GTA 5 – v2.00 MOD APK 2021 – Grand Theft Auto V

GTA 5 – v2.00 MOD APK 2021 – Grand Theft Auto V , Rockstar’ın en yeni popüler gerçek zamanlı 3D aksiyon-macera video oyunu serisidir. Uzun süredir devam eden Grand Theft Auto serisinin selefleri Grand Theft Auto IV ve Vice City’den sonraki en son sürümüdür. Önceki oyunlar gibi, bir adamın Ephenia ve onun gizemli sahibi ABD başkanı adında efsanevi bir eser bulma arayışının hikayesine dayanıyor. Ancak bu sefer, bu görevi başarmak ve şehri kötü adamlardan kurtarmak için diğer bazı özel insanlarla güçlerini birleştirmesi gerekiyor.GTA 5 – v2.00 MOD APK indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

GTA 5 – v2.00 MOD APK 2021 – Grand Theft Auto V

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : GTA 5 – Grand Theft Auto V
Yayıncı: Rockstar Games
Tür : Action
Boyut : 4.1G
En Son Sürüm : 2.0
MOD Bilgisi : MOD-Hile
İndirme : Google Play
Güncelleme : 7 Şubat 2021

GTA 5 Hakkında

Tüm zamanların en popüler oyunu

GTA V, Los Santos’ta (bugünkü Los Angeles) yaklaşık üç kötü şöhretli suçlu. Uzun süre emekli olmuş bir “soygun” un ardından, bu üç adam bir kez daha alçak ağın karmaşasına isyan ettiler. Ancak hala kanunların etrafında dolaşan, çetelerden kaçınan suçlarla dolu bir dünyada, yabancılar doğal değil. Bu hayatta kalma, üç ana karakterin hükümetle başa çıkma ve diğer korkulan düşmanları yok etme becerisine verdiği tepkidir. Hikayenin sonu mutlu bir son değil. Hepsi senin kararın yüzünden, ya sen ölürsün ya da diğer ikisi ölür, bu üçü de olabilir. Ancak ne olursa olsun GTA V, olumsuz yaşam dolu bir dünyada eğlence deneyimi de getirecek.

gta 5 mod apk

Los Santos’un başı olun

Rockstar’ın çocuğu olarak GTA V, önceki neslin iyi noktalarını miras almıştır. Ancak olay örgüsü ayrı olduğundan, şirkete GTA V’yi geliştirmek için pek çok yeni özellik eklendi. Önceki sürüme kıyasla, oyuncular için medya desteği miktarı oldukça arttı. Süreci otomatikleştirme ve otomatikleştirme becerisini uygulayarak, seyahat etmek için kullandığınız araçlar çok daha özgün olacaktır. Örneğin silahınızın süresi doldu ve takım arkadaşlarınız size gerçek hayatın fiziksel standartlarıyla oldukça doğru bir şekilde ortaya çıkan etkiyi fırlatıyor. Silah modifikasyonları, artan silah sayısı ve alternatif dönüşlerde geçiş yapma yeteneği ile önemli ölçüde değiştirildi. Sonuç olarak, herhangi bir yere hareket ettiğinizde, silahı ve en esnek araçları aktif olarak değiştirebilirsiniz.

GTA 5 - Grand Theft Auto V (MOD & Cheat)

Hayatta kalma savaşınızı gözlemlemenin iki yolu vardır. Önceki üründen üçüncü görünüme ek olarak, GTA V, oyuncuların görünümünüze uyacak şekilde esneklik değiştirmesine izin veren ilk görünümle donatılmıştır. Üçüncü köşe tamamen nesnel ve kapsamlı olsa da, ilk köşe oyuncunun bakış açısındandır, böylece ilk köşe size daha gerçekçi bir deneyim yaşatacaktır. İlk bakış açısından gerçek gereksinim nedeniyle, Rockstar daha spesifik olmak üzere birçok ayrıntı ekledi ve rafine etti. Ayrıca, 30 oyuncunun desteği sayesinde, daha az tehlikeli olmayan tamamen yeni bir yüzleşmeye sahipsiniz.

Atanan tüm görevleri tamamlayın

Şehirdeki maceralarınız kesinlikle günlük yaşamın tanıdık sahnesini yakalayacaktır. Bir an için uğrayın; Her hareketin inceliğini ve karakterlerin insanlarla diyaloğunu göstermeseniz bile fark edeceksiniz. Ayrıca bildiğiniz sporlar veya temel hizmetler gibi günlük faaliyetlere de katılabilirsiniz. Daha sonra silahlı bir savaş için ellerinizi dinlendirme zamanı gelebilir. Polis ve suç ortaklarınız arasındaki yoğun çatışma anlarında, silah atışlarınız gösterilecek. Türler açısından son derece çeşitli, istediğiniz gibi özgürce değiştirebilirsiniz. Düşmanın çok şeyi varsa, yüzleşme zordur, şehri bir labirente dönüştürmek için şehrin arazisinden yararlanın, çıkış yolunu yalnızca siz bilirsiniz.

gta 5 mod apk

Bir başka heyecan verici şey de gerçek bir oyun yöneticisi olabilmeniz. Rockstar Editor işlevi size bu konuda yardımcı olacaktır. Kullanıldığında karakterleri istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz ve araç kayıt etkinliklerini ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca favori parçalarınızı ekleyebilir ve bunları youtube’a yükleyebilirsiniz; videolarınız her yere yayılacak.

gta 5 mod apk

Grafikler

Xbox ve PS platformları için önemli bir gelişme olarak, GTA V’nin 3D grafiklerinin çarpıcı olması gerekir. Ayrıca GTA IV kardeşinden çok şey miras aldı, ancak mevcut sürümün haritası daha fazla eklendi, keşif ihtiyaçlarınızı daha iyi destekliyor. Yalnızca oyunun genişliği nedeniyle belirli sınırlar vardır. Ancak GTA V bunu gerçekten çözdü, daha da fazlası, yeni özellikler sayesinde daha belirgindir.

gta 5 mod apk

Oyundaki etki son derece pürüzsüz ve fiziksel yaşam standartlarıyla oldukça tutarlı. İlk görünümü daha iyi optimize etmek için görüntüler geliştirildi. Daha otomatik, çeşitli ve akıllı otomatik işlem, kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Ses de bu oyunun vazgeçilmez bir parçası, oyunu hemen hemen destekliyor ve en otantik yolculuk hissini veriyor. Rockstar, GTA V alanını daha sıkıcı hale getirmek için karakter özelleştirmesi ekleme esnekliğine sahiptir.

gta 5 mod apk 2021

Özetle
Rockstar Games’ten GTA 5 oyununun zamanın en yüksek gelir getiren ürünleri arasında yer almasının açık bir nedeni var. Bu, sahip olduğu ilginç oyun tarzı ve güzel grafiklerle açıklanabilir. Eğlencenin zevklerini yaşamak ama yine de normal bir hayat yaşamak istiyorsanız, GTA 5 kesinlikle ilkine değer. Ama aynı zamanda stil ahlaki standartlardan biraz farklı olduğu için oyun sadece 18 yaşındakiler içindir. Farklı bir şey bize sahip olmayı, denemek istememizi sağlar. Yine GTA 5 dileğinizi yerine getirecek.

GTA 5 – v2.00 MOD APK  2021– Grand Theft Auto V Son Sürümü

GTA 5 – v2.00 MOD APK – Grand Theft Auto V İndir

 GTA 5 – v2.00 MOD APK  – 0.2.1-Beta  – Grand Theft Auto V 

GTA 5 – v2.00 MOD DATA – 1.08