PUBG Mobile V1.2.0 FULL APK 2021 – Tam Sürüm

PUBG Mobile V1.2.0 FULL APK 2021 – Tam Sürüm , aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tencent Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli ada haritası içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, zorlu oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. PUBG Mobile v1.1.0 FULL APK indirme linki yazımızda.

PUBG Mobile V1.2.0 FULL APK 2021 – Tam Sürüm

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : PUBG MOBILE
Yayıncı: Tencent Games
Tür : Hayatta Kalma
Boyut : 700M
En Son Sürüm : 1.2.0
MOD Bilgisi : Tam Sürüm-kıyafet ve avatar
İndirme : Google Play
Güncelleme : 11 Ocak 2021

PUBG Mobile Hakkında

PUBG Mobile (PlayerUnknown’s Battlegrounds) veya oyunun Kuzey Amerika’da bilindiği şekliyle. Koreli web tabanlı video oyunu devi Bluehole’un bir yan kuruluşu olan PUBG Corp. tarafından geliştirilen yeni bir çevrimiçi çok oyunculu savaş oyunu. PUBG imparatorluğunu kimin en hızlı ve en güçlü şekilde kurabileceğini görmek için oyuncuları birbirine düşüren bir oyundur. Oyun neredeyse üç yıldır geliştiriliyor. İlk oyun yalnızca Güney Kore’de piyasaya sürüldü ve burada daha önce birkaç seçilmiş ülkeye de yayınlandı.

Pek çok PUBG Mobile oyuncusu, bu oyun ile önceki oyun arasındaki farkları merak ediyor. Dört ana PUBG türü vardır: PUBG Classic, PUBG Intermediate, PUBG Pro ve PUBG Ultimate. PUBG Classic’te bir korsan rolünü oynuyorsunuz. PUBG Intermediate’de, özel kuvvetler birimi için bir ajan olarak oynuyorsunuz. Ve son olarak, şu anda en popüler versiyon olan PUBG Pro… En iyi PUBG imparatorluğunu kimin kurabileceğini görmek için en üst düzey oyuncu olarak oynadığınız ve diğer elit oyuncularla rekabet ettiğiniz oyundur.

PUBG Mobile Full Apk 1

PUBG Mobil Modları

Bu oyunu oluşturan iki mod birbirinden çok farklı. Öte yandan, her ikisinin de kendi avantajları ve avantajları vardır. Klasik modu denemekle ilgilenen oyuncular önce oyunu indirerek başlamalıdır. Ancak, oyuncular oyunun performansını etkileyebilecek ve indirme sürecini yavaşlatabilecek teknik sorunlar yaşama eğiliminde olduklarından, oyun hala erken aşamalarındayken devam etmeli ve bunu yapmalıdır.

PUBG Mobile Full Apk 2

Oyuncuların dikkat etmesi gereken bir diğer fark, oyunun arayüzüdür. Oyun “sandbox” tarzında tasarlandığından, HUD yoktur, bu da oyuncuların neler olup bittiğini anlamak için yalnızca oyun içi göstergelere güvenmesi gerektiği anlamına gelir. Çoğu insan bir adadaymış gibi PUBG oynamayı sever. Ama etrafta düşman varsa… Yoluna çıkıp çıkmadıklarını görebilmeleri gerekir. Bu nedenle, oyuncuların kendi yollarına ulaşmalarını ve oyunun deneyimini mahvetmelerini önlemek için PUBG’yi doğru şekilde nasıl oynayacaklarını öğrenmeleri gerekir.

PUBG Mobile Full Apk 3

PUBG nasıl oynanır

Ancak, PUBG’yi doğru şekilde nasıl oynayacağınızı öğrenmek söz konusu olduğunda. Önemli olan tek şey öğrenmek… Oyunun verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için kontrolleri nasıl kullanacağınız ve cephanenizi ve silahlarınızı nasıl yöneteceğiniz. PUBG oynamanın temellerini öğrenmek ve paranızı akıllıca yönetmek çok önemlidir çünkü bu aynı zamanda her maçtan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Oyun. Örneğin, bir oyunu kazanmanıza yardımcı olabilecek silahlar ve zırhlar satın almak için para toplamak için biraz zaman harcarken. Bunları iyileştirme ve hatta yükseltme için kullanıyor olabileceğinizi de hatırlasanız yardımcı olur.

PUBG, paranızı akıllıca kullanmanın yanı sıra, zamanınızı akıllıca kullanmanızı da gerektirir. Etrafınızda olup bitenlerle ilgili bilgi toplamak için her zaman vaktinizi kullanırsanız yardımcı olur… Böylece olası fırsatları fark edip bunlardan yararlanabilirsiniz. Diğer oyuncularla savaşacaksınız ve onlar da aynı stratejiyi kullanıyor olabilirler. Ne tür eşyalara sahip olduklarını ve kaç tane olduğunu bilmelisiniz.

 

Silahları ve zırhları toplayın

PUBG hakkında bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri, her zaman içinde bulunduğu durumların olacağıdır. Paranızı kullanmanız gerekecek… Ve diğer oyunculara üstünlük sağlamak için zamanınız olacak. Savaş başladıktan sonra tek yapmanız gereken, ihtiyacınız olan silahları ve zırhı toplamak için zamanınızı kullanmaktır. Böylece saldırılarınızın etkinliğini en üst düzeye çıkarabilir ve daha fazla altın elde edebilirsiniz. Bir dövüşü kazanmak için silahlarınızı etkili bir şekilde kullanmanız gerekiyor ve bu oyundan öğreneceğiniz şey. Oyunu oynarken karşılaşabileceğiniz birçok başka zorluk da olacaktır … Ancak bu zorlukların üstesinden gelmek için doğru kararları ve stratejileri vermek için zamanınızı ve paranızı kullanmak tamamen size kalmış.

Android için PUBG Mobile V1.2.0 FULL APK 2021 – Tam Sürüm İNDİR

PUBG Mobile V1.2.0 FULL APK 2021 – Tam Sürüm İNDİR

PUBG New State Apk Android için Ücretsiz İndir 

PUBG : New State – PUBG: Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile Lite Ulaşılması En Zor 5 Ünvan

Pubg Mobile Şekilli Nick Yazma

PUBG Mobile Rütbe Sıralaması 2021 – Rütbe Nasıl Atlanır ?

PUBG Mobile Benzeri En İyi 10 Oyun 2021