seçer.

Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm - 2020.11.17 b128
Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm – 2020.11.17 b128

İyi bir deneyim için çok oyunculu mod

Bu, aynı odaya birçok kişiyi davet edebileceğiniz bir oyundur. Minimum 5 kişi ve maksimum 10 kişi ile 1 oyun oynayabilirsiniz. Çevrimiçi savaş modu ile oyuncular, birçok farklı bölgeden birçok karakterle karşılaşacak. Onlar dünyanın her yerinden insanlardır. Bu karakterlerin kendi fikirleri olacak. Yüksek IQ’ya sahip bir spoyler ile karşılaşırsanız, bu oyunu kazanmak belki de zordur. Bununla birlikte, bu oyunda dahili maçlar oynamak için bir wi-fi bağlantı modu da vardır. Bu, aynı Wi-Fi setini paylaşan oyuncuların oynamak için özel bir oda oluşturabileceği anlamına gelir. Bu insanlarla birlikte birbirinizin kişiliklerini anladığınızda her şey daha da eğlenceli olacak. Elbette bu maçlarda, her zaman tehlikeli olarak değerlendirilen kendi tarafında önce elenecek bazı insanlar var. Gerçekten şımarık olsalar da olmasalar da önce bu insanlar idam ediliyor.

Eğlenceli grafikler 

Gerçekten bu, spoiler bulmaya odaklanmak için tasarlanmış bir oyundur. Oyuncuya bir RPG’den daha ilgi çekici bir bulmaca oyunu hissi vermek istiyordu. 2D grafikler, bu oyunun çok fazla baskı değil normal bir atmosfer yaymasını sağlar. Böylece ailenizle rahatça oynayabilirsiniz.

Android için Among Us Hile APK İndir

 

  • Sürüm: 2020.11.17
  • Boyut: 63 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.4 ve sonrası