Brown Dust MOD APK v2.1.10

Brown Dust MOD APK v2.1.10 ;popüler oyun yayıncısı NEOWIZ’in taktiksel bir rol yapma oyunu olan Brown Dust’tır: 탭 소닉 TOP – 뮤직 그랑프리 ve Jump Game – Finger Jump. Bu oyunla neler yaşayacağınızı öğrenin!Brown Dust MOD APK v2.1.10 linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Brown Dust MOD APK

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Brown Dust
Yayıncı NEOWIZ
Tür : RPG, Strateji
Boyut : 74M
En Son Sürüm : 2.1.10
MOD Bilgisi : Birçok Özellik
İndirme : Google Play
Güncelleme 8 Mart 2021

Brown Dust Hakkında

İmparatorluk çöktü ve Büyük Paralı Askerler Çağı Şimdi Başlıyor!

Brown Dust, tanıdık sıra tabanlı oynanışa sahip, bu da oyuncuların oyunda ilk önce taktiksel unsuru koymaları gerektiği anlamına geliyor. Birliklerin konumu veya özellikleri gibi çeşitli faktörlere göre savaş planlamak son derece önemlidir. Oyun, 4 sınıftan paralı asker birimleri sunar: savunma, saldırı, destek ve sihir, oyuncular benzersiz taktikler yaratabilir. 300’den fazla farklı asker türü ile oyuncu, her birimin sahip olduğunu akılda tutarak özel becerilerini toplayabilir ve kullanabilir. sınıfın kendi avantajları ve dezavantajları gereklidir. Bir sınıf çok fazla geliştirilirse, oyuncu savaş alanında kolayca yenilebilir.

Brown Dust MOD APK v2.1.10

Üstün Takımınızı Oluşturun ve Düşmanlarınızı Vurun!

Başlangıçta, oyunculara varsayılan sayıda asker verilir, oyun sırasında oyuncular daha fazla altın ve yeni birim toplama fırsatına sahiptir. Askerlerinizi yükseltmek için altın paraları ve seviyelerde kazanılan deneyimi kullanın, seviye ne kadar yüksekse, beceri ve istatistikler o kadar güçlüdür. Öte yandan hikaye modu çeşitlidir; Oyuncuların fethetmesini bekleyen 600’den fazla zorluk var. Bununla birlikte, oyuncuların güçlü bir orduya ve üstesinden gelmek için uygun bir stratejiye sahip olmalarını gerektirecek şekilde zorluk kademeli olarak yükseltilecektir. Ayrıca, PvP modu, oyuncuların cesaretlerini karşılaştırıp gösterebilecekleri birçok oyuncunun ilgisini çekiyor. Dahası, bu mod aynı zamanda pek çok çekici ödül getiriyor; oyuncular göz ardı edilmemelidir.

Brown Dust MOD APK v2.1.10

Bölümlerdeki gerçek mücadelenin tadını çıkarın ve şimdi kahraman olun!

Brown Dust, 600’den fazla seviye ile klasik savaşları deneyimleyebileceğiniz taktiksel çok oyunculu bir oyundur. Ayrıca oyunun çok güzel grafikleri de var; karakterler canlı, yumuşak çizgiler ve esnek Kore stiliyle tasarlanmıştır. Ayrıca, karakterin hareketi oldukça yumuşak bir şekilde ele alınır, harika beceri efektleri ile birlikte oyunculara kesinlikle en heyecan verici ve yeni hissi verecektir. Bununla birlikte, sonraki aşamalar da oldukça zordur ve oyuncuların iyi bir stratejiye sahip olmasını gerektirir. Oyun ücretsizdir, boş zamanlarınızda indirin ve deneyimleyin.

Brown Dust MOD APK v2.1.10 Son Sürümü İndir

Brown Dust MOD APK v2.1.10 İNDİR

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)