Age of History 2 Apk V1.01584_ELA – Para Hileli

Age of History 2 Apk V1.01584_ELA – Para Hileli , strateji, politika ve savaş oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Łukasz Jakowski üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir.

Age of History 2 Apk V1.01584_ELA – Para Hileli

Age of History 2 Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız devlet yönetimi ile bulunduğunuz harita üstünde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, topraklarınızı korumak, sınırlarınızı genişletmektir. Age of History 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ordunuzu ve şehirlerinizi güçlendirip yenilmez olabilirsiniz. Politika, diğer ülkelere karşı alacağınız kararlar, askeri gücünüz ve dahası sizleri bekliyor. OSMANLI DEVLETİ, TÜRKİYE ve daha birçok ülke yönetiminizi bekliyor. Age of History 2 v1.01584_ELA sürümünde yeni senaryolar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Age of History II Play Store’da 15.49TL’dlr, 20.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Age of Civilizations 2 APK, öğrenmesi oldukça kolay fakat ustalaşması oldukça zor ve zaman alan büyük bir strateji savaş oyunudur. Oyunda amacınız askeri taktikler ve sinsi diplomasinizi kullanarak dünyayı bir araya toplamak ya da işgal etmek. İster dünyaya kan kusturun, isterseniz de diz çöktürün. Karar size bırakılıyor oyunda. Tarihsel olarak oyuna yaklaşacak olursak oyun, Medeniyetler Çağı’ndan başlayıp tüm insanlık tarihi süresince çağlar arasında giderek geleceğe uzanıyor.

age-of-civilizations-2-apk

Tarihe Yaklaşım

Öncelikle oyunun amacı hakkında, İmparatorluk Çağı’na benzer şekilde, halkınızı insanlığın başlangıcından tüm insanlığın görkemli medeniyetine yönlendireceksiniz. Ayrıca, diplomasi veya savaş yoluyla dünyaya hakim olabilir veya birleştirebilir, devasa askeri gücünüzle diğer toprakları istila edebilirsiniz. Bu yüzden oynaması kolay olmayan taktik bir oyundur. Seçimleriniz dünyayı değiştirebilir. Dünya kriz veya barış içinde olacak, kan dökecek veya mutluluk size bağlı.

Age of Civilizations 2 APK Temel Özellikleri:

Tarihi sınırlarla birlikte oldukça detaylı bir dünya haritası ve uygarlıklar arasında derin bir diplomatik sistem mevcut
Barış anlaşmaları (Ateşkesler)
Devrimler ve Reformlar
Oyun içi editörleri kullanarak kendi tarihinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.
Hotseat ile senaryoda bulunan uygarlık kadar oyuncuyla oynayabilirsiniz.
Arazi çeşitleri

age-of-civilizations-2-apk

Cihazınız oyun oynamak için çok zayıfsa, Bluestack yazılımını deneyebilirsiniz – Android emülatörü çalıştıran yazılım. Ve uygulama mağazalarında, bu oyun ücretli bir oyun olsa da, hala yüklü ve takdir ediliyor. Bu oyunun paranızı harcamaya uygun olduğunu düşünüyor musunuz? Makale kesinlikle çocukluğunuzu hatırlatacak ve bu oyunu telefona indirmek isteyeceksiniz. Onu kurmaktan ve kendi imparatorluk kurma sürecinizde bilge bir lider olmaktan çekinmeyin.

Google Play’de ücretli olmasına rağmen 50 binden fazla kullanıcı tarafından indirilmiş bir strateji oyunu olup android 2.3 ve üzeri tüm cihazlarda sorunsuz çalışabilmektedir. Yaklaşık 10 bin android kullanıcısı tarafından değerlendirilen oyunun 4,3 gibi yüksek bir puanı bulunuyor. Dilerseniz oyunu hemen aşağıdan ücretsiz ve full sürüm olarak sorunsuz bir biçimde indirip oynayabilirsiniz.

Android İçin Age of History 2 Apk V1.01584_ELA  İNDİR

Age of History 2 Apk V1.01584_ELA – Para Hileli İNDİR

HİLELİ YEDEK LİNK

(HİLESİZ – SAF) YEDEK LİNK